Co je podle mě SEO

SEO je zlepšování kvality a podpory webové stránky nebo e-shopu tak, aby se zvýšil počet relevantních návštěvníků přicházejících z vyhledávačů (Google, Seznam.cz)
SEO zahrnuje kvalitu obsahu, správnou strukturu webu, linkbuilding, linkbaiting, socialní sítě, virální marketing a on-line PR. Správným přístupem k SEO zajistíte, že vaše stránka bude hodnocena lépe, než konkurenční. SEO jako strategie je nejvíce podceňované ze všech marketinogových nástrojů, ale přitom je jedním z nejefektivnějších.

SEO proti PPC

Statistiky v České republice říkají, že 55% uživatelů internetu vyhledává služby nebo produkty v národním vyhledávači Seznam.cz a zbytek 45% přes google. 62% uživatelů najde to, co hledá na první straně a 23% z nich projde i na druhou stranu.

Rozdíl mezi kliknutími na reklamní a nereklamní odkazy na 1. straně v Googlu je 30% na 70% ve prospěch nereklamních.

Seo tedy jasně vyhrává a z pohledu budoucnosti je to nejvýhodnější nástroj, jak si zajistit dlouhodobou pozici ve vyhledávačích. Je jasné, že míra prokliků je větší. Nevýhoda seo je v tom, že pozice je třeba vybudovat a nejde to ze dne na den. Výhoda spočívá právě v dlouhodobosti pozice.

PPC (Sklik, AdWords) je z tohoto pohledu na tom hůře, avšak po zaplacení dostanete okamžitou pozici a nemusíte se trápit s dlouhodobým budováním pozice. V kombinaci se seo tvoří dokonalý pár, který dokáže vydělat nemalé peníze.

Nevýhoda PPC resp. služby Sklik a AdWords je v nutnosti platit neustále za danou pozici, protože po neuhrazení se stránka na placených pozicích nezobrazí. Výhoda je v okamžitém zobrazení na pozici, kterou potřebujete dosáhnout.

V rámci SEO nabízím:

INDIVIDUÁLNÍ SEO KONZULTACE
Pokud provozujete stránky, jejichž obsah pravidelně aktualizujete, a chtěli byste být schopni realizovat propagaci a optimalizaci pro vyhledávače (SEO) ve vlastní režii, pak budou pro vás odborné konzultace představovat nejlepší hodnotu v poměru k výsledkům.

DLOUHODOBÁ SEO SPOLUPRÁCE
Dlouhodobé SEO je určeno pro ty, kteří to myslí se SEO skutečně vážně. V případě, že Vaše web stránky jsou pro Vaše podnikání vysoce důležité a podílejí se na Vašem obratu velkým podílem (nebo plánujete, že by měly být) je dlouhodobá spolupráce přesně pro Vás.

SEO AUDIT WEBU
SEO audit odhalí slabá místa na vaší webové stránce. Kromě samotného webu se podívám na celou vaši online prezentaci. Analyzuji aktivity na sociálních sítích, obchodní výkonnost a nastíní vhodnou strategii na vylepšení pozic.

OBSAHOVÝ SEO AUDIT
Úkolem obsahového SEO auditu je nalézt nejefektivnější fráze, na které se vyplatí vyvinout zvýšené optimalizační úsilí a navrhnout způsob jak je podpořit v systému interní navigace při současném zvýšení uživatelské hodnoty stránky.

 

Domluvte si nezávaznou konzultaci