Smartsupp Slovensko


Vaši zákazníci sú práve teraz na vašom webe. Komunikujte s nimi a pozerajte sa, čo robia.

Smartsupp je prvý live chat s video nahrávkami návštevníkov


Smartsupp je český online chat, ktorý Vám pomôže lepšie komunikovať s návštevníkmi Vášho webu. Moje skúsenosti z týmto live chatom sú veľmi pozitívne. Asi pred rokom som sa rozhodol implementovať chat SMARTSUPP na skupinu našich internetových obchodov. Povedal som si vtedy, že testnu ako bude táto služba zákazníkov prijatá a či prinesie aj obchodné efekt. Výsledok ma šokoval. Ako? Čítajte ďalej.

Smartsupp v e-shopoch

Nasadenie online diskusné aplikácie Smartsupp akú nové komponenty priamej komunikácie s našimi zákazníkmi prinieslo iba pozitíva. Návštevy obchodov veľmi uvítali možnosť okamžite písomne ​​kontaktovať obchodníka s upresňujúcim dotazom. Komunikácia cez Smartsupp vyzerala väčšinou nasledovne. Zákazníkov dorazil v rámci webu na detail produktu a potreboval sa pred finálnym rozhodnutím ubezpečiť o rozmeroch, farbe či iných parametroch produktu, poprípade si spresnil dobu doručenia a cenu dopravy. Pretože služba Smartsupp dokáže online monitorovať pohyb všetkých návštevníkov webu, tak naši obchodníci ihneď pri začatí chatu videli, kadiaľ návštevník prechádzal a z akej url adresy zahájil komunikáciu. Čože je výborná informácie. S vysokou úspešnosťou sa nám tak darilo uspokojiť zákazníkovi potreby po informáciách a dotiahnu ho s pomocou Smartsuppu do konverzie.

 

Ďalšie funkcie Smartsupp?

Návštevy: tu aplikácia dokáže online monitorovať pohyb všetkých Vašich aktuálnych návštevníkov webu.
História konverzácií: prehľad všetkých v minulosti uskutočnených online konverzácií.
Štatistiky využívania chate: tu vidíte pekne prehľadne a graficky všetky merateľné metriky ako (priemerný čas konverzácie, počet všetkých konverzácií, počet offline správ, atď.).
Videonahrávky: Smartsupp dokáže nahrávať každú návštevu Vášho webu a to je fakt pecka! Máte možnosť prezrieť si akúkoľvek návštevu spätne. Pozrieť sa kam návštevník klikol myšou, či dlho neblúdil po webe a niečo hľadal, našiel to alebo nenašiel, dokončil transakciu, splnil cieľ Vášho webu a ak áno ako postupoval. Smartsupp prináša službu zadarmo, za ktorú by ste inde platili a to teda klobúčik.

Smartsupp je ZADARMO

Najlepší správu som si nechal na koniec. Smatsupp je úplne zadarmo v prípade, že Vám stačí predvolený vzhľad chatovacieho okna a nepotrebujete si ho graficky upraviť. Ostatne všetky ďalšie informácie aj ceny nájdete na oficiálnom webe online chate www.smartsupp.com/sk/.