RESPONZIVNÍ WEBY


Web stránky a internetové obchody, které vypadají skvěle na každém typu zařízení.

RESPONZIVNÍ WEBY ZLÍN


Při tvorbě webových stránek používáme standardně responsivní design při použití technologie HTML5. Takto je zaručeno bezproblémové zobrazení na webových stránek na jakémkoliv typu zařízení. Rozložení prvků www stránek se přizpůsobuje typu zařízení, na kterém je internetová stránka zobrazena.

Responzivní webové stránky vynikají svou schopností přizpůsobit se jakékoli velikosti a poměru stran obrazovky. Zapomeňte na problémy se zobrazením webu na mobilních zařízeních nebo smartphonech a ušetřete na krémech proti vráskám. Staré a nepřizpůsobivé www stránky se stanou minulostí. Námi vytvořené web designové řešení jsou plně responzivní, díky čemuž budou vypadat elegantně na zařízeních všech formátů. A co je nejdůležitější, budou na nich i plně využitelné.

Responzivní design webu


S návrhem responsivní designu je třeba počítat již na samotném začátku plánování nové webové stránky, kde vytváříme informační architekturu. Už zde je třeba stanovit důležitost jednotlivých prvků, podle kterých se jednotlivé prvky budou při změně velikosti obrazovky přesouvat nahoru nebo dolů a řadit se před nebo za jiné prvky.

Responsivní design dovoluje aplikovat několik různých podmínek, podle kterých umíme web design stránky přizpůsobit různým zařízením jako je například iPhone, iPad, laptop či běžný počítač a to pro vertikální i horizontální zobrazení.

Responzivní web design od Galandr.com

Nespornými výhodami responzivní designu jsou:

  • web design je vytvořen s ohledem na nejvyšší postupy a metody
  • při návrhu web designu bereme v úvahu nejnovější psychologické studie a výzkumy
  • optimalizace a rychlé načítání web stránek
  • validita www stránek podle nejvyšších standardů