Copywriting.cz místo plné obsahu

Obrázek By galandr Inbound marketing, obsahový marketing, SEO Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Copywriting.cz místo plné obsahu

Zvyšte Vaše zisky pomocí textové reklamy a obsahu ze služby Copywriting.cz.
Copywriting.cz je místo určené pro spojení nabídky a poptávky po tvorbě unikátního obchodního obsahu pro webové stránky nebo e-shopy. Kvalitní prodejní text pomůže Vašemu webu nejen ve vyhledávačích, ale především zvýší zásadně obchodní výkon.

Kde hledat spolehlivé copywritery?

92% internetových podnikatelů, dříve či později, bude potřebovat spolehlivého copywritera, který mu dodá kvalitní texty pro jeho webové projekty. Chcete-li posunout Vaše online podnikání na vyšší úroveň, tak to jinak ani nejde – musíte začít některé služby outsourcovat a copywriting je určitě jedna z nich. Samozřejmě, že existují i ​​výjimky. Například pokud vyděláváte pomocí vlastního blogu, zřejmě si ho outsourcovat nenecháte.

 

  • Máte web, e-shop nebo vlastní produkt?
  • Chcete získat mnohem více zákazníků přes vyhledávače?
  • Chcete prodat více výrobků a vydělat více peněz?
  • Potřebujete svůj produkt nebo stránku ukázat v lepším světle?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, pak jste na správném místě a budete bezesporu potřebovat služby copywritera. Více než 70% podnikatelů a majitelů stránek není spokojeno s návštěvností stránek a prodejem jejich výrobků. Těchto 70% neinvestovalo do správné reklamy a marketingu, tedy ani do copywritingu.Kdyby část financí použili k vytvoření reklamních článků, získali by více zákazníků a investice by se jim mnohonásobně vrátila. Copywriter je tedy osoba, která pro vás napíše text reklamy, PR článek, slogany, úvodní text www stránky apod. Cílem práce copywritera je:

  • zajistit vám zákazníky formou PR článku, popisu služby či produktu, sloganu nebo textové reklamy
  • zlepšit mínění o vašem produktu nebo firmě
  • zvětšit vaše zisky
  • díky důrazu na SEO vylepšit pozice ve vyhledávačích
  • Všechny výhody lze dosáhnout slov. Právě text je to, co lidé hledají, aby zjistili potřebné informace.

Užitečné tipy pro začínající copywritery

Říká se, že text prodává a je to pravda. Kromě toho, že Váš text by měl být poutavý, měli byste se také vyvarovat gramatických chyb a překlepů. Vhodné je, pokud si po dohodě se zákazníkem připravíte texty v předstihu. Pak máte ještě dostatek času na možné předělávání textu, pokud by to bylo nutné. Není vhodné používat velký počet klíčových slov. Důležitý je také celkový dojem z textu. Měl by být přehledný, členěný ale ne za každou cenu. Čtenář by se v něm měl rychle a jednoduše zorientovat. Měl by být srozumitelný pro široké spektra lidí a měl by mít logickou posloupnost. Celkový dojem umocní i obrázky. A kde najdete první zakázky a práci? Zkuste portál Copywriting.cz.

 


  • Share: