23 let maximalizujeme váš potenciál

Jako digitální agentura Galandr.com jsme špičkoví experti v online marketingu, specializovaní na strategie pro e-shopy, sociální média a udržování vztahů se zákazníky. Naše hluboké znalosti a zkušenosti nám umožňují vytvářet účinné kampaně, které zvyšují povědomí o značce, přitahují nové zákazníky a pečují o ty stávající. Nabízíme také vývoj webů a jsme zaměřeni na dosahování výrazných obchodních výsledků a zvýšení ROI. Pokud hledáte partnera pro rozvoj vaší značky, jsme tu pro vás, připraveni nabídnout řešení na míru vašim potřebám.

2023
ELLITNÍ SPOLEČNOST S RETENCÍ
Agentura se stabilizovala personálně i obchodně. Pracujeme stabilně pro skupinu e-shopů a organicky se přidávají další. Je čas se posunout a tak přicházíme spolu s Ondrou s vlastním SaaS řešením retenční marketingové strategie ELLITY.
2020
ZLATÝ SHOPTET PARTNER
Naši dlouhodobou spolupráci s e-shopovým řešením Shoptet jsme zhmotnili nejvyšší certifikací a jsme ZLATÝ PARTNER. Získali jsem celou řadu zákazníků včetně České televize. Náš tým se rozrostl o šikovné kolegy, kteří rozšířili komplexnost našich služeb o další úroveň.
2019
GALANDR COMMUNICATION S.R.O.
Úspěch je transformován do společnosti s ručením omezeným nesoucí název GALANDR COMMUNICATION s.r.o. a začíná nová etapa. Přidává se první čistě marketingový kolega David.
2017
FIREMNÍ DOSPÍVÁNÍ
Posouvám se do pozice strategického odborníka na online marketing a pracuji dlouhodobě pro skupinu vybraných klientů. Zároveň se vydávám na cestu edukace a školím. Je to velká jízda...
2014
VÍCE KONVERZÍ PRO VŠECHNY...
Pracuji poctivě a usilovně jako konzultant online marketingu a webdesigner. Fakt mě to baví. Sleduji nové trendy a postupy. Stále se učím marketingu, psychologii i obchodu.
2010
KONZULTANT NA PLNO
Opouštím pozici online marketéra ve skupině sportovních internetových obchodů a odebírám se pomáhat a radit e-shopům i firmám všeho druhu jakže lépe na internetu působit a vydělávat více peněz.
2007
ONLINE-SPORT.CZ A TI DRUZÍ...
Po dvou letech úspěchu prvního obchodu a zrodu klonu Inline-shop.cz, se pouštíme do vývoje velkého multi-sportovního obchodu. Zkušenosti nasbírány, tak hurá do toho.
2005
JAK PRODÁVAT VÍC?
Systémem pokus-omyl postupně zjišťuji co dělat, aby náš e-shop zvyšoval návštěvnost, konverze a tržby. Výraz "SEO" ještě ve slovníku českého jazyka nehledejte. Snažím se zapojit selský rozum. A ono to funguje!
2004
FLORBAL-SHOP.CZ
S kamarádem Milanem se domluvíme, že zkusíme rozjet internetový obchod s florbalovým vybavením. Když nás florbal tak baví. Nemáme představu co od toho čekat, ale děláme to s nadšením a to je hodně znát.
2002
HTML A CSS NA VOLNÉ NOZE
Opouštím teplé místo v T-Mobile a vydávám se na dobrodružnou cestu freelancera. Postupně se seznamuji se základním programovacím jazykem pro tvorbu www stránek html a css. Zkouším první pokusy nejen web nakreslit, ale také nakódovat.
2000
GRAFIKA
V tomto roce jsem začal pronikat do tajů mocného grafického nástroje Photoshop. Začínám navrhovat své první webové layouty a logotypy. Stále pouze jako koníček. Na HPP jsem zaměstnán jako produktový konzultant u mobilního operátora T-Mobile.
1999
START
Začínám poznávat internet. Hodně mě zajímá jak to celé funguje. Jak fungují weby, procesy, monetizace a business.

Získáváme certifikace a ocenění

Google nás zařazuje do top 5 % nejvýkonnějších agentur
Jsme součástí programu Meta Business Partner v ČR i SR
Více než 12 let jsme Sklik certifikovaná agentura
Stali jsme se ověřenými partnery Heureky v Česku i Slovensku

Úspěch našich klientů

Jak jsme vyladili e-shop České televize k růstu objednávek o 225%

Pokud se Vám líbí náš příběh a zvažujete naši spolupráci, napište nám.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.