Shoptet individuální úprava šablony e-shopu

ODLIŠTE SE OD KONKURENCE A POJĎME SPOLEČNĚ UPRAVIT ŠABLONU SHOPTET E-SHOP NA MÍRU PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.

Zavoláme Vám na uvedené telefonní číslo a upřesníme představy a cíle.
Zlatý certifikát Shoptet Partner
Shoptet nové logo.
Logo České televize.
Logo likérky Rudolf Jelínek.
Logo pivovaru Pilsner Urquell.

Jsme certifikovaný a zlatý Shoptet partner

Jako certifikovaný zlatý partner Shoptetu jsme stále v obraze a sledujeme veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Od roku 2018 se věnujeme výhradně online marketingu na platformě Shoptet, protože nás dlouhodobě přesvědčila o svých kvalitách a zasloužené pozici jedničky na českém trhu.

Zlatý certifikát Shoptet Partner

Tvorba a úprava šablon pro Shoptet

Vlastníte také internetový obchod na Shoptetu a máte v úmyslu vzhled e-shopu odlišit od konkurence? Jste na správné adrese. Tvoříme dokonalé úpravy šablon Shoptet e-shopů s důrazem na správné zobrazení v mobilních telefonech. Veškeré individuální úpravy šablony provádíme přes standardní editor vzhledu v administraci Vašeho Shoptetu a to jak v případě jednoduchých grafických úprav v hlavičce či patičce e-shopu, tak i v případě komplexního redesignu celé Shoptet šablony. Zvládneme i převod Vašeho stávajícího vzhledu e-shopu do prostředí Shoptet. Pojďme se na službu úpravy vzhledu Shoptet šablony podívat podrobněji.

E-shop pro Českou televizi na platformě Shoptet.

Shoptet layout pro Českou televizi

Pro našeho významného klienta Českou televizi, jsme migrovali e-shop na platformu Shoptet. Naše spolupráce obsahovala také návrh a tvorbu unikátní Shoptet šablony ve vizuální identitě České televize.

Shoptet šablona a funkce na míru pro likérku Rudolf Jelínek

Pro Vizovickou likérku Rudolf Jelínek, jsme migrovali stávající e-shop na platformu Shoptet. Vizuálně a především funkčně jsem přepracovali Shoptet šablonu STEP na míru požadavkům této tradiční značky.

Likérka Rudolf Jelínek jede na Shoptetu.

"Skvělá spolupráce při migraci ČT e-shopu na Shoptet"

"Děkuji firmě GALANDR COMMUNICATION, s.r.o. za skvělou spolupráci a podporu při migraci e-shopu České televize na platformu Shoptet.”

Ing. Andrea Poborská, project manager, Česká televize
100%
Spokojenost
990
Migrovaných produktů

"Super spolupráce a ochota dělat nadstandardní úpravy"

"Pro implementaci Shoptetu jsme vybrali agenturu Galandr.com. Spolupráce od začátku probíhala přesně podle našich představ. Chválím ochotu i maximální nasazení a vřele doporučuji."

Ing. Pavel Korec, marketing, Rudolf Jelínek, a.s.
2
Implementace Shoptetu
3100
Migrovaných produktů

Efektivní marketing a přátelské spolupráce

"Jsme šťastní, že jsme díky doporučení začali spolupracovat se společností Galandr communication s.r.o.. Vyzkoušeli jsme mnoho jiných agentur a proto víme, že najít ideální online marketingovou agenturu je vcelku oříšek. Díky Galandr communication s.r.o. náš e-shop stále roste. Děkujeme Jirko a velké dík také směřujeme na Vašeho kolegu Davida Hubáčka, který nás má pod svými křídly ;-)."

Karel a Any, Eshopat.cz
8
Let spolupráce
14x
Lepší návratnost investic

Jak probíhá úprava šablony pro e-shop na SHOPTETU?

Naše seznámení
Po našem prvotním představení a odsouhlasení podmínek spolupráce, společně projdeme Váš záměr, představy a cíle. Na základě informací v následujícím bodě pro Vás připravíme kalkulaci a časový plán práce na šabloně.
Informace pro nabídku
Pro vytvoření relevantní nabídky a časového plánu tvorby šablony si pro nás připravte tyto informace. 1) Co budete prodávat? | Sortiment a struktura nabídky jsou pro vzhled e-shopu zásadní. 2) Jaký styl e-shopu se Vám líbí? Tato informace nám pomůže najít správný směr vzhledu Shoptet šablony. 3) Máte nějaké speciální požadavky? Líbí se Vám konkrétní designová jednotlivost, funkce či animace?
Grafický návrh šablony
Po odsouhlasení naší nabídky začneme ihned pracovat na tvorbě grafického návrhu vzhledu Vaší nové Shoptet šablony. Průběžně budeme návrh konzultovat a ladit podle Vašich představ až k naprosté spokojenosti.
Kódování Shoptet šablony
Grafiku máme odsouhlasenu a můžeme se pustit do samotného kódování Shoptet šablony. Úpravu šablony vždy provádíme na našem pracovním Shopetu tak, abychom mohli společně vzhled šablony sledovat a konzultovat. Jakmile je individuální úprava šablony hotova, otestována a schválena na pracovním e-shopu, můžeme ji nasadit na ostrý Shoptet.
Implementace šablony
Nový layout Shoptet e-shopu po jeho otestování vložíme do Vašeho ostrého e-shopu. Na ostrém Shoptetu provedeme sérii závěrečných testů a máme hotovo. Nová individuální šablona pro Shoptet je na světě. Dále jsem Vám pak k dispozici pro další úpravy a doladění vzhledu.
Shoptet | Online Marketing
Tvorbou a startem e-shopu naše práce zdaleka nekončí. V drtivé většině naše spolupráce volně navazuje v oblasti efektivní propagace e-shopu a jeho nabídky. Soubor našich služeb vedoucích k objednávkám a růstu tržby jsme pojmenovali online marketing pro Shoptet. Jde o vysoce efektivní investování do marketingových zdrojů jako jsou Google, Seznam, Heureka, sociální sítě, e-mailing, SEO, a další.

Chcete vlastní šablonu na míru
pro Shoptet?

Pošlete nám vaši představu a požadavky. Budeme Vás ihned kontaktovat s nabídkou realizace a postupu.