Tvorba webových stránek Zlín

Potřebujete rychlé, jednoduché a responzivní webové stránky? Vytvoříme vám moderní web ve Zlíně, který ocení nejen Google, ale především uživatel.

Logo Google
Logo služby Seznam.cz.

Lepší webové stránky pro celý Zlínský kraj

Specializujeme se na tvorbu webových stránek ve Zlíně, které nejen splňují nejvyšší webové standardy, ale nabízejí i unikátní a promyšlený webdesign, díky kterému se návštěvníci webových stránek snadno stránkách orientují a plní pak cíle webu. Cílem webu může být kontakt nebo odeslání poptávkového formuláře. Tvoříme moderní a funkční webové stránky, optimalizované pro zobrazování na mobilech a tabletech (responzivní www stránky). Každý náš projekt je originální, reflektuje firemní identitu a odvětví podnikání zákazníka. Webové stránky tvoříme na základě požadavků zákazníka, preferencí návštěvníků a stanovených obchodních cílů

Nové weby jsou postaveny na kvalitních technologiích s podporou kvalitního redakčního systému (CMS) WordPress pro správu obsahu. Zákazníkům poskytujeme dlouhodobou spolupráci, kvalitní servis včetně poradenství a webovým stránkám stránkám nadstandardní ochranu.

Webflow weby

Webflow je pokročilá platforma pro tvorbu webových stránek, která nabízí zásadní výhody a možnosti pro tvorbu moderních a profesionálních webů. Jednou z největších výhod Webflow je rychlost a designová svoboda, kterou poskytuje. Na rozdíl od šablonových platforem můžete s Webflow vytvořit unikátní a kreativní design bez omezení. Můžete volně manipulovat s jednotlivými prvky, přizpůsobovat je svým potřebám a vytvářet tak vizuálně atraktivní webové stránky.

Unikátní design bez šablon

Oživení webu interaktivními animacemi

Webové stránky responzivní na všechna zařízení.

Úspěšné webové stránky potřebují kvalitní obsah

Pro splnění cílů úspěšné webové stránky v oblasti prodeje, poskytování informací, budování a zlepšování image firmy musí být proces tvorby každého webu poctivě naplánován. Bez plánu není zaručen správný efekt webu a Vy pravděpodobně neefektivně vynaložíte finance. Proces tvorby www stránek prochází fázemi, které zaručují, že dílo bude splňovat požadavky a očekávání návštěvníka webu, který na něj přišel s konkrétní motivací a záměrem. V průběhu tvorby využíváme nejnovější znalosti a metody v oblasti tvorby webových stránek, online marketingu a SEO.

Úspěšné weby nejen ve Zlíně

Klademe velký důraz na neustálé vzdělávání a inovace. Tato chuť a aktivita nám pomáhá udržet náskok před konkurencí. Sledujeme novinky v oblasti tvorby www stránek, abychom nejnovější poznatky, metody a technologie mohli naplno využít při tvorbě moderní webové prezentace i pro Vás. Webové stránky pro Vás rádi vytvoříme i ve Vsetíně, v Uherském Hradišti, Kroměříži. a Luhačovicích.

Jak postupujeme při tvorbě nového webu ve Zílně?

Cíle a podklady webu
Budeme se vás hodně ptát. Naší snahou bude získat od vás co nejvíce podkladů a informací, díky kterým budeme moci později vytvořit špičkový web. V této fázi také naplánujeme jednotlivé kroky a domluvíme se s vámi na tom, jaké jsou vaše představy, cíle webu a kdy potřebujete mít projekt hotový.
Analýza webu a návrh řešení
Všem získaným informacím se pořádně podíváme na zoubek. Uděláme analýzu vstupů a případně si od vás vyžádáme doplňující info. Pak navrhneme strukturu webové stránky a vhodný CMS systém.
Grafický návrh webu
Když nám na naše návrhy řeknete ano, pustíme se do tvorby grafického návrhu webu. Zde se děje to hlavní kouzlo, díky kterému bude vaše www stránka jedinečná a poutavá. Naši designéři vytvoří návrh hlavní stránky i všech dohodnutých podstránek, a ty vám pošleme ke schválení.
Kódování a systém
Layout webu je hotov, nyní už jen nastartovat to složité soukolí, které web rozhýbe. V této fázi projektu grafiku nejdříve nakódujeme v HTML i CSS a potom vytvoříme administrační systém na míru, nebo webovku nasadíme na volně dostupný redakční systém WordPress.
Spuštění webu
Jsme u cíle. Webovou stránku nyní uložíme na váš webhosting a uvedeme ji do světa. Od této chvíle jste majitelem kvalitního a funkčního webu, který Vám bude dělat jen samou radost.
SEO optimalizace a marketing
Výhodou online marketingu je, že lze velmi přesně měřit množství dat, analyzovat je a výsledky implementovat do strategií a plánů. Pomůžeme vám nastavit webovou analytiku tak, aby byla pro vaše stránky efektivní.

Zde začíná naše spolupráce

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.