Online marketing
e-shopu na Shoptetu

VLASTNIT A PROVOZOVAT INTERNETOVÝ OBCHOD NA PLATFORMĚ SHOPTET NESTAČÍ. E-SHOP BUDE TAK VÝKONNÝ, JAKO JEHO ONLINE MARKETING.

Zavoláme Vám na uvedené telefonní číslo a upřesníme představy a cíle.
Online marketing pro Shoptet od Galandr.com.
Shoptet logo ikona
Shoptet logo ikona
Logo České televize.
Logo likérky Rudolf Jelínek.
Logo pivovaru Pilsner Urquell.

Jsme certifikovaný a zlatý Shoptet partner

Jako certifikovaný zlatý partner Shoptetu jsme stále v obraze a sledujeme veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Od roku 2018 se věnujeme výhradně online marketingu na platformě Shoptet, protože nás dlouhodobě přesvědčila o svých kvalitách a zasloužené pozici jedničky na českém trhu.

Zlatý certifikát Shoptet Partner

SHOPTET e-shop je bez online marketingu jako obchod na ostrově. Žádná loď nepřiplave sama od sebe. Krom tvorby a implementace e-shopu na Shoptetu, nabízíme několik efektivních zdrojů a marketingových principů jak propagovat Váš SHOPTET e-shop na internetu. Existují dva téměř totožné e-shopy, využívající platformu SHOPTET. Obchody mají stejnou šablonu, stejnou nabídku zboží, identické ceny, stejné náklady na dopravu a vzhledově vypadají podobně. Jednomu se daří získávat nové zákazníky a dosahuje vysokých tržeb, druhému se nedaří. Je to náhoda? Ne. S největší pravděpodobností je rozdíl v kvalitě a efektivitě online marketingu e-shopu. Zatímco u jednoho je to jen snaha o jakoukoli reklamu, která nemá hlavu ani patu, druhý přemýšlí jako jeho zákazník a ví, kam má koncentrovat energii, čas a investice. Pojďme spojit naše síly a znalosti. Pomůžeme Vám k obchodní efektivitě a úspěchu Vašeho e-shopu.

E-shop pro Českou televizi na platformě Shoptet.

Tvoříme marketing pro Českou televizi na platformě Shoptet

Pro našeho významného klienta Českou televizi, jsme migrovali e-shop na platformu Shoptet. Naše spolupráce pokračuje dál. Už druhým rokem kompletně tvoříme a optimalizujeme online marketing e-shopu ČTedice.

Likérka Rudolf Jelínek jede na Shoptetu

Pro Vizovickou likérku Rudolf Jelínek, jsme migrovali stávající e-shop na platformu Shoptet. Aktuálně jsme vyřešili Českou republiku a Slovensko a další země máme v přípravě.

Likérka Rudolf Jelínek jede na Shoptetu.

"Skvělá spolupráce při migraci e-shopu České televize na Shoptet"

"Děkuji firmě GALANDR COMMUNICATION, s.r.o. za skvělou spolupráci a podporu při migraci e-shopu České televize na platformu Shoptet.”

Ing. Andrea Poborská, project manager, Česká televize
100%
Spokojenost
990
Migrovaných produktů

"Super spolupráce a ochota dělat nadstandardní úpravy"

"Pro implementaci Shoptetu jsme vybrali agenturu Galandr.com. Spolupráce od začátku probíhala přesně podle našich představ. Chválím ochotu i maximální nasazení a vřele doporučuji."

Ing. Pavel Korec, marketing, Rudolf Jelínek, a.s.
2
Implementace Shoptetu
3100
Migrovaných produktů

Efektivní marketing a přátelské spolupráce

"Jsme šťastní, že jsme díky doporučení začali spolupracovat se společností Galandr communication s.r.o.. Vyzkoušeli jsme mnoho jiných agentur a proto víme, že najít ideální online marketingovou agenturu je vcelku oříšek. Díky Galandr communication s.r.o. náš e-shop stále roste. Děkujeme Jirko a velké dík také směřujeme na Vašeho kolegu Davida Hubáčka, který nás má pod svými křídly ;-)."

Karel a Any, Eshopat.cz
8
Let spolupráce
14x
Lepší návratnost investic

Online marketing pro e-shop na platformě SHOPTET

Zbožové srovnávače
Propojení se zbožovými srovnávači cen je základní funkce v e-shopové řešení SHOPTET. Cílem je, aby Váš e-shop dokázal technicky komunikovat se všemi zbožáky. Jakmile to dokáže, můžeme Vás do srovnávačů cen zaregistrovat a přidat obchod. Je nezbytné, aby e-shop zvládal propojení pro Heuréku, Zboží.cz a Google nákupy, Favi, Biano a Facebook. Pomůžeme Vám uspět.
Seo optimalizace
Jde o správné nastavení Vašeho SHOPTET e-shopu tak, aby ho vyhledávače co nejlépe dokázali vnímat. Jde o řadu technických prvků, které je třeba do e-shopu zakomponovat. Zároveň je nutná analýza klíčových slov a minimálně menší školení pro Vás jako uživatele e-shopu, jak správně vkládat zboží (názvy, popisy, obrázky, parametry,..) tak, aby byla data relevantní.
PPC reklama
PPC reklama na Google a Seznam.cz. Reklamy jsou provázané s klíčovými slovy, které jsou pro Vás obchodně efektivní. Důležité PPC kampaně pro e-shop jsou především Google nákupy a kampaň typu Performance Max. Důležité je také nezapomenout na remarketingové typy kampaní, abyste dokázali znovu oslovit dosud váhající zákazníky. Vaše konkurence je pouze jeden klik daleko.
Sociální sítě - Marketing
Facebook je dokonalý nástroj online marketingu pro e-shopy. Nejen že zde dokážete najít nové zákazníky, ale také díky importu produktového katalogu ze Shoptetu do Facebooku, dokážete oslovit stávající návštěvníky, kteří si prohlíželi Vaše produkty, ale zatím nenakoupily. jedná se o dynamický remarketing na Facebooku. Pro Instagram, TikTok, Twitter platí to stejné.
E-mail marketing
Hromadné oslovování zákazníků je základní marketingová funkce e-shopové řešení od SHOPTETu. Umožňuje Vám zasílat např. newsletter nebo slevové nabídky na e-mail Vašim zákazníkům (samozřejmě jen těm, kteří se k odběru přihlásili). Vhodné je např. jednou za čas poslat slevový kupón, čímž zákazníky motivujete k novým nákupům.
E-shopová analytika
Bez strategických informací se nemůžete správně rozhodovat. Jak efektivní jsou investice do jednotlivých marketingových kanálů? Vrací se Vám investice? Jaké tržby jednotlivé kanály tvoří? Tyto a další informace získáte ze správně nastavených a vyladěných nástrojů. Základní nástroj Vaší e-shopové analytiky má být Google GA4

Chcete online marketing
pro Shoptet?

Pošlete nám vaši představu a požadavky. Budeme Vás ihned kontaktovat s nabídkou realizace a postupu.