WORDPRESS ZLÍN

Vytvoříme Vám lepší wordpress web.


Prostřednictvím CMS systému WordPress je možné vytvořit jednoduché osobní či firemní webové stránky, blogy nebo i rozsáhlejší portálová řešení.

Redakční systém WordPress je srdcem internetových stránek


Redakční systém WordPress je nástroj pro tvorbu internetových stránek, které ve většině případů potřebují neustále aktualizace, aby si udrželi své návštěvníky. Proto redakční systém musí umožňovat svým provozovatelům snadné přidávání a úpravu obsahu internetové stránky. Prostřednictvím CMS systému WordPress je možné vytvořit jednoduché osobní či firemní webové stránky, blogy nebo i rozsáhlejší portálová řešení.

Výběr realizovaných webových stránek na redakčním systému wordpress.

Ukázky naší práce s WordPressem


Co WordPress dokáže


WordPress Vám poskytuje téměř neomezené možnosti při tvorbě internetových stránek. Nabízí množství modulárních rozšíření, kterými je možné si přizpůsobit funkcionalitu systému dle vlastních potřeb. WordPress může být použit mnoha různými způsoby. Je otevřen různým možnostem a jediným ohraničujícím faktorem bude zřejmě jen kreativita tvůrce webové stránky. Co tedy WordPress dokáže?

firemní www prezentace


Osobní webovou stránku


internetový obchod


produktový web


portfolio


blog


inzertní portál


noviny a magazín


Vlastní WordPress šablony


Nebudete mít problém najít správné téma pro Vaši webovou stránku. Pokud Vám nestačí základní témata WordPressu, není problém je prostřednictvím vyhledávačů najít a stáhnout. Pokud nenajdete téma, která by Vám vyhovovala, náš tým vývojářů je připraven navrhnout pro Vás téma na míru.

Moduly a rozšířené funkce WordPressu

Pro WordPress existuje mnoho modulů, které Vám mohou pomoci při vytváření www stránky. WordPress moduly se jednoduše nainstalují prostřednictvím administrátorského rozhraní. Výběrem vhodných modulů je možné funkce WordPressu pozměnit k nepoznání. Z obyčejné webové stránky na blogování vytvoříte plnohodnotný internetový obchod, sociální síť nebo inzertní portál.

Snadná aktualizace WordPressu

Aktualizace WordPressu je velmi jednoduchá. Stačí jedno kliknutí a Vaše stará WordPress stránka se aktualizuje na nejnovější dostupnou verzi. Rovněž migrace z jiných redakčních systémů je hračka. Existuje mnoho volně dostupných modulů, kterými je možné přenést svá data z jiného systému na internetové stránky vytvořené na WordPressu.

Vyplňte a odešlete Vaši poptávku, nebo volejte 777 726 357.

Poptávka tvorby WORDPRESS webu


Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.