Facebook reklama Zlín


q

Facebook Start

Nejste ještě na Facebooku? Potřebujete zvýšit počet skutečných fanoušků FB stránky? Je Facebook dobrým nástrojem pro získání návštěvníků na váš web?

q

Správa Facebook Kampaní

Komplexní správa Facebook kampaní všech typů. Potřebujete přenášet rozpočet, nastavit dynamický remarketing a vyhodnocovat návratnost investice?

q

Facebook Komunikace

Na Facebooku nestačí být. Na Facebooku musíte efektivně, zajímavě, poutavě a vtipně komunikovat. Takto si vybudujete síť věrných zákazníků.

Facebook je prostor ukázat vaši službu a produkty v tom nejlepším světle


Na Facebooku nejde jen o lajky. Je fajn mít jich sice více než konkurence, ukazuje to, že fungujete. Ale jde o to, co s fanoušky dokážete. Facebook má sofistikované možnosti inzerce a nyní je čas začít je využívat naplno. Dnes už je Facebook plnohodnotný marketingový nástroj. Je to způsob jak o své firmě dát vědět, jak potenciálnímu zákazníkovi ukážete co děláte, jak to děláte a hlavně, že vás lidé mají rádi. Existují obory, které prodávají pouze na Facebooku. Samozřejmě, není jich většina, přesto dokážete i Vy Facebook využít jako podporu prodeje. Můžete ho využít jako prostor pro prezentaci svých produktů, pro komunikaci s klienty nebo pro přímý prodej produktů e-shopu.