PPC Brno


Existuje rychlejší cesta, jak se dostat na první příčky v nejpoužívanějších vyhledávačích, v Seznamu a Google. Buďte první už dnes! Navrhneme ve službě PPC Brno dlouhodobou strategii ve spojení se SEO a linkbuildingem tak, abychom maximalizovali míru návštěvnosti.

PPC reklama Brno


PPC kampaně vnímáme jako možnost, která vhodně doplňuje organické SEO a je jeho součástí. Na rozdíl od organické optimalizace, reklamní kampaň přináší návštěvníky prakticky ihned. Pro stránky, které mají silnou pozici v organických výsledcích, doprovodná PPC kampaň umožňuje zabrat více prostoru ve výsledcích na úkor konkurence.

Vytvoříme pro vás PPC kampaně, které budeme i spravovat. Zajistíme rychlé vytvoření kampaní v Google Ads či Skliku a případně jiných reklamních sítích. Pokud potřebujete okamžitě zvýšit návštěvnost vašich stránek je využití PPC kampaní Brno správná volba. Máte podrobný přehled nad výdaji v kampani a získanými návštěvníky. Sami si umíte korigovat další vklady do kampaně a hlídat tak návratnost investic.

kam dokážeme cílit Vaši

PPC reklamu


reklama na google ads


Reklamy na Google Ads nejsou jen klíčová slova ve vyhledávači. Ads je komplexní nástroj, který vám kryje záda během všech fází nákupního procesu. Od budování povědomí o značce (bannery) přes cílené vyhledávání produktů a služeb (Google nákupy a search) až po práci s návštěvníky vašich stránek (remarketing).

REKLAMA NA FACEBOOKu


Oslovte dokonale cíleně lidi v prostředí, ve kterém tráví nejvíce času. Na této sociální síti je registrováno více než 5,3 milionu Čechů a toto číslo neustále stoupá. Uvědomuje si to i Facebook, který vyvíjí a zdokonaluje své reklamní formáty.

REKLAMA NA Seznamu


Pokud je vaše podnikání soustředěno v České republice, doporučujeme největší reklamní platformu - Sklik. Silný hráč, který vám prostřednictvím správných klíčových slov, nebo kreativních bannerů přinese nenahraditelnou podporu prodeje a posílí vaše jméno na trhu.

Zbožové srovnávače


Se stoupajícím počtem uživatelů internetu roste i počet online nákupů a samozřejmě i internetových obchodů. Na rozdíl od kamenných prodejen si nakupující mohou velmi rychle porovnat ceny jednotlivých prodejců. Zejména díky porovnávačům cen, které jim poskytují všechny potřebné informace na jednom místě.

Správa a optimalizace PPC kampaní


PPC je anglická zkratka slov PAY PER CLICK a v doslovném překladu znamená „platba za proklik“. V prostředí internetu jde o vysoce efektivní způsob reklamy, protože za tuto reklamu platíte pouze tehdy pokud na ni potenciální zákazník opravdu klikne a zobrazí se mu Vaše stránka. To znamená, že za zveřejnění PPC reklamy na internetových stránkách neplatíte, ale platíte až za počet zobrazení Vaší stránky přes danou PPC reklamu. Výhodou PPC je dobré sledování efektivity, nízká cena za jednotlivé kliknutí a cílené zaměření. A navíc výsledky těchto kampaní jsou okamžité. Pomůžeme Vám vytvořit správnou PPC kampaň Brno, která bude prodávat Vaše zboží, případně službu. Navrhneme texty, budeme spravovat klíčová slova a jejich efektivitu po celou dobu PPC kampaně.

Poptávka nezávazné konzultace v Brně


  Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  JIRKA GALANDR

  JIRKA GALANDR

  PPC MARKETING BRNO

  Telefon: 777 726 357
  E-mail: jirka@galandr.com

  PPC marketing Brno


  Internetové stránky slouží jako komunikační kanál pro vaši firmu či projekt, k úspěchu ale samy o sobě nestačí. Naše společnost GALANDR COMMUNICATION Brno vám podá pomocnou ruku v oblasti online marketingu v Brně i tvorbě a migraci Shoptet e-shopu v Brně. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci webů pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost vašeho webu a e-shopu nejen v Brně. Naše služby poskytujeme v rámci celé Česko republiky. Často realizujeme tvorbu i migraci e-shopů na platformě Shoptet v Praze. Rádi Vám pomůžeme také s Shoptet E-shopem v Ostravě, Olomouci, Plzni i v Liberci.

  Brno


  Cyrilská 7, 60200 Brno
  David Hubáček | Online marketing & Shoptet
  Telefon: 777 726 357
  E-mail: jirka@galandr.com