Online marketing Brno


Vítejte v části ONLINE MARKETING BRNO. Využíváte možnosti internetu efektivně? Znáte všechny své možnosti? Nenechte se předběhnout konkurencí! Udělejme společně váš online marketing lepší i v Brně.

Jak název napovídá, tato oblast marketingu se zabývá akvizicí zákazníka pomocí internetového online marketingu. Cílem online marketingu je nejkvalitnější a nejefektivnější zacílení na danou skupinu za pomoci vyhledávačů a online komunikačních kanálů. Jedná se o velmi efektivní marketingový proces, díky kterému vaši zákazníci naleznou cestu k vašim produktům nebo službám ve správný čas. Jsme brněnská marketingová agentura s dvacetiletou zkušeností. Rádi a rychle pomůžeme i vám. Pojďme se na to potkat v centru Brna.

Implementace a správa e-shopu na platformě Shoptet v Brně


Provozujete e-shop v Brně? Kompletní příprava funkčního Shoptet e-shopu na vlastní doméně. Nastavení e-shopu dle požadavků klienta s ohledem na funkcionality Shoptetu.

 • Nastavení vzhledu obchodu
 • Bannery
 • Soiální sítě
 • Způsoby doprav a plateb
 • Struktura kategorií
 • Základní SEO
 • Stavy objednávek
 • Výhody a benefity
 • Instalace a nastavení modulů
 • Automatické importy
 • Přesun na doménu
 • Google Analytics
 • Školení Shoptetu

Pracovní čas: 20 pracovních dnů
Cena komplexní implementace: od 19 000 Kč / 750 Eur

E-shop Česká televize
E-shop Rudolf Jelínek Vizovice
Reference E-shopu | Shoptet | Eshopat.cz

1


Migrace a přenos dat e-shopu v Brně


Přesun z jiného e-shopového řešení na Shoptet. Migrace dat – databáze zákazníků, produktové informace, objednávky, daňové doklady, popisy kategorií a další texty. Potkáme se u Vás v Brně a podrobně probereme Vaše konkrétní požadavky a cíle. Nebo přijeďte k nám do centra Brna.

Pracovní čas: od 15 hodin
Cena migrace dat: 13 500 Kč / 520 Eur

2


Provozujete webové stránky nebo e-shop v Brně? Připravíme pro Vás komplexní marketingové strategie včetně tvorby měsíčních roadmap, zajištění grafiky a podkladů pro realizaci plánovaných akcí. Připravíme a budeme spravovat kampaně ve všech vybraných marketingových kanálech. Lze realizovat vybrané činnosti z nabízených oblastí nebo kompletní správu jako celek. Brněnskou kancelář najdete v centu Moravské metropole.

Fulltextové pozice SEO Brno


SEO je zlepšování kvality a podpory webové stránky nebo e-shopu tak, aby se zvýšil počet relevantních návštěvníků přicházejících z vyhledávačů (Google, Seznam.cz).

Naše služba zahrnuje pravidelnou kontrola fulltextových pozic definovaných klíčových slov vybraných skupin produktů a služeb. V případě záporného pohybu zjištění příčiny a okamžitě zahájit práce na úpravě s cílem posílit danou klíčovou frázi.

Pracovní čas: od 1 hodiny / týden (podle počtu hlídaných klíčových slov)

3


Google analytics – analytika v Brně


Pro měření výkonnosti webových stránek i e-shopů je jednoznačně nejpoužívanějším nástrojem Google Analytics, který je zdarma a poskytuje velké množství informací. Jeho nespornou výhodou je zobrazení všech možných statistik v jedné webové platformě. Pro jeho používání nejsou žádná omezení.

Naše služba zahrnuje nastavení měření na základě definice klíčových cílů pro správné vyhodnocování všech marketingových aktivit. Reportování a rozbor vývoje v oblasti sledovaných metrik.

Jednorázové nastavení Google Analytics: od 6 hodin
Pravidelné vyhodnocování a reporting: od 1 hodiny / týden

4


FACEBOOK a INSTAGRAM marketing Brno


Nastavení Business Managera a nasazení Facebook Pixelu na landing pages, tvorba publik a tvorba kampaní ve formě příspěvků a videoreklamy na základě dohodnutého komunikačního plánu. Tvorba grafických formátů pro reklamní kampaně.

Cílení na definované publikum dle věku, pohlaví, lokality a zájmů. Remarketingové kampaně na vlastní publika a lookalike publika. Následná správa a optimalizace kampaní.

Facebook

Jednorázové nastavení Business Managera a publik: od 12 hodin
Publikace příspěvků na týdenním cyklu: 2 hodiny / týden

Tvorba cílené kampaně v business manageru: 6 hodiny/kampaň

Instagram

Jednorázové nastavení kampaní a publik: 5 hodin
Publikace příspěvků na týdenním cyklu: 1 hodiny / týden

Tvorba cílené kampaně v business manageru: 4 hodiny/kampaň

5


PPC kampaně a remarketing Brno


Tvorba, vedení a optimalizace PPC kampaní v Google Ads a Sklik. Tvorba a správa remarketingových kampaní pro další segmentaci relevantního publika a opakovaného oslovení grafickými formáty nebo videoreklamou. Efektivní vyhodnocování splněných cílů ve spolupráci s Google Analytics.

 • Textová reklama zaměřená na relevantní výrazy ve Vyhledávací síti
 • Bannerová reklama v Obsahové síti umístěná na tématických webech
 • Videoreklama na YouTube umístěná na tématická videa
 • Tvorba grafických formátů


Google Ads

Jednorázové nastavení účtu a tvorba kampaní: od 15 hodin
Správa a optimalizace kampaní: od 3 hodin / týden

Sklik

Jednorázové nastavení a tvorba kampaní: od 15 hodin
Správa a optimalizace kampaní: od 2 hodin / týden

6


Zbožové srovnávače a agregátory v Brně


Zbožové srovnávače nebo také zbožové vyhledávače, především ulehčují nákup uživatelům. Vznikly za účelem nejen porovnání cen produktů, ale také pro porovnání kvality poskytovaných služeb internetových obchodů a shromáždění všech možných dostupných informací na jednom místě.

Naše služba zahrnuje pravidelnou kontrola pozic vybrané skupiny produktů na heureka.cz, zbozi.cz a google nákupech. Optimalizace XML exportu. Navázání spolupráce s další skupinou vhodných a relevantních zbožových srovnávačů.

Pracovní čas: od 1,5 hodiny / týden

Optimalizace XML feedů Brno


Práce s XML feedy, individuální úpravy do validní podoby dle specifikace. Další úpravy v rámci marketingových cílů – selekce vybrané skupiny zboží, přidání produktových informací na základě podmínek a pravidel, automatická aktualizace několikrát denně.

Pracovní čas: od 3 hodin / měsíc

7


E-mail marketing Brno


Mnozí obchodníci a majitelé e-shopů podceňují roli udržování stálé komunikace se svými stávajícími i potenciálními zákazníky. Právě e-mail marketing je jeden z nejlepších nástrojů, který umožňuje jednoduše udržovat kontakt s lidmi, kteří projevili zájem o to, co nabízíte.

Nabízíme Vám tvorbu, správu, vedení a optimalizaci e-mailingového kanálu. Tvorbu nových akcí a reklamních kampaní. Distribuci přes aplikaci Leadhub. Vyhodnocování efektivity kampaní.

Pracovní čas: 5 hodin / měsíc (při odeslání jednoho zpravodaje za měsíc)

8


Obsahový marketing Brno


Kvalitní a hodnotný obsah je základním předpokladem pro úspěch vašeho e-shopu nejen ve vyhledávačích, ale především u vašich návštěvníků. Jedna strana mince je napsat poutavý a obsahově hodnotný článek, druhá je napsat ho tak, aby přivedl reálné zákazníky.

Naše služba zahrnuje tvorbu článků a publikaci nového relevantního obsahu e-shopu jako součást obsahové strategie.

Tvorba článku: 790 Kč / ks
Pracovní čas publikace: od 1 hodiny / týden

9


Grafický design Brno


Grafické zpracování bannerů pro e-shop a reklamní systémy Google Ads, Sklik, Facebook a Instagram. Zahrnuje pravidelnou tvorbu vizuálů na dohodnuté akce.

Tvorba banneru: od 890 Kč / ks
Pracovní čas grafika: od 1 hodiny / ks

10


Retenční kampaně a aktivity v Brně


Návrh optimálního bonusového systému odměn s cílem udržet zákazníka loajálním. Připomenutí v rámci reklamních kanálů ve vhodnou chvíli od posledního nákupu – doporučení vhodných produktů k dokoupení nebo připomenutí k opakovanému nákupu dle průměrné délky spotřeby nebo nezbytné výměny zboží. Práce s databází kontaktů (zákazníci, přihlášení k odběru newsletteru), segmentace dle typu zákazníka (kategorie, počet a hodnota nákupů apod).

Pracovní čas: od 2 hodin / týden

Bonusový systém Shoptet

11


Audit marketingových činností Brno


Důkladná kontrola všech aktivních kampaní v rámci využívaných reklamních systémů. Audit zahrnuje doporučení (dle stavu) pro zlepšení cílení a efektivity investice rozpočtu s cílem získat co nejvíce objednávek. Návrh strategie pro nové kampaně s ohledem na charakter e-shopu. Následná osobní konzultace v Brně nad zpracovaným auditem a případná dohoda o implementaci změn a pravidelné strategické optimalizaci.

Pracovní čas: od 20 hodin / jednorázově

12


UKÁZKA VZOROVÉ KALKULACE NAŠÍ SPOLUPRÁCE V ONLINE MARKETINGU

Vzorová ukázka dlouhodobé spolupráce nejen v Brně


Služba Časová dotace měsíčně (hod.) Cena (měsíčně v Kč) Cena (měsíčně v Eur)
Google analytics – analytika 4 3 560 139
Fulltextové pozice SEO 4 3 560 139
Sociální sítě – FB a INSTAGRAM 8 7 120 279
PPC kampaně a remarketing 12 10 680 418
Celkem 28 24 920 975

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Certifikovaný zlatý partner Shoptetu.

Poptávka nezávazné konzultace v Brně


  Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  JIRKA GALANDR

  JIRKA GALANDR

  ONLINE MARKETING BRNO

  Telefon: 777 726 357
  E-mail: jirka@galandr.com

  Online marketing Brno


  Internetové stránky slouží jako komunikační kanál pro vaši firmu či projekt, k úspěchu ale samy o sobě nestačí. Naše společnost GALANDR COMMUNICATION Brno vám podá pomocnou ruku v oblasti online marketingu v Brně i tvorbě a migraci Shoptet e-shopu v Brně. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci webů pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost vašeho webu a e-shopu nejen v Brně. Naše služby poskytujeme v rámci celé Česko republiky. Často realizujeme tvorbu i migraci e-shopů na platformě Shoptet v Praze. Rádi Vám pomůžeme také s Shoptet E-shopem v OstravěOlomouciPlzni i v Liberci.

  Brno


  Cyrilská 7, 60200 Brno
  David Hubáček | Online marketing & Shoptet
  Telefon: 777 726 357
  E-mail: jirka@galandr.com