Tvorba webových stránek Ostrava

Vytvoříme Vám lepší a úspěšnější internetové stránky.


Co by Vás mohlo zajímat: Jak to děláme Naše reference Poptávka Kontakt

Hlavní činností webového studia Galandr.com je profesionální tvorba webových stránek.

Lepší webové stránky pro celou Ostravu


Specializujeme se na tvorbu internetových stránek, které nejen splňují nejvyšší webové standardy, ale nabízejí i unikátní a promyšlený webdesign, díky kterému se návštěvníci webových stránek snadno stránkách orientují a plní pak cíle webu. Cílem webu může být kontakt nebo odeslání poptávkového formuláře. Tvoříme moderní a funkční webové stránky, optimalizované pro zobrazování na mobilech a tabletech (responzivní www stránky). Každý náš projekt je originální, reflektuje firemní identitu a odvětví podnikání zákazníka. Webové stránky tvoříme na základě požadavků zákazníka, preferencí návštěvníků a stanovených obchodních cílů.

19
Let zkušeností
176
Realizovaných webů
10000
hodin vývoje
3500
konzultačních hodin

Nové weby jsou postaveny na kvalitních technologiích s podporou kvalitního redakčního systému (CMS) WordPress pro správu obsahu. Zákazníkům poskytujeme dlouhodobou spolupráci, kvalitní servis včetně poradenství a webovým stránkám stránkám nadstandardní ochranu.

Jak postupujeme při tvorbě nového webu?


Cíle a podklady


Budeme se vás hodně ptát. Naší snahou bude získat od vás co nejvíce podkladů a informací, díky kterým budeme moci později vytvořit špičkový web. V této fázi také naplánujeme jednotlivé kroky a domluvíme se s vámi na tom, jaké jsou vaše představy, cíle webu a kdy potřebujete mít projekt hotový.

Analýza a návrh řešení


Všem získaným informacím se pořádně podíváme na zoubek. Uděláme analýzu vstupů a případně si od vás vyžádáme doplňující info. Pak navrhneme strukturu webové stránky a vhodný CMS systém.

Grafický návrh (webdesign)


Když nám na naše návrhy řeknete ano, pustíme se do tvorby grafického návrhu webu. Zde se děje to hlavní kouzlo, díky kterému bude vaše www stránka jedinečná a poutavá. Naši designéři vytvoří návrh hlavní stránky i všech dohodnutých podstránek, a ty vám pošleme ke schválení.

Kódování a systém


Layout webu je hotov, nyní už jen nastartovat to složité soukolí, které web rozhýbe. V této fázi projektu grafiku nejdříve nakódujeme v HTML i CSS a potom vytvoříme administrační systém na míru, nebo webovku nasadíme na volně dostupný redakční systém WordPress.

Spuštění webu


Jsme u cíle. Webovou stránku nyní uložíme na váš webhosting a uvedeme ji do světa. Od této chvíle jste majitelem kvalitního a funkčního webu, který Vám bude dělat jen samou radost.

Proč svěřit tvorbu nové webové stránky nám?

Úspěšné webové stránky potřebují kvalitní obsah


Pro splnění cílů úspěšné webové stránky v oblasti prodeje, poskytování informací, budování a zlepšování image firmy musí být proces tvorby každého webu poctivě naplánován. Bez plánu není zaručen správný efekt webu a Vy pravděpodobně neefektivně vynaložíte finance. Proces tvorby www stránek prochází fázemi, které zaručují, že dílo bude splňovat požadavky a očekávání návštěvníka webu, který na něj přišel s konkrétní motivací a záměrem. V průběhu tvorby využíváme nejnovější znalosti a metody v oblasti tvorby webových stránek, online marketingu a SEO.

 • Váš web tvoří zkušení členové našeho týmu s dlouholetou praxí v oblasti tvorby webových stránek (weby tvoříme profesionálně již přes 19 let)
 • aktivně vstupujeme do procesu tvorby webu a jsme ochotni vždy poradit
 • weby tvoříme s ohledem na funkčnost, SEO a definované cíle
 • zohledňujeme Vaše požadavky, respektujeme Váš finanční rozpočet, dodržujeme termíny
 • při návrhu struktury zohledňujeme umístění modulů a funkcionality tak, abychom dosahovali co nejlepší konverzní poměr
 • web bude správně zobrazen ve všech zařízeních včetně mobilních telefonů
 • tvorba webových stránek nás opravdu moc baví

Klademe velký důraz na neustálé vzdělávání a inovace. Tato chuť a aktivita nám pomáhá udržet náskok před konkurencí. Sledujeme novinky v oblasti tvorby www stránek, abychom nejnovější poznatky, metody a technologie mohli naplno využít při tvorbě moderní webové prezentace i pro Vás.

Naše vybrané reference


Máte zájem o tvorbu webových stránek?

Pošlete nám poptávku


  Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Máte raději přímou komunikaci? Není problém!

  Kontakt


  Tvorba webové stránky není jen webdesign


  Na celý proces tvorby webové stránky se snažíme nahlížet z vyšší perspektivy. Www stránky nenavrhujeme tak, aby byly nejen designérským skvostem, ale aby byly i funkční a pro návštěvníka uživatelsky příjemné a přijatelné. Při procesu návrhu webové stránky je třeba si uvědomit, jaké návštěvníky chceme zaujmout, co návštěvník hledá a požaduje a podle toho celou strukturu a obsah webové stránky přizpůsobit.

  Klademe velký důraz na neustálé vzdělávání a inovace. Tato chuť a aktivita nám pomáhá udržet náskok před konkurencí. Sledujeme novinky v oblasti tvorby www stránek, abychom nejnovější poznatky, metody a technologie mohli naplno využít při tvorbě moderní webové prezentace i pro Vás. Webové stránky pro Vás rádi vytvoříme i ve Vsetíně, v Uherském HradištiKroměříži. a Luhačovicích.

  Poslední realizace tvorby webu pro naše zákazníky