Vytvoříme Vám lepší a úspěšnější internetové stránky

Hlavní činností zlínského webového studia Galandr.com je profesionální tvorba webových stránek. Specializujeme se na tvorbu internetových stránek, které nejen splňují nejvyšší webové standardy, ale nabízejí i unikátní a promyšlený webdesign, díky kterému se návštěvníci webových stránek snadno stránkách orientují a plní pak cíle webu. Cílem webu může být kontakt nebo odeslání poptávkového formuláře. Tvoříme moderní a funkční webové stránky, optimalizované pro zobrazování na mobilech a tabletech (responzivní stránky). Každý náš projekt je orginální, reflektuje firemní identitu a odvětví podnikání zákazníka. Náš postup tvorby úspěšného webu popisujeme na samostatné podstránce.

Webové stránky tvoříme na základě požadavků zákazníka, preferencí návštěvníků a stanovených obchodních cílů.

Weby jsou postaveny na kvalitních technologiích s podporou kvalitního redakčního systému (CMS) WordPress pro správu obsahu. Zákazníkům poskytujeme kvalitní servis včetně poradenství a webovým stránkám stránkám nadstandardní ochranu.

Úspěšné webové stránky potřebují kvalitní obsah

Pro splnění cílů webové stránky v oblasti prodeje, poskytování informací, budování a zlepšování image firmy musí být proces tvorby každého webu poctivě naplánován. Bez plánu není zaručen správný efekt webu a Vy pravděpodobně neefektivně vynaložíte finance. Proces tvorby www stránek prochází fázemi, které zaručují, že dílo bude splňovat požadavky a očekávání návštěvníka webu, který na něj přišel s konkrétní motivací a záměrem. V průběhu tvorby využíváme nejnovější znalosti a metody v oblasti tvorby webových stránek, online marketingu a SEO.

Proč svěřit tvorbu nové webové stránky nám?

  • Váš web tvoří zkušení členové našeho týmu s dlouholetou praxí v oblasti tvorby webových stránek (weby tvoříme profesionálně již 15 let)
  • aktivně vstupujeme do procesu tvorby webu a jsme ochotni vždy poradit
  • weby tvoříme s ohledem na funkčnost, SEO a definované cíle
  • zohledňujeme Vaše požadavky, respektujeme Váš finanční rozpočet, dodržujeme termíny
  • při návrhu struktury zohledňujeme umístění modulů a funkcionality tak, abychom dosahovali co nejlepší konverzní poměr
  • web bude správně zobrazen ve všech zařízeních včetně mobilních telefonů
  • tvorba webových stránek nás opravdu moc baví

Tvorba webové stránky není jen webdesign

Na celý proces tvorby webové stránky se snažíme nahlížet z vyšší perspektivy. Www stránky nenavrhujeme tak, aby byly nejen designérským skvostem, ale aby byly i funkční a pro návštěvníka uživatelsky příjemné a přijatelné. Při procesu návrhu webové stránky je třeba si uvědomit, jaké návštěvníky chceme zaujmout, co návštěvník hledá a požaduje a podle toho celou strukturu a obsah webové stránky přizpůsobit.

Galandr.com – o dva kroky před konkurencí

Klademe velký důraz na neustálé vzdělávání a inovace. Tato chuť a aktivita nám pomáhá udržet náskok před konkurencí. Sledujeme novinky v oblasti tvorby www stránek, abychom nejnovější poznatky, metody a technologie mohli naplno využít při tvorbě moderní webové prezentace i pro Vás.


Nezávazná poptávka tvorby webových stránek

Pokud plánujete tvorbu nového webu nebo přepracování stávajícího, vyplňte a odešlete nám prosím níže uvedený formulář nebo se nám ozvěte na 777 726 357.

Prohlédněte si naši odvedenou práci