INDIVIDUÁLNÍ SEO KONZULTACE


V rámci konzultační a poradenské činnosti získáte profesionální analýzu výchozí situace a doporučení směřující ke zvýšení návštěvnosti vašich stránek, zlepšení jejich umístění ve vyhledávačích a zefektivnění komunikace se zákazníky.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE ONLINE MARKETINGU


Mnozí tvůrci nebo provozovatelé webových stránek a e-shopů mají kapacity a odhodlání věnovat se propagaci svých webových stránek vlastními silami. Co jim však obvykle chybí jsou praktické a odborné znalosti z této oblasti. Často se tak stává, že i dobře míněná marketingová nebo optimalizační aktivita nevede k očekávaným výsledkům a někdy dokonce zhorší situaci.

Pokud provozujete stránky, jejichž obsah pravidelně aktualizujete, a chtěli byste být schopni realizovat propagaci a optimalizaci pro vyhledávače (SEO) ve vlastní režii, pak budou pro vás odborné SEO konzultace představovat nejlepší hodnotu v poměru k výsledkům.

Dohled na SEO a online marketing


Po absolvování SEO konzultace nebo tréninku je vhodné na jistý čas využít odborný dohled nad reálným prováděním marketingových činností, které jste se v rámci konzultací či tréninku naučili. Praxe dělá mistra, ze začátku je proto třeba počítat s tím, že se nevyhnete chybám, které může právě odborný dohled – supervising – včas identifikovat a uvést na pravou míru.

Supervising je prováděn v pravidelných intervalech (dle potřeby a dohody). V případě rozsáhlých projektů, doporučujeme využít supervising alespoň na dobu prvních tří měsíců, během nichž konzultant zajišťuje funkci kontroly kvality prováděných marketingových aktivit.