SEO


Co je podle nás SEO


SEO je zlepšování kvality a podpory webové stránky nebo e-shopu tak, aby se zvýšil počet relevantních návštěvníků přicházejících z vyhledávačů (Google, Seznam.cz)
SEO zahrnuje kvalitu obsahu, správnou strukturu webu, linkbuilding, linkbaiting, socialní sítě, virální marketing a on-line PR. Správným přístupem k SEO zajistíte, že vaše stránka bude hodnocena lépe, než konkurenční. SEO jako strategie je nejvíce podceňované ze všech marketingových nástrojů, ale přitom je jedním z nejefektivnějších.

prohlédněte si služby, které nabízíme v oblasti

SEO


DLOUHODOBÁ SEO SPOLUPRÁCE


Dlouhodobé SEO je určeno pro ty, kteří to myslí se SEO skutečně vážně. V případě, že Vaše web stránky jsou pro Vaše podnikání vysoce důležité a podílejí se na Vašem obratu velkým podílem (nebo plánujete, že by měly být) je dlouhodobá spolupráce přesně pro Vás.

INDIVIDUÁLNÍ SEO KONZULTACE


Pokud provozujete stránky, jejichž obsah pravidelně aktualizujete, a chtěli byste být schopni realizovat propagaci a optimalizaci pro vyhledávače (SEO) ve vlastní režii, pak budou pro vás odborné konzultace představovat nejlepší hodnotu v poměru k výsledkům.

SEO AUDIT WEBU


SEO audit odhalí slabá místa na vaší webové stránce. Kromě samotného webu se podívám na celou vaši online prezentaci. Analyzuji aktivity na sociálních sítích, obchodní výkonnost a nastíní vhodnou strategii na vylepšení pozic.

OBSAHOVÝ SEO AUDIT


Úkolem obsahového SEO auditu je nalézt nejefektivnější fráze, na které se vyplatí vyvinout zvýšené optimalizační úsilí a navrhnout způsob jak je podpořit v systému interní navigace při současném zvýšení uživatelské hodnoty stránky.

SEO proti PPC


Statistiky v České republice říkají, že 40% uživatelů internetu vyhledává služby nebo produkty v národním vyhledávači Seznam.cz a zbytek 60% přes Google. 67% uživatelů najde to, co hledá na první straně a 23% z nich projde i na druhou stranu.

Rozdíl mezi kliknutími na reklamní a nereklamní odkazy na 1. straně v Googlu je 30% na 70% ve prospěch nereklamních.

Seo tedy jasně vyhrává a z pohledu budoucnosti je to nejvýhodnější nástroj, jak si zajistit dlouhodobou pozici ve vyhledávačích. Je jasné, že míra prokliků je větší. Nevýhoda seo je v tom, že pozice je třeba vybudovat a nejde to ze dne na den. Výhoda spočívá právě v dlouhodobosti pozice.

PPC (Sklik, AdWords) je z tohoto pohledu na tom hůře, avšak po zaplacení dostanete okamžitou pozici a nemusíte se trápit s dlouhodobým budováním pozice. V kombinaci se seo tvoří dokonalý pár, který dokáže vydělat nemalé peníze.

Nevýhoda PPC resp. služby Sklik a AdWords je v nutnosti platit neustále za danou pozici, protože po neuhrazení se stránka na placených pozicích nezobrazí. Výhoda je v okamžitém zobrazení na pozici, kterou potřebujete dosáhnout.