Zbožové srovnávače pro SHOPTET e-shop


Máte e-shop na platformě SHOPTET? Oslovte zákazníky, kteří jsou rozhodnutí nakoupit!

Úspěch e-shopu na zbožovém srovnávači


Zbožové srovnávače jsou nezbytnou součástí komplexního online marketingu pro SHOPTET e-shopy. Cenové srovnávače navštěvuje stále více zákazníků, protože na jednom místě mohou zjistit parametry produktu, o který mají zájem a porovnat si jeho cenu v různých e-shopech. Statistiky dokazují, že cena není jediný parametr, podle kterého se spotřebitelé rozhodují. Z tohoto důvodu e-shopy, které se prezentují v porovnávačích, dosahují při optimálních nákladech výborné výsledky.

Přesvědčte Vaše potenciální zákazníky, aby se rozhodli pro Váš e-shop! Srovnávače cen a zboží Vám přivedou zákazníka, který je rozhodnut nakoupit. Budujte důvěryhodnost a poskytněte dostatek informací, aby u Vás nákup i zrealizoval.

Porovnávání parametrů a cen produktů je nezbytnou součástí každého online nákupu. I proto dávají zákazníci při hledání nejlepší nabídky stále častěji přednost cenovým porovnávačům, kde najdou všechny potřebné informace o e-shopech, produktech, zkušenostech či hodnoceních na jednom místě.

Pro e-shopy postavené na platformě SHOPTET jsou cenové porovnávače jedním z nejefektivnějších způsobů zvyšování prodeje a to nejen díky nízkým cenám.

Máte e-shop na platformě SHOPTET? Oslovte zákazníky, kteří jsou rozhodnutí nakoupit!

Hlavní výhody zbožových srovnávačů


Oslovení správných zákazníků. Většina zákazníků má při využití cenových srovnávačů vybraný produkt, který chtějí koupit. To zaručuje, že ze srovnávačů získávají e-shopy právě zákazníky v konečném stádiu nákupního procesu, kteří se jen rozhodují, ve kterém e-shopu nákup zrealizují.
Vysoce efektivní zdroj návštěv. Cena 3 až 7 korun za proklik, zaručuje dobrou návratnost investice do přidání produktů na zbožáky!
Možnost prosadit se i bez prvních pozic na Googlu. Pouze špičkový SHOPTET e-shop s unikátní a nekonkurenční nabídkou, se dokáže přes dobrou SEO optimalizaci dostat na top pozice ve vyhledávání v Googlu pro všechny své produkty. Díky dobrým pozicím srovnávačů ve výsledcích vyhledávání zůstávají ve hře o zákazníka i e-shopy s méně úspěšnou SEO optimalizací.
Získání hodnocení od zákazníků. Stále více zákazníků dává při online nakupování přednost SHOPTET e-shopům, jejichž spolehlivost je ověřena přímo jinými zákazníky. A právě cenové srovnávače dávají e-shopům možnost aktivně získávat a prezentovat hodnocení od jejich spokojených zákazníků.