Foxentry – jděte na formuláře lišácky

By galandr E-shop, online marketing Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Foxentry – jděte na formuláře lišácky

 

Foxentry jde na zadávání dat do formulářů trochu odlišným způsobem. Integruje se na straně webu pomocí scriptu a údaje, které se uživatelům našeptávají, jsou ve standardizovaném formátů dle RÚIAN. Data, co zadal uživatel v minulosti se berou v potaz, nicméně ne tak agresivním způsobem jako u našeptávače v prohlížeči. Po zadání pár písmen do kolonky se uživatelovi nabídnou položky seřazené podle:

 • dat, které zadal uživatel v minulosti a začínají na stejné písmena
 • adres, které se nacházejí v blízkosti uživatele podle jeho lokace (bráno podle IP)
 • adres, které jsou historicky více vybírány
 • adres z větších měst a s vyšší pravděpodobností, že si je uživatel vybere

Mimo našeptávač adres toho umí Foxentry samozřejmě mnohem více. Stejným způsobem např. funguje i našeptávač firem, kde se po zadání pár písmen uživatelovi nabízí relevantní firmy. Už není potřeba pamatovat si IČ, DIČ a podobné věci.

Velkou výhodou oproti jednoduchému našeptávači prohlížeče je i kontrola zadaných údajů a schopnost nabídnout správný údaj v případě překlepu. Pokud tedy napíšete „petr@gamil.com“, vyskočí vám dotaz od Foxentry „mysleli jste petr@gmail.com?“. To platí i v případě jmen „pepa“ pravděpodobně znamená „Josef“, „pert“ opravíme na „Petr“, a tak dále. Jelikož je Foxentry napojeno na data z ČSÚ, víme přesně jaké procentuální zastoupení mají v ČR jednotlivá jména a podle toho dokážeme určit, jestli se jedná o překlep nebo ne.

 

Foxentry - recenze a zkušenosti v České republice

 

Foxentry + našeptávač prohlížeče

Jak jsem již předesílal v úvodu, naše aplikace je od začátku tvořena tak, aby nešla proti ostatním našeptávačům, ale spíše co největším způsobem s nimi spolupracovala. Díky tomu prohlížečové našeptávače nezakazujeme ba naopak doporučujeme.

Jednou takovou spoluprací je autodoplnění kompletní adresy na základě pouze ulice. Foxentry umí průběžně vyhodnocovat jednotlivé kolonky a pokud např. do ulice zadáte informaci (klidně i s překlepem či bez diakritiky), které odpovídá v ČR pouze jeden adresní bod, Foxentry automaticky doplní a opraví celou adresu.

Výhody Foxentry

Inteligentní našeptávání adres

V průběhu užívání se Foxentry učí o nejpopulárnějších lokalitách, umí navrhnout relevantní polohu a pamatuje si adresy i na Slovensku. Našeptává tak inteligentněji a rychleji než klasické pomalé databáze. Navíc bez překlepů a zcela flexibilně.

Informace o firmách lusknutím prstu

Do naší aplikace jsme implementovali prohlížeč všech veřejně přístupných údajů firem v České republice a na Slovensku. Stačí vám znát jediný údaj o firmě a Foxentry automaticky doplní zbytek formuláře. Naše flexibilní API navíc umožňuje další práci s firemními daty. Bez limitu dotazů, okamžitě a kdekoliv.

Jména bez chyb a překlepů

Přidáváme do automatických komunikací dotek lidskosti. Kromě kontroly překlepů ve jménech, doplníme i jejich správný gramatický tvar a určíme pohlaví uživatele. Bez nutnosti programování a složitostí.

Citlivá data v bezpečí

Nic nebereme na lehkou váhu. Veškerá data, se kterými Foxentry pracuje, na vstupu automaticky převádíme do anonymizované podoby. Využíváme nejmodernější servery s externí ochranou dat, všechnu komunikaci zásadně šifrujeme a řídíme se GDPR. Navíc jsme registrovaný správce údajů na ÚOOÚ a řídíme se vlastním přísným bezpečnostním kodexem s čestným prohlášením.

Od teď pouze ověřená čísla

Komunikujte se svými zákazníky efektivněji a pohodlněji. Zvládáme revidovat správnost zadaných telefonních čísel. Včetně základních informací a zjištění schopnosti přijímat hovory a SMS.

 • Reálné ověření existence čísla
 • Informace o operátorovi
 • Rozdělení na pevnou a mobilní linku
 • Schopnost čísla přijímat hovory nebo SMS

Kontrola e-mailových adres

Někteří lidé se při vyplňování formuláře spletou nebo úmyslně zadají neexistující e-mail. To může ohrozit kvalitu vaší databáze a pořádně zamíchat objednávkami. Foxentry proto nekontroluje pouze textovou správnost, ale ověřuje existenci adresy na doméně.

 • Reálná kontrola e-mailových záznamů na doméně
 • Vyšší doručitelnost e-mailových kampaní
 • Ochrana reputace odesílatele
 • Minimalizace falešných registrací

 


 
 

 • Share: