ONLINE MARKETING


Online svět je prostor neomezených možností ale i neustálé změny.

Online marketing budoucnosti


Využíváte internet efektivně a naplno? Znáte všechny své možnosti? Nenechte se předběhnout konkurencí! Dělejte svůj internetový marketing každý den a zvyšujte svůj zisk.

Jak to už i název napovídá, tato oblast marketingu se zabývá oslovením zákazníka pomocí internetu. Cílem webového online marketingu je co nejkvalitnější a nejefektivnější zacílení na danou skupinu za pomoci vyhledávačů a online komunikačních kanálů. Jedná se o velmi efektivní marketingový nástroj, díky kterému Vaši zákazníci naleznou cestu k Vašim produktům nebo službám.

Naše služby v oblasti

Online marketingu


facebook reklama


PPC kampaně


E-mail marketing


konzultace


návrh webu


školení marketingu


Odešlete formulář, nebo volejte 777 726 357.

Poptávka Online Marketingu


    Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Úžasný Web, efektivní E-shop nebo propracovaný Online marketing nejen ve Zlíně pro vaše podnikání v České republice


    Dokonalé webové stránky slouží jako komunikační i prodejní kanál pro Vaši firmu či projekt. Úspěch ale samy o sobě nezaručí. Naše agentura GALANDR COMMUNICATION vám podá pomocnou ruku také v oblasti online marketingu a dalších marketingových služeb. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci webů pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost Vašeho webu i e-shopu. Online marketing + Zlín = Galandr.com.