AI Designer promter

Design
Remote
Contract

Popis pozice

Jako AI Designer Promter budete hrát klíčovou roli v designu a vývoji AI systémů a rozhodovacích modelů. Budete pracovat v těsné spolupráci s naším vývojovým týmem a klienty, abyste porozuměli jejich potřebám a přizpůsobili naše AI řešení tak, aby jim co nejlépe vyhovovalo.

Hlavní úkoly a zodpovědnosti:

  1. Navrhování a vytváření AI systémů a rozhodovacích modelů pro naše klienty.
  2. Práce na vývoji a zdokonalování našich AI produktů a služeb.
  3. Komunikace s našimi klienty a porozumění jejich potřebám v oblasti AI.
  4. Práce v týmu na vytváření inovativních AI řešení.
  5. Testování a ladění AI systémů pro zajištění jejich správného fungování.

Požadavky:

  1. Silný zájem o umělou inteligenci a strojové učení.
  2. Zkušenosti s designem a vývojem AI systémů.
  3. Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s klienty.
  4. Silné analytické a řešící dovednosti.
  5. Zkušenosti s programovacími jazyky jako Python nebo R, které se často používají v AI a strojovém učení, je plus.
  6. Znalost základů statistiky a pravděpodobnosti.
  7. Dobrá znalost anglického jazyka.

Co nabízíme:

  1. Konkurenceschopný platový balíček: Uznáváme, že naši zaměstnanci jsou naše největší aktivum, a proto nabízíme atraktivní a férové finanční ohodnocení odpovídající vašim dovednostem a zkušenostem.
  2. Možnost pracovat s dynamickým a inovativním týmem: Galandr.com je tým talentovaných a nadšených profesionálů, kteří jsou vždy připraveni podporovat a inspirativně působit na své kolegy. Budete mít příležitost učit se od ostatních a sdílet své nápady a zkušenosti.
  3. Široké možnosti osobního a profesního růstu: Podporujeme naše zaměstnance v jejich profesním rozvoji poskytováním pravidelných školení, workshopů a konferencí. Uznáváme a odměňujeme osobní úspěchy a poskytujeme jasnou kariérní cestu.
  4. Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova: Chápeme, že rovnováha mezi prací a osobním životem je klíčová, a proto nabízíme flexibilní pracovní hodiny a možnost práce na dálku, aby se naši zaměstnanci mohli lépe přizpůsobit svým osobním potřebám.
  5. Pravidelné teambuildingové aktivity a firemní akce: Jsme přesvědčeni, že spokojený tým je produktivní tým. Proto pořádáme pravidelné teambuildingové aktivity a firemní akce, aby se naši zaměstnanci mohli seznámit mimo pracovní prostředí a posílit týmového ducha.
  6. Podpora a rozvoj dovedností: Poskytujeme zdroje a školení, která vám umožní rozvíjet nové dovednosti a zdokonalovat stávající, a to jak v oblasti prodeje, tak i v širším kontextu digitálního marketingu a e-commerce.
  7. Příjemné pracovní prostředí: Vytváříme otevřenou a přátelskou atmosféru, kde se každý cítí ceněn a respektován. Naším cílem je, aby se každý zaměstnanec cítil jako důležitá součást týmu.
  8. Možnost vlivu na strategii firmy: Chceme, aby naši zaměstnanci byli aktivními účastníky našeho růstu a vývoje. Vaše nápady a názory budou vždy vítány a budete mít možnost ovlivnit, jak se naše firma rozvíjí a jaké strategie budeme sledovat do budoucna.
  9. Stabilní a rychle rostoucí společnost: Galandr.com je společnost, která má stabilní postavení na trhu a současně prudce roste. To přináší jistotu a zároveň množství nových příležitostí pro naše zaměstnance.
  10. Podpora zdraví a wellness: Zdraví a pohoda našich zaměstnanců jsou pro nás důležité. Poskytujeme benefitní program zaměřený na zdraví a wellness, který může zahrnovat například příspěvky na sportovní aktivity nebo wellness programy.
  11. Dobrá lokalita a moderní kanceláře: Naše kanceláře jsou moderně vybavené a nacházejí se v dobře dostupné lokalitě. Vytváříme prostředí, kde se budete cítit komfortně a kde vám nic nebude chybět pro efektivní práci.
  12. Odborné mentorství a podpora: Pro nové členy týmu nabízíme odborné mentorství, abyste se rychle seznámili s našimi produkty a službami a mohli efektivně pracovat. Naši zkušení kolegové jsou vždy připraveni pomoci a poskytnout podporu.

Zaujala Vás volná pozice?

Ozvěte se nám.
KONTAKT
Logo certifikátu Google Partner.Zlatý certifikát Shoptet Partner