PPC reklama

 Existuje rychlejší cesta, jak se dostat na první příčky v nejpoužívanějších vyhledávačích, v seznamu a google. Buďte první už dnes! Navrhneme dlouhodobou strategii ve spojení se seo a linkbuildingem tak, abychom maximalizovali míru návštěvnosti.

 

PPC kampaně vnímám jako možnost, která vhodně doplňuje organické SEO a je jeho součástí. Na rozdíl od organické optimalizace, reklamní kampaň přináší návštěvníky prakticky ihned. Pro stránky, které mají silnou pozici v organických výsledcích, doprovodná PPC kampaň umožňuje zabrat více prostoru ve výsledcích na úkor konkurence.

Vytvořím pro vás PPC kampaně, které budu i spravovat. Zajistím rychlé vytvoření kampaní v google adwords, Etargetu, Skliku a případně jiných reklamních sítích. Pokud potřebueje okamžitě zvýšit návštěvnost vašich stránek jePPC správná volba. Máte podrobný přehled nad výdaji v kampani a získanými návštěvníky. Sami si umíte korigovat další vklady do kampaně a hlídat tak návratnost investic.

Správa PPC kampaně

PPC je anglická zkratka slov PAY PER CLICK a v doslovném překladu znamená „platba za proklik“. V prostředí internetu jde o vysoce efektivní způsob reklamy, protože za tuto reklamu platíte pouze tehdy pokud na ni potenciální zákazník opravdu klikne a zobrazí se mu Vaše stránka. To znamená, že za zveřejnění PPC reklamy na internetových stránkách neplatíte, ale platíte až za počet zobrazení Vaší stránky přes danou PPC reklamu. Výhodou PPC je dobré sledování efektivity, nízká cena za jednotlivé kliknutí a cílené zaměření. A navíc výsledky těchto kampaní jsou okamžité. Pomůžu Vám vytvořit správnou PPC kampaň, která bude prodávat Vaše zboží, případně službu. Navrhnu texty, budu spravovat klíčová slova a jejich efektivitu po celou dobu PPC kampaně.

Správa a optimalizace PPC kampaní

  • Vytvořím Vaše PPC kampaně (Google Adwords, Seznam.cz – SKLIK)
  • Nabízím dlouhodobou správu a optimalizaci PPC kampaně

 

Domluvte si nezávaznou konzultaci