HTML KÓDOVÁNÍ


Zaměřujeme se na nejmodernější trendy a tvoříme šablony již od 72 hodin od schválení nabídky.

Potřebujete připravit HTML verzi vaší webové stránky, která je zatím pouze v PSD


Jste dobrý grafik, ale vaše znalosti nejsou dostatečné pro nasekání připraveného PSD do HTML / CSS verze? Nebo jste programátor s dodanou grafikou, co potřebuje služby v oblasti HTML?
Důvodů k využití služeb je samozřejmě mnohem více. Již od roku 2004 tvořím webové html šablony a jejich digitální podobu pro využití v různých systémech. Dodržuji zaběhnuté standardy, s velkým důrazem na SEO strukturu kódu.

Responzivní design / optimalizace pro mobilní zařízení

Mobilní technologie jsou dnes běžnou součástí našeho každodenního života. Pracujeme na počítačích, telefonech, tabletech a v podstatě už téměř na všem. Důležité je tedy přizpůsobit stránky neustále narůstajícímu počtu návštěvníků z mobilních zařízení. Podle průzkumů je aktuálním trendem meziroční nárůst návštěv webových stránek z mobilních zařízení téměř 100%.

Lidi dnes běžně potkáme s mobilem v ruce, jak se snaží dopátrat informace z jakéhokoli oboru. Stránky však mnohem častěji opouštějí, pokud se zobrazují ve formě určené pro běžné desktopové rozlišení. Míra konverzí tak klesá a uživatelé raději hledají jiný zdroj, který bude pro jejich pohyb na stránce přístupnější.

Proč ale o tyto potencionální zákazníky přicházet, když stačí stránku optimalizovat? Přizpůsobit můžu nové, ale i stávající webové stránky.

Techniky pro optimalizaci stránek jsou následující:

  • Úprava a příprava CSS pro mobilní zařízení (tzv. responsive design nebo responzivní web design)
  • Vytvoření mobilní verze stránky – načtení odpovídajícího tématu podle zařízení
  • Vytvoření sub domény například m.vasadomena.cz s vlastní grafikou (tato technika se postupně přestává používat)