WordPress Zlín

Vytvoříme Vám lepší web na platformě WordPress.


Prostřednictvím CMS systému WordPress je možné jednoduše vytvořit osobní či firemní webové stránky.

Redakční systém WordPress je srdcem internetových stránek


Redakční systém WordPress Zlín je nástroj pro tvorbu internetových stránek, které ve většině případů potřebují neustále aktualizace, aby si udrželi své návštěvníky. Proto redakční systém musí umožňovat svým provozovatelům snadné přidávání a úpravu obsahu internetové stránky. Prostřednictvím CMS systému WordPress je možné vytvořit jednoduché osobní či firemní webové stránky, blogy nebo i rozsáhlejší portálová řešení.

Co WordPress dokáže


WordPress Vám poskytuje téměř neomezené možnosti při tvorbě internetových stránek. Nabízí množství modulárních rozšíření, kterými je možné si přizpůsobit funkcionalitu systému dle vlastních potřeb. WordPress může být použit mnoha různými způsoby. Je otevřen různým možnostem a jediným ohraničujícím faktorem bude zřejmě jen kreativita tvůrce webové stránky. Co tedy WordPress dokáže?

firemní www prezentace


Osobní webovou stránku


internetový obchod


produktový web


portfolio


blog


inzertní portál


noviny a magazín


Ukázky naší práce s WordPressem


Vlastní WordPress šablony


Nebudete mít problém najít správné téma pro Vaši webovou stránku. Pokud Vám nestačí základní témata WordPressu, není problém je prostřednictvím vyhledávačů najít a stáhnout. Pokud nenajdete téma, která by Vám vyhovovala, náš tým vývojářů je připraven navrhnout pro Vás téma na míru.

Moduly a rozšířené funkce WordPressu

Pro WordPress existuje mnoho modulů, které Vám mohou pomoci při vytváření www stránky. WordPress moduly se jednoduše nainstalují prostřednictvím administrátorského rozhraní. Výběrem vhodných modulů je možné funkce WordPressu pozměnit k nepoznání. Z obyčejné webové stránky na blogování vytvoříte plnohodnotný internetový obchod, sociální síť nebo inzertní portál.

Snadná aktualizace WordPressu

Aktualizace WordPressu je velmi jednoduchá. Stačí jedno kliknutí a Vaše stará WordPress stránka se aktualizuje na nejnovější dostupnou verzi. Rovněž migrace z jiných redakčních systémů je hračka. Existuje mnoho volně dostupných modulů, kterými je možné přenést svá data z jiného systému na internetové stránky vytvořené na WordPressu.

Tvoříme weby které Vám přivádějí zákazníky.

Jsme Váš správný partner pro wordpress web ve Zlíně


Zlínské webové studio Galandr.com se specializuje již 20. let na tvorbu obchodně efektivních internetových stránek, postavených na CMS systému WordPress. Weby tvoříme s hlubokou znalostí SEO a online marketingu. Cílem naší práce je podpora Vašeho podnikání a Váš úspěch. S radostí a odpovědností se postaráme o obchodní výkon i Vašeho webu.

Online marketing ve Zlíně

Pokud se v online prostředí neorientujete, vůbec to nevadí. Vše vám rádi vysvětlíme. Pokud budete chtít časem něco měnit či provést nějaké úpravy webu, jsme vám vždy k dispozici. Stejně tak vám rádi pomůžeme v dalších oblastech online marketingu. Dokonale zvládáme PPC kampaně v Google Ads i na Seznamu, reklamu na Facebooku, SEO či zprávu Instagramu.

Moderní web na wodpressu ve Zlíně


Jste zlínská firma nebo zlínský podnikatel?
Máte firemní webovou stránku a nejste s ní spokojen? Pokud jste web tvořil před několika lety mimo wordpress, je pravděpodobné, že již nesplňuje dnešní požadavky a nedosahuje odpovídajícího obchodního výkonu. Potenciální zákazník pak odchází z webu s nepořízenou.

Moderní wordpress web Vám svou vysokou důvěryhodností vytváří ve Zlíně nové obchodní příležitosti a prosperitu. Efektivně buduje značku a dobré jméno u Vašich zákazníků nejen ve Zlíně.

Jaké jsou výhody WordPressu?


  • Jednoduchá administrace a údržba webu
  • Vysoká míra bezpečnosti
  • Velké množství responzivních šablon a funkcí na výběr
  • Nízké náklady na údržbu a správu webových stránek
  • Jednoduché změny si dokážete realizovat sami
  • Ideální redakční systém na časté publikování příspěvků
  • Neustálý vývoj a aktualizace systému
  • Je lokalizován v češtině

Jak bude probíhat tvorba wordpress webu ve Zlíně?


Tvorba wordpress webu ve Zlíně probíhá formou projektu, který společně snadno zvládneme a dotáhneme do úspěšného cíle. Projdeme spolu několika fázemi, které jsme rozdělili do šesti etap. Ať už má vaše firma adresu Praha nebo jste mimopražští, všechny potřebné konzultace společně zvládneme osobně, nebo přes Skype, Whatsupp, mobil.

1

Krátký společný rozhovor

2

Analýza a příprava zadání webu

3

Výběr vhodné wordpress šablony

4

Samotná tvorba webových stránek na pracovní adrese

5

Plnění textů, fotek a dalšího obsahu webu

6

Testování a ladění nového wordpressu

Vyplňte a odešlete Vaši poptávku, nebo volejte 777 726 357.

Poptávka tvorby WORDPRESS webu ve Zlíně


    Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.