SEO marketing

Zlepšete své pozice ve vyhledávání a přilákejte na své webové stránky více návštěvníků pomocí optimalizace pro vyhledávače. SEO (optimalizace pro vyhledávače) je jediným zdrojem trvalé návštěvnosti zdarma, a proto tvoří základ online marketingu.

SEO marketing od Galandr.com.
Logo Google
Logo služby Seznam.cz.

Co je podle nás SEO

SEO je zlepšování kvality a podpory webové stránky nebo e-shopu tak, aby se zvýšil počet relevantních návštěvníků přicházejících z vyhledávačů (Google, Seznam.cz) SEO zahrnuje kvalitu obsahu, správnou strukturu webu, linkbuilding, linkbaiting, socialní sítě, virální marketing a on-line PR. Správným přístupem k SEO zajistíte, že vaše stránka bude hodnocena lépe, než konkurenční. SEO jako strategie je nejvíce podceňované ze všech marketingových nástrojů, ale přitom je jedním z nejefektivnějších.

Statistiky v České republice říkají, že 30% uživatelů internetu vyhledává služby nebo produkty v národním vyhledávači Seznam.cz a zbytek 70% přes Google. 67% uživatelů najde to, co hledá na první straně a 23% z nich projde i na druhou stranu. Rozdíl mezi kliknutími na reklamní a nereklamní odkazy na 1. straně v Googlu je 30% na 70% ve prospěch nereklamních. Seo tedy jasně vyhrává a z pohledu budoucnosti je to nejvýhodnější nástroj, jak si zajistit dlouhodobou pozici ve vyhledávačích. Je jasné, že míra prokliků je větší. Nevýhoda seo je v tom, že pozice je třeba vybudovat a nejde to ze dne na den. Výhoda spočívá právě v dlouhodobosti pozice. PPC marketing (Sklik, Ads) je z tohoto pohledu na tom hůře, avšak po zaplacení dostanete okamžitou pozici a nemusíte se trápit s dlouhodobým budováním pozice. V kombinaci se seo tvoří dokonalý pár, který dokáže vydělat nemalé peníze. Nevýhoda PPC resp. služby Sklik a Ads je v nutnosti platit neustále za danou pozici, protože po neuhrazení se stránka na placených pozicích nezobrazí. Výhoda je v okamžitém zobrazení na pozici, kterou potřebujete dosáhnout.

Strategie seo

Na základě úvodního auditu SEO společně stanovíme dlouhodobé cíle. Připravíme analýzu a navrhneme další aktivity pro zlepšení technické a obsahové části webu a portfolia zpětných odkazů. Všechny výsledky budeme pravidelně měřit a vyhodnocovat.

Připravíme SEO audit, který je nejdůležitějším dokumentem SEO strategie

Naplánujeme dlouhodobé cíle

Změříme výsledky, vyhodnotíme aktivity a navrhneme zlepšení obsahu a zvýšení konverzí

Analýza klíčových slov

Než začneme vytvářet články a blogy, je důležité vědět, o čem budeme psát. Pomůžeme vám vybrat témata podle toho, co vaše čtenáře zajímá. Poradíme vám, jaká klíčová slova optimalizovat a jak strukturovat vaše webové stránky.

Analýza klíčových slov pro SEO.

Seo analýza

Potřebujete zjistit, jak si vaše webové stránky vedou z hlediska SEO? Rádi vám na to odpovíme pomocí analýzy nebo auditu. Díky komplexnímu auditu se vaši uživatelé nebo zákazníci snadno dostanou k tomu, co hledají.

Kompletní optimalizace technické a obsahové části webových stránek

Návrh doporučení pro tvůrce webu

SEO marketing na 100%

Analýza konkurence
Chcete uspět se svým produktem, službou nebo nápadem? Pak musíte dobře znát oblast trhu, na kterou vstupujete. Díky analýze konkurence poznáme vaše současné soupeře v tržní konkurenci.
Linkbuilding
Budování zpětných odkazů je doplňkovou, ale stále velmi důležitou činností SEO. Množství a kvalita zpětných odkazů je jedním z hlavních ukazatelů pro algoritmy vyhledávačů při řazení výsledků vyhledávání.
Struktura webu
SEO vám pomůže přivést více návštěvníků na vaše webové stránky organicky. Tím však práce nekončí. Chceme, aby uživatel na webu zůstal a našel, co potřebuje. Měli by provést konverzi a v ideálním případě se stát vaším zákazníkem.
Seo copywriting
SEO copywriting není jen o vytváření poutavých článků pro čtenáře. Jde také o práci s obsahem a textem tak, abyste uspokojili vyhledávače a získali náskok před konkurencí.
Seo konzultace
Naše projekty SEO nezahrnují jen audity, zprávy a nekonečné moře informací. Kromě komplexních dat o vašich webových stránkách a vaší současné konkurenci vám poskytneme také důležité konzultace SEO.
Webová analytika
Výhodou online marketingu je, že lze velmi přesně měřit množství dat, analyzovat je a výsledky implementovat do strategií a plánů. Pomůžeme vám nastavit webovou analytiku tak, aby byla pro vaše stránky efektivní.

Zde začíná naše spolupráce

Děkujeme! Váš požadavek byl přijat!
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.