Postup tvorby úspěšné webové stránky


Co budeme potřebovat, abychom mohli začít pracovat na Vašem novém webu? A jak to bude celé probíhat?

Jak postupujeme při tvorbě nového webu


Cíle a podklady


Budeme se vás hodně ptát. Naší snahou bude získat od vás co nejvíce podkladů a informací, díky kterým budeme moci později vytvořit špičkový web. V této fázi také naplánujeme jednotlivé kroky a domluvíme se s vámi na tom, jaké jsou vaše představy, cíle webu a kdy potřebujete mít projekt hotový.

Analýza a návrh řešení


Všem získaným informacím se pořádně podíváme na zoubek. Uděláme analýzu vstupů a případně si od vás vyžádáme doplňující info. Pak navrhneme strukturu webové stránky, vhodný typ CMS systém a wireframy.

Grafický návrh (webdesign)


Když nám na naše návrhy řeknete ano, pustíme se do tvorby grafického návrhu webu. Zde se děje to hlavní kouzlo, díky kterému bude vaše www stránka jedinečná a poutavá. Naši designéři vytvoří návrh hlavní stránky i všech dohodnutých podstránek, a ty vám pošleme ke schválení.

Kódování a systém


Layout webu je hotov, nyní už jen nastartovat to složité soukolí, které web rozhýbe. V této fázi projektu grafiku nejdříve nakódujeme v html i ccs a potom vytvoříme administrační systém na míru, nebo webovku nasadíme na volně dostupný redakční systém wordpress.

Spuštění webu


Jsme u cíle. Webovou stránku nyní uložíme na váš webhosting a uvedeme ji do světa. Od této chvíle jste majitelem kvalitního a funkčního webu, který Vám bude dělat jen samou radost.