Marketing na sociálních sítích

Jsou fenomén této doby. Pokud tam nejste, neexistujete. Reklama na sockách je povinnost. Ano, tohle všechno jsou mýty, které chodí o stránkách, které si získaly dnešní svět. Jsou to sociální sítě. Nepopiratelně mohou být skvělý komunikační kanál pro marketingové aktivity na podporu vaší činnosti.

Logo Facebook.
Logo služby Instagram.

social media marketing

Budujte vztahy se svými fanoušky a získávejte nové prostřednictvím promyšlené komunikace na sociálních sítích. Zajistíme vám kompletní správu sociálních médií, od návrhu strategie přes kreativní tvorbu až po efektivní influencer marketing.

Reklama na sociálních sítích

Funkce, které běžně nabízejí sociální sítě pro potřeby marketingu, představují seriózní a důležitý reklamní kanál, kterým je možno velmi přesně cílit marketingové aktivity. Možnost přesného cílení na základě poměrně přesných sociodemografických parametrů nabízí prostor pro velmi efektivní reklamní kampaně.

Budování PR a dobrého jména

Tvorba komunity vašich příznivců

Reklamní kampaně s přesným cílením

Jsou socky pro Vás?

Pro váš úspěch na sociálních sítích je důležitá důkladná analýza potenciálu, které pro vaši činnost tyto sítě nabízejí. Pokud znáte vaši cílovou skupinu, pak jsou sociální sítě prostor, kde byste neměli chybět. Na druhé straně nesmíme zapomenout na důkladné sledování statistiky a měření návratnosti investice pro rozhodování o dalším směřování a optimalizace vašich aktivit.

Socializujte se!

Marketing na sociálních sítích je tedy pro každého se správně nastavenou strategií. Určitě ho však netřeba přeceňovat. Tato oblast je zatím mladá a neustále se vyvíjí. Proto ji třeba považovat jako důležitý doplněk k ostatním formám online marketingu a celkového marketingového plánu. V případě, že se sami v této problematice nevyznáte, neudělejte chybu a obraťte se na odborníka.

Social media na 100%

Komunikační strategie
Komplexní komunikační strategie pro sociální média (tón hlasu, analýza konkurence, konkrétní cíle, způsob jejich dosažení).
Správa sociálních sítí
Pravidelná komunikace značky na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn).
Community management
Posílení pozice značky v online prostředí, komunikace se zákazníky a potenciálními klienty.
Reklamní kampaně
Vytvoření komplexní kreativní kampaně podle aktuálních potřeb (sezónní kampaň, dlouhodobá kampaň, uvedení nového produktu na trh).
Influencer marketing
Výběr správného influencera pro komplexní zvýšení povědomí o službách, produktech a značce.
Remarketing
Pojďme oslovit návštěvníky Vašeho webu nebo e-shopu. Vytvořím pro ně kampaň šitou na míru. Vše si změříme.

Zde začíná naše spolupráce.
Máte první tah.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.