SEO pro SHOPTET e-shop


Máte e-shop na platformě SHOPTET? Ukažte se vysoko ve vyhledávačích Google a Seznam.

SEO optimalizace pro e-shop na SHOPTETU


Oslovit zákazníka na internetu je v současné době stále náročnější. Internet je zaplaven množstvím stránek a e-shopů, které dennodenně svádějí mezi sebou velký konkurenční boj. Jedním z důležitých kroků k tomu, aby se Váš e-shop neztratil v záplavě ostatních, je právě optimalizace pro vyhledávače, tedy SEO.

SEO (Search Engine Optimization) je souborem technik, jejichž výsledkem je zvýšení návštěvnosti e-shopu. Díky správně nastavené dlouhodobé obsahové strategii se dokáže i Váš e-shop na platformě SHOPTET nejen dostat na vyšší příčky ve vyhledávačích, ale také vám přivést relevantní návštěvnost. Přivede reálné a relevantní zákazníky, kteří jsou základem každého úspěšného e-shopu.

Úspěch SEO kampaně SHOPTET e-shopu spočívá v používání relevantních klíčových slov a získávání množství přirozených odkazů z kvalitních webů a blogů (linkbuilding), pomocí kterých dosáhne e-shop zvýšení návštěvnosti a s tím navýšení prodejů.

Optimalizace pro vyhledávače je přitom vhodná nejen na propagaci a zvýšení návštěvnosti. Jde také o velmi efektivní součást online marketingu pro e-shopy na platformě SHOPTET a reputačního managementu, která vám pomůže ubránit či zlepšit vaši pověst.

Jak postupujeme při SEO optimalizaci e-shopu?

Postup SEO optimalizace pro e-shop na SHOPTETU


Analýza klíčových slov e-shopu


Při SEO optimalizaci SHOPTET e-shopu pro vyhledávače neustále pracujeme s aktuálními, relevantními a obchodně přínosnými klíčovými slovy. Ty nám přitom pomáhají nejen při dosahování skvělých výsledků v SEO, ale i v pochopení reálných potřeb a požadavků zákazníků.

Analytické nástroje e-shopu


V rámci SEO aktivit využíváme moderní analytické nástroje, pomocí kterých pravidelně sledujeme, vyhodnocujeme a zlepšujeme návštěvnost a pozice Vašeho e-shopu ve vyhledávačích. Kromě Google Analytics proto používáme i Moz Keyword Explorer, Open Site Explorer, Majestic či Ahrefs.

kvalitní obsah e-shopu


Umisťováním odkazů v kvalitních článcích vám pomáháme získávat nejen dobré umístění ve vyhledávačích, ale také relevantní návštěvnost. Pravidelně spolupracujeme také s blogery, rozvíjíme SEO PR aktivity a tvoříme váš vlastní blog, abychom kromě pozic budovali i povědomí o Vaší značce.