PPC reklama pro SHOPTET e-shop


Máte e-shop na platformě SHOPTET? Buďte zákazníkům neustále na očích a připomínejte se.

I SHOPTET e-shop potřebuje PPC reklamu


Můžeme společně rychle a efektivně oslovit relevantní zákazníky a neplatit přitom zbytečně mnoho za neefektivní propagaci, PPC reklama e-shopu může být pro vás tou nejvhodnější volbou.

PPC (Pay Per Click), tedy platba za klik, je jedním ze způsobů placené reklamy na internetu. Princip PPC reklamy e-shopu spočívá v tom, že inzerent za zobrazení reklamy zaplatí až tehdy, když na ni někdo klikne. Neplatí se tedy za celou dobu, po kterou se reklama zobrazuje, ale jen za návštěvu e-shopu potenciálním zákazníkem. Díky tomu jde o velmi efektivní a ve své podstatě nenákladný způsob online marketingu pro SHOPTET e-shop, která přináší okamžitý nárůst návštěvnosti.

PPC reklama je specifická také svým přesným zacílením. Odkazy PPC kampaní se totiž zobrazují na stránkách s relevantním obsahem. To zvyšuje pravděpodobnost, že na e-shop, služby či produktu klikne potenciální zákazník, který má o danou oblast skutečný zájem.

Díky PPC kampaním tak už nebudete plýtvat financemi na bezcílnou reklamu. Pomocí důkladné analýzy relevantních klíčových slov a cílové skupiny zákazníků budou vaše prostředky investované do reklamy cílené přesně tak, aby vám přinesli požadovaný výsledek.

Máte e-shop na platformě SHOPTET? Buďte zákazníkům neustále na očích a připomínejte se.

Faktory dokonalé PPC reklamy pro SHOPTET e-shop


kontrola ppc nákladů e-shopu


Pravidelně analyzujeme a vyhodnocujeme získaná data o uživatelích a jejich chování na e-shopu. Na základě nich PPC kampaně neustále optimalizujeme, čímž se snažíme co nejvíce snižovat nákladovost vaší investice.

remarketing zákazníků e-shopu


Když se nám podaří získat na Váš e-shop návštěvníka, který však u vás nenakoupí, stále se nevzdáváme. Pomocí dynamického remarketingu na Google a retargetingu na Seznamu, ho oslovujeme reklamou s produkty, o které se dříve zajímal.

okamžitá návštěvnost e-shopu


PPC kampaně SHOPTET e-shop okamžitě dostanou na první stránky ve vyhledávačích. Když tedy bude někdo hledat produkt či službu související s vaším podnikáním, ihned mu padnete do oka a máte velkou šanci získat objednávku.