Registrace Facebook Start Zlín


Přivedu Vaši cílovku z Facebooku na váš web. Nebo z přátel Vašich fanoušků udělám fanoušky Vaše


Reklama Facebook Start je pro vás, pokud potřebujete využít některou ze základních funkcí propagace. Pokud je pro Vás komplexní marketing na Facebooku zatím velké sousto, spustím Vám reklamu pouze na jeden specifický cíl. Buď zvolíme získávání fanoušků Vaší Facebookové stránky, nebo můžeme přivádět demograficky dokonale vybrané lidi na Váš web. Třeba jen všechny ženy v určitém věku ze Zlína a okolí. A neskončíme, dokud nedosáhneme domluvený cíl.

q

Správné publikum

Vyberu to správné publikum! Skutečné a přesně vybrané lidi, kteří mají pro Vás nejvyšší obchodní potenciál.

q

Vytvořím kreativu

Vytvořím ten správný obsah pro vybrané publikum. Video, grafiku nebo cokoliv jiného.

q

A ono to funguje!

Reakce a zájem jsou pak automatické jako nádech a výdech. Pojďme na to.

Jak funguje reklama na Facebooku Start? A jakou má cenu?


Protože vím, že komplexní komunikační strategie na Facebooku není pro každého, možná jen z důvodu, že v současnosti nechcete investovat čas ani prostředky, zjednodušil jsme to. Základní založení Facebookového profilu a reklamní funkce si proto můžete objednat takto samostatně.
Výhodou základní kampaně je vysoký fokus na jednotlivé a postupné cíle. Nekupuji vám fanoušky. Přivádím vám zákazníky. Pokud potřebujete rychle získat desetitisíce „mrtvých duší“, mé služby nejsou pro vás. Pracuji s vašimi potenciálními zákazníky a nenásilně je vedu k tomu, aby se stali vašimi fanoušky. A oni se stanou, jen pokud je vaše produkty nebo služby zaujaly. Takto vám tvořím základnu budoucích zákazníků a nejen pěkné číslo na Facebooku. Svých znalostí, zkušeností a času si vážím. Jedna hodina práce pro Vás je účtována částkou 1.200 Kč při jednorázové práci či konzultaci, nebo částkou 790 Kč při dlouhodobé spolupráci.