E-SHOP KONZULTANT


Plánujete začít s obchodováním přes internet a nevíte jak na to?

Konzultant online marketingu pro e-shopy


Na začátku je vždy dobré zkonzultovat Váš záměr a cíle s někým, kdo se v daném oboru vyzná a má praktické zkušenosti.
Nabízím zde krátkou nezávaznou konzultaci a další služby pro začínající internetové obchodníky.

Provozujete internetový obchod, ale nedaří se Vám podle představ?

Záměry a představy jsou hezké, ale skutečnost už tak jednoduchá není. V internetovém obchodě platí do určité míry stejná pravidla jako v kamenném světě, jiné postupy a principy jsou však naprosto odlišné. Pokud se Vám nedaří přivádět relevantní návštěvnost, nebo návštěvnost máte, ale jen velmi malé procento návštěvníků u Vás něco nakoupí, tak je čas se poradit s odborníkem.
Součástí mé nabídky je individuální konzultace přímo nad Vaším e-shopem. Naprosto konkrétně a věcně projdeme Váš e-shop a nabídku.
Ze zjištěných informací obdržíte konkrétní postupy jak zlepšit profitabilitu Vašeho e-shopu.

Náš online marketing pro e-shopy skutečně funguje a naši zákazníci nás doporučují jako E-SHOP KONZULTANTY.

Pomáháme e-shopům


E-shop konzultant zná cestu ke

Zvyšování míry konverze e-shopu


Jaká je míra konverze Vašeho internetového obchodu? Pokud máte hodnotu konverzního poměru nižší než 2% nebo málo jiných konverzí (prodejů, zápisů do newsletteru a podobně), je třeba to řešit. Jak na to? Správný e-shop konzultant bude potřebovat analýzy a audit pro identifikaci chyb na konverzní cestě zákazníka. Základem je zlepšení přístupnosti, kvality obsahu a bezchybné UX a UI. Na základě toho se dá připravit plán a začít realizovat postupné zvyšování konverzního poměru internetového obchodu. Při dlouhodobé spolupráci dokážeme dostat tento poměr až na 5-7%. Neztrácejte čas a peníze. Optimalizace konverzního poměru není vhodná pro každý internetový obchod. Vyplatí se hlavně stabilním e-shopům, kterým online marketing funguje, ale potřebují se dostat na vyšší úroveň.

“Vyšší míra konverze dostane váš internetový obchod a prodej na novou úroveň.”