2023

Ceník online marketingu


Pro nové klienty je vždy první hodina konzultace bezplatná. Konzultační hodina pro jednorázové spolupráce činí 1350 Kč. Do této částky spadá veškerý čas věnovaný analýzám, návrhům vhodných kroků a postupů a tvorbě materiálů pro konzultaci. Pro dlouhodobé spolupráce se hodinová sazba odvíjí dle měsíčního objemu hodin.

Dlouhodobá spolupráce


Dlouhodobá spolupráce je založená na dohodě o počtu hodin, které pro vám měsíčně pracujeme. Tomu odpovídá sleva oproti hodinové sazbě fakturované u jednorázových zakázek.

Aktuální vytíženost76%

Pro naši dlouhodobou spolupráci nabízíme výhodné

Cenové balíčky


basic

12.150

měsíčně

business

27.000

měsíčně

enterprise

37.800

měsíčně

Jednorázové zakázky


Jednorázové zakázky mají předem dohodnutý rozsah a tím i cenu. Po schválení rozsahu prací, ceny a předání přístupů a dalších podkladů uděláme dohodnutou práci a předáme výstupy. Cena je pevně daná.

Aktuální vytíženost63%
 • Jednorázové nastavení PPC kampaní.
 • Spuštění inzerce ve zbožových vyhledávačích.
 • Jednorázová optimalizace inzerce.
 • Audit inzerce v Google Ads,, Skliku, Zboží.cz, na Heurece apod.
 • SEO audit.
 • Nastavení Google Analytics, marketingových kódů a propojení reklamních systémů s e-shopem.
 • Cena za hodinu práce: 1350 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

Podmínky spolupráce


 1. Nejdřív se domluvíme, jaké služby a za jakou cenu si objednáte. Placený čas začínáme měřit až od chvíle, kdy nám schválíte rozsah prací a cenu. To platí pro dlouhodobou spolupráci i pro jednorázové zakázky.
 2. Fakturujeme pouze čistý čas strávený prací pro klienty. Nejrůznější pauzy, čas strávený povídáním na interních poradách apod. si započítáváme do neplaceného času a na vaší faktuře se neobjeví.
 3. Do placeného času budeme počítat všechny úkony spojené pouze s vaším e-shopem včetně komunikace, odpovídání na maily a telefonické dotazy i času na schůzkách. Neúčtujeme čas před potvrzením rozsahu prací, cesty na schůzky, přípravu návodů a dalších materiálů, které použijeme pro více klientů, a další úkony, které se netýkají jednoho konkrétního klienta.
 4. Pokud bude možné, abyste nějakou práci udělali sami a nemuseli platit náš drahý čas, dodáme vám návod, jak postupovat. Práci zkontrolujeme a případně doladíme. Když naopak cokoliv nebudete chtít řešit a budete to chtít raději zaplatit, můžete se na nás kdykoliv obrátit.
 5. Dohodnutý rozsah prací dodržíme. Jedná se o minimální rozsah prací, které garantujeme. Nejspíše pro vás odpracujeme nějaký čas navíc. Pokud bychom potřebovali hodinu a víc času nad rámec dohodnutých hodin, pošleme vám nabídku na zvýšení počtu hodin. Hodiny navíc vždy podléhají vašemu schválení. Fakturujeme vždy jen to, co nám předem schválíte.
 6. Faktury budete dostávat na e-mail případně na více e-mailových adres dle dohody na začátku spolupráce. Splatnost faktur je 10 – 14 dnů od data vystavení.

Jsme plátci DPH.

 1. Po výběru tarifu získáváte nárok na sníženou cenu práce oproti jednorázovým zakázkám. Hodinová sazba odpovídá vybranému tarifu (od 945 Kč/h bez DPH) a vztahuje se i na hodiny objednané navíc v jednotlivých měsících nad rámec vybraného tarifu.
 2. Základem úspěšné dlouhodobé spolupráce je dobře zpracované zadání a dohoda, jakým způsobem budeme vyhodnocovat výsledky. Měli bychom předem vědět, co je dobrý a co naopak špatný výsledek. Budeme od vás tedy potřebovat pomoc se sestavením relevantního zadání.
 3. U dlouhodobé spolupráce dostanete výstupní mail s reportem výsledků (do 10. dne v měsíci). K reportu dostanete v dalším mailu fakturu za dokončenou práci. U nových klientů můžeme vyžadovat platbu předem.
 4. Každému klientovi se věnujeme v jeden konkrétní den v týdnu, který klient zná. Čas na daný týden se snažíme využít v jednom souvislém bloku, abychom čas přidělený k projektu využil co nejefektivněji. Efektivitu spolupráce můžete podpořit tím, že nám připravíte potřebné podklady právě na tento den. Mimo dohodnutý den řešíme jen akutní problémy.
 5. K dispozici máte všechny tarify. Minimálně na první dva měsíce doporučujeme využít tarif BUSINESS nebo ENTERPRISE.
 6. Výpovědní lhůta je u všech tarifů 1 měsíc. Ukončení spolupráce probíhá tak, že po obdržení výpovědi mailem dokončíme práci v aktuálním měsíci a budeme pro vás pracovat ještě jeden následující měsíc. Oba měsíce vyfakturujeme a vaší povinností je uhradit faktury dle splatnosti, která je 10 – 14 dnů po vystavení a odeslání faktury.
 7. Pokud budou vaše faktury po splatnosti, je možné, že dáme přednost práci pro klienty platící v termínu. Pokud víte, že z jakéhokoliv důvodu budete platit fakturu později, ozvěte se. Domluvíme se, kdy bude faktura zaplacená a čemu se budeme věnovat, než peníze přijdou.
 1. V dohodnutém termínu odvedeme práci a pošleme vám e-mail s informacemi, co jsme udělali, jak by měly práce dále pokračovat a případně i nabídku, jak vám můžeme být dále užiteční. Po mailu s výstupy vám pošleme fakturu za hotovou práci.
 2. Zakázky v rozsahu do 3 hodin fakturujeme kompletně po dokončení. U zakázek v rozsahu nad 3 hodiny fakturujeme 50 % z ceny předem. Zbylých 50 % fakturujeme po dokončení prací.
 3. Konkrétní služby jsou popsané na webu Galandr.com.

Pošlete nám nezávaznou

Poptávku


  Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.