Shoptet individuální úprava šablony e-shopu


Odlište se od konkurence a pojďme společně upravit šablonu Shoptet e-shop na míru podle Vašich představ.

Shoptet tvorba a úprava šablon


Vlastníte také internetový obchod na Shoptetu a máte v úmyslu vzhled e-shopu odlišit od konkurence? Jste na správné adrese. Tvoříme dokonalé úpravy šablon Shoptet e-shopů s důrazem na správné zobrazení v mobilních telefonech.

Veškeré individuální úpravy šablony provádíme přes standardní editor vzhledu v administraci Vašeho Shoptetu a to jak v případě jednoduchých grafických úprav v hlavičce či patičce e-shopu, tak i v případě komplexního redesignu celé Shoptet šablony. Zvládneme i převod Vašeho stávajícího vzhledu e-shopu do prostředí Shoptet. Pojďme se na službu úpravy vzhledu Shoptet šablony podívat podrobněji.

Jsme certifikovaný Shoptet partner


Jako certifikovaný zlatý partner Shoptetu pro kódování a úpravy šablon e-shopu jsme stále v obraze a sledujeme veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Od roku 2018 se věnujeme výhradně platformě Shoptet, protože nás dlouhodobě přesvědčila o svých kvalitách a zasloužené pozici jedničky na českém trhu.

Certifikovaný zlatý partner Shoptetu.

Cílem naší spolupráce je vytvořit dokonalou individuální šablonu pro Váš e-shop na Shoptetu tak, abyste se pozitivně odlišili od konkurence.

Jak probíhá úprava šablony pro e-shop na SHOPTETu?


Naše seznámení


Po našem prvotním představení a odsouhlasení podmínek spolupráce, společně projdeme Váš záměr, představy a cíle. Na základě informací v následujícím bodě pro Vás připravíme kalkulaci a časový plán práce na šabloně.

Informace pro nabídku


Pro vytvoření relevantní nabídky a časového plánu tvorby šablony si pro nás připravte tyto informace. 1) Co budete prodávat? | Sortiment a struktura nabídky jsou pro vzhled e-shopu zásadní. 2) Jaký styl e-shopu se Vám líbí? Tato informace nám pomůže najít správný směr vzhledu Shoptet šablony. 3) Máte nějaké speciální požadavky? Líbí se Vám konkrétní designová jednotlivost, funkce či animace?

Grafický návrh šablony


Po odsouhlasení naší nabídky začneme ihned pracovat na tvorbě grafického návrhu vzhledu Vaší nové Shoptet šablony. Průběžně budeme návrh konzultovat a ladit podle Vašich představ až k naprosté spokojenosti.

shoptet | Online Marketing


Tvorbou a startem e-shopu naše práce zdaleka nekončí. V drtivé většině naše spolupráce volně navazuje v oblasti efektivní propagace e-shopu a jeho nabídky. Soubor našich služeb vedoucích k objednávkám a růstu tržby jsme pojmenovali online marketing pro Shoptet. Jde o vysoce efektivní investování do marketingových zdrojů jako jsou Google, Seznam, Heureka a další zbožové agregátory, sociální sítě, e-mailing, SEO, a další.

Implementace šablony


Nový layout Shoptet e-shopu po jeho otestování vložíme do Vašeho ostrého e-shopu. Na ostrém Shoptetu provedeme sérii závěrečných testů a máme hotovo. Nová individuální šablona pro Shoptet je na světě. Dále jsem Vám pak k dispozici pro další úpravy a doladění vzhledu.

Kódování Shoptet šablony


Grafiku mám odsouhlasenu a můžeme se pustit do samotného kódování Shoptet šablony. Úpravu šablony vždy provádíme na našem pracovním Shopetu tak, abychom mohli společně vzhled šablony sledovat a konzultovat. Jakmile je individuální úprava šablony hotova, otestována a schválena na pracovním e-shopu, můžeme ji nasadit na ostrý Shoptet.

Také tyto Shoptet e-shopy jsme realizovali

Naše poslední realizace Shoptetu


Zvažujete úpravu šablony e-shopu na platformě Shoptet? Pomůžeme Vám.

Úprava šablony pro Shoptet | Poptávka


    Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Představujeme Vám platformu SHOPTET


    E-shopová platforma Shoptet je takzvané Saas, nebo chcete-li pronájmové e-shopové řešení pro všechny typy internetového obchodování. Nabízí základní i pokročilé funkce, které ocení jak začínající, tak i vysoce pokročilý obchodník. Samozřejmostí je komplexní správa produktové nabídky a zpracování objednávek. Primární předností Shoptetu je jeho poměr ceny a nabízených funkcí. Není potřeba investovat vyšší desetitisíce do vývoje vlastního řešení, když můžete mít funkční e-shop za pár stovek měsíčně a ihned!

    Shoptet ve svém základu nabízí několik hotových šablon. My Vám zde nabízíme jejich individuální grafickou a funkční úpravu na míru.