Migrace
e-shopu na Shoptet

PROVOZUJETE E-SHOP A ZVAŽUJETE PŘECHOD NA PLATFORMU SHOPTET? POMŮŽEME VÁM.
JSTE ZDE SPRÁVNĚ.

Zavoláme Vám na uvedené telefonní číslo a upřesníme představy a cíle.
Migracee-shopu na Shoptet.
Shoptet nové logo.
Logo České televize.
Logo likérky Rudolf Jelínek.
Logo pivovaru Pilsner Urquell.

Jsme certifikovaný a zlatý Shoptet partner

Jako certifikovaný zlatý partner Shoptetu jsme stále v obraze a sledujeme veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Od roku 2018 se věnujeme výhradně platformě Shoptet, protože nás dlouhodobě přesvědčila o svých kvalitách a zasloužené pozici jedničky na českém trhu.

Zlatý certifikát Shoptet Partner

Provozujete e-shop a zvažujete jeho přesun na platformu Shoptet? Skvělé! Jste zde správně. Jsme připraveni pro Vás odborně a rychle migrovat Váš stávající e-shop na platformu Shoptet. Přesun na Shoptet jsem schopni řešit komplexně, včetně migrace produktů i zákazníků. Již několik let se aktivně zabýváme Shoptet e-shopy z hlediska jejich tvorby a implementace, datové aktualizace a synchronizace, jako i jejich propagací přes všechny online kanály.  Pojďme se na migraci e-shopu podívat podrobněji.

E-shop pro Českou televizi na platformě Shoptet.

E-shop pro Českou televizi na platformě Shoptet

Pro našeho významného klienta Českou televizi, jsme migrovali e-shop na platformu Shoptet. Z původního e-shopu jsme přesunuli kategorie, produkty i zákazníky a tvořili propojení na logistického partnera Supraphon.

Likérka Rudolf Jelínek jede na Shoptetu

Pro Vizovickou likérku Rudolf Jelínek, jsme migrovali stávající e-shop na platformu Shoptet. Aktuálně jsme vyřešili Českou republiku a Slovensko a další země máme v přípravě.

Likérka Rudolf Jelínek jede na Shoptetu.

"Skvělá spolupráce při migraci ČT e-shopu na Shoptet"

"Děkuji firmě GALANDR COMMUNICATION, s.r.o. za skvělou spolupráci a podporu při migraci e-shopu České televize na platformu Shoptet.”

Ing. Andrea Poborská, project manager, Česká televize
100%
Spokojenost
990
Migrovaných produktů

"Super spolupráce a ochota dělat nadstandardní úpravy"

"Pro implementaci Shoptetu jsme vybrali agenturu Galandr.com. Spolupráce od začátku probíhala přesně podle našich představ. Chválím ochotu i maximální nasazení a vřele doporučuji."

Ing. Pavel Korec, marketing, Rudolf Jelínek, a.s.
2
Implementace Shoptetu
3100
Migrovaných produktů

Efektivní marketing a přátelské spolupráce

"Jsme šťastní, že jsme díky doporučení začali spolupracovat se společností Galandr communication s.r.o.. Vyzkoušeli jsme mnoho jiných agentur a proto víme, že najít ideální online marketingovou agenturu je vcelku oříšek. Díky Galandr communication s.r.o. náš e-shop stále roste. Děkujeme Jirko a velké dík také směřujeme na Vašeho kolegu Davida Hubáčka, který nás má pod svými křídly ;-)."

Karel a Any, Eshopat.cz
8
Let spolupráce
14x
Lepší návratnost investic

Jak probíhá migrace (přesun)
e-shopu na Shoptetu?

Naše seznámení
Po našem prvotním představení a odsouhlasení podmínek spolupráce, společně projdeme Váš záměr, představy a cíle. Podrobně probereme sortimentní nabídku, napojení na dodavatele, účetní systém, formy doprav a plateb, ambice prodeje mimo ČR a navrhneme vhodný tarif i další smysluplné funkce a rozšíření.
Příprava e-shopu
E-shop založíme a provedeme jeho kompletní implementaci. Našim úkolem je výběr ideální šablony, nastavení vzhledu, správná kategorizace a parametrizace nabídky, správné chování skladů, základní SEO optimalizace, nastavení správných dopravců i platebních možností, nastavení marketingových a retenčních funkcí, napojení na všechny zásadní marketingové kanály, vytvoření transakčních e-mailů. Jako podklad nám slouží Váš stávající e-shop.
Produkty a zákazníci
Produkty i zákazníky pro Vám dokážeme přenést do nové instalace e-shopu na platformě Shoptet. Pokud máte stávající nebo nové dodavatele, dokážeme jejich nabídku pomocí xml exportu přenést a pravidelně aktualizovat. Pokud lze cokoliv automatizovat, proč to dělat ručně?
Online Marketing
Migrací e-shopu naše práce zdaleka nekončí. Obvykle naše spolupráce volně navazuje v oblasti propagace e-shopu a jeho nabídky. Soubor našich služeb vedoucích k objednávkám a růstu tržby jsme pojmenovali online marketing pro Shoptet. Jde o efektivní investování do marketingových zdrojů jako jsou Google, Seznam, Heureka a další zbožové agregátory, sociální sítě, e-mailing, SEO, aj.
Start e-shopu
Společně provedeme kontrolu veškerého obsahu a otestujeme objednávkový proces spolu s funkčností transakčních mailů. E-shop odemkneme, přesuneme na ostrou doménu a nastavíme SSL bezpečnost. Tím je implementace dokončena a e-shopu je plně dostupný pro zákazníky.
Vzhled a funkce na míru
Podle potřeby upravíme vzhled a prvky e-shopu na míru Vašim požadavkům. Stejně tak jsem schopni doplnit a upravit standardní funkce tak, aby dokonale odpovídaly Vašemu obchodnímu modelu a preferencím. Fantazii a kreativitě se meze nekladou.

Chcete migrovat e-shop na Shoptet?

Pošlete nám vaši představu a požadavky. Budeme Vás ihned kontaktovat s nabídkou realizace a postupu.