E-mail marketing

Mnozí obchodníci a majitelé stránek podceňují roli udržování stálé komunikace se svými bývalými, stávajícími i potenciálními zákazníky. E-mail marketing je jeden z nejlepších nástrojů, který umožňuje jednoduše udržovat kontakt s lidmi, kteří projevili zájem o to, co nabízíte.

Mailingové platformy

Mailingový systém SmartEmailing.Mailingový systém Ecomail.Mailingový systém Boldem.Mailingový systém LeadHub.
SmartEmailing
Ecomail
Boldem
LeadHub

E-mail v marketingu je hodnota

Psaní e-mailů je nejčastější činnost, kterou každý z nás provádí každý den při práci s počítačem. E-maily jsou tedy něco, s čím máme dočinění den co den.

Prostřednictvím e-mailů můžete prodávat produkty, sdílet novinky nebo vyprávět příběh své značky. Správně nastavený e-mailový marketing může mít pro podnikání zásadní význam. Silná strategie e-mailového marketingu vás spojí se zákazníky a přinese požadované výsledky.

Potřebujete navrhnout řešení nebo chcete nabídku od agentury Galandr.com?

Komunikační a obchodní nástroj

Jak ukazují aktuální výsledky průzkumů, e-mail patří mezi nejefektivnější marketingové a komunikační kanály. Mezi jeho hlavní výhody patří:

Rychlá proveditelnost kampaně

Možnost personalizace kampaně

Vysoká návratnost investice

Spojte se a prodávejte

Aktivní využívání e-mailingu je pro e-shopy a weby klíčové pro udržování spojení se zákazníky a maximalizaci prodeje. Pomocí segmentovaných a cílených e-mailových kampaní můžete efektivně informovat o novinkách, akcích a nabídkách, což vede k zvýšení zákaznické loajality a opakovaných nákupů. Agentura Galandr.com vám v tomto procesu může pomoci tím, že zajistí profesionální nastavení e-mailových kampaní, jejich automatizaci a optimalizaci na základě analýzy dat, čímž zvýšíte konverzní poměr a ROI vašich marketingových aktivit.

Mailingový systém SmartEmailing.

E-mail marketing na 100%

E-mailová strategie
Chcete, aby vaše e-mailová marketingová komunikace byla účinná a přinášela požadované výsledky? Prvním krokem je vytvoření vhodné e-mailové strategie. Shromážděním a analýzou všech dostupných údajů vám předložíme nejlepší řešení.
Automatizace e-mailů
Navrhneme pro vás komplexní scénář e-mailových marketingových kampaní tak, abychom vždy oslovili potenciálního zákazníka ve správný okamžik.
Segmentace e-mailů
Chcete ze své e-mailové databáze vytěžit maximum? Přizpůsobíme vaši komunikaci jednotlivým zákazníkům a zvýšíme její efektivitu a výkonnost díky personalizaci. To vše při zachování maximální spokojenosti vaší fanouškovské základny.
Newsletter
Pravidelná komunikace prostřednictvím newsletterů je ideálním způsobem, jak posunout vaši značku na vyšší úroveň. Navrhneme strategii zasílání newsletterů (komu, jaký obsah, kdy), vytvoříme koncept a šablony s vlastní grafikou.

Úspěch našich klientů

Jak jsme vyladili e-shop České televize k růstu objednávek o 225%

Získáváme certifikace a ocenění

Google nás zařazuje do top 5 % nejvýkonnějších agentur
Jsme součástí programu Meta Business Partner v ČR i SR
Více než 12 let jsme Sklik certifikovaná agentura
Stali jsme se ověřenými partnery Heureky v Česku i Slovensku

Zde začíná naše spolupráce.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.