Full Stack Developer

Engineering
Remote
Full time

Popis pozice

Jako Full Stack Developer budete pracovat na vývoji webových aplikací od návrhu až po implementaci. Budete mít příležitost pracovat na různých projektech, včetně modifikace e-shopů na platformě Shoptet.

Hlavní úkoly a zodpovědnosti:

  1. Vývoj frontend a backend části webových aplikací.
  2. Práce na plné šířce technického stacku, včetně databází, API, uživatelského rozhraní a dalších komponent.
  3. Ladění a optimalizace aplikací pro maximální rychlost a škálovatelnost.
  4. Implementace bezpečnostních a datových ochran.
  5. Spolupráce s týmem na návrhu a implementaci nových funkcí a zlepšení.
  6. Psaní čistého, efektivního a udržitelného kódu.

Požadavky:

  1. Zkušenosti s frontend technologiemi, včetně HTML5, CSS3 a JavaScript.
  2. Zkušenosti s backend technologiemi, jako jsou Node.js, Python, Ruby, Java nebo PHP.
  3. Zkušenosti s databázemi, jako je MySQL, PostgreSQL nebo MongoDB.
  4. Znalost základů UX/UI designu.
  5. Silné analytické dovednosti a schopnost řešit složité problémy.
  6. Znalost verzovacích systémů, jako je Git.
  7. Dobre znalosti anglického jazyka.

Co nabízíme:

  1. Konkurenceschopný platový balíček: Uznáváme, že naši zaměstnanci jsou naše největší aktivum, a proto nabízíme atraktivní a férové finanční ohodnocení odpovídající vašim dovednostem a zkušenostem.
  2. Možnost pracovat s dynamickým a inovativním týmem: Galandr.com je tým talentovaných a nadšených profesionálů, kteří jsou vždy připraveni podporovat a inspirativně působit na své kolegy. Budete mít příležitost učit se od ostatních a sdílet své nápady a zkušenosti.
  3. Široké možnosti osobního a profesního růstu: Podporujeme naše zaměstnance v jejich profesním rozvoji poskytováním pravidelných školení, workshopů a konferencí. Uznáváme a odměňujeme osobní úspěchy a poskytujeme jasnou kariérní cestu.
  4. Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova: Chápeme, že rovnováha mezi prací a osobním životem je klíčová, a proto nabízíme flexibilní pracovní hodiny a možnost práce na dálku, aby se naši zaměstnanci mohli lépe přizpůsobit svým osobním potřebám.
  5. Pravidelné teambuildingové aktivity a firemní akce: Jsme přesvědčeni, že spokojený tým je produktivní tým. Proto pořádáme pravidelné teambuildingové aktivity a firemní akce, aby se naši zaměstnanci mohli seznámit mimo pracovní prostředí a posílit týmového ducha.
  6. Podpora a rozvoj dovedností: Poskytujeme zdroje a školení, která vám umožní rozvíjet nové dovednosti a zdokonalovat stávající, a to jak v oblasti prodeje, tak i v širším kontextu digitálního marketingu a e-commerce.
  7. Příjemné pracovní prostředí: Vytváříme otevřenou a přátelskou atmosféru, kde se každý cítí ceněn a respektován. Naším cílem je, aby se každý zaměstnanec cítil jako důležitá součást týmu.
  8. Možnost vlivu na strategii firmy: Chceme, aby naši zaměstnanci byli aktivními účastníky našeho růstu a vývoje. Vaše nápady a názory budou vždy vítány a budete mít možnost ovlivnit, jak se naše firma rozvíjí a jaké strategie budeme sledovat do budoucna.
  9. Stabilní a rychle rostoucí společnost: Galandr.com je společnost, která má stabilní postavení na trhu a současně prudce roste. To přináší jistotu a zároveň množství nových příležitostí pro naše zaměstnance.
  10. Podpora zdraví a wellness: Zdraví a pohoda našich zaměstnanců jsou pro nás důležité. Poskytujeme benefitní program zaměřený na zdraví a wellness, který může zahrnovat například příspěvky na sportovní aktivity nebo wellness programy.
  11. Dobrá lokalita a moderní kanceláře: Naše kanceláře jsou moderně vybavené a nacházejí se v dobře dostupné lokalitě. Vytváříme prostředí, kde se budete cítit komfortně a kde vám nic nebude chybět pro efektivní práci.
  12. Odborné mentorství a podpora: Pro nové členy týmu nabízíme odborné mentorství, abyste se rychle seznámili s našimi produkty a službami a mohli efektivně pracovat. Naši zkušení kolegové jsou vždy připraveni pomoci a poskytnout podporu.

Zaujala Vás volná pozice?

Ozvěte se nám.
KONTAKT
Logo certifikátu Google Partner.Zlatý certifikát Shoptet Partner