Tvorba webových stránek Brno

Potřebujete rychlé, jednoduché a responzivní webové stránky v Brně? Vytvoříme vám moderní web, který ocení nejen Google, ale především uživatel.

Logo Google
Logo služby Seznam.cz.

Lepší webové stránky pro Brno

Specializujeme se na tvorbu internetových stránek, které nejen splňují nejvyšší webové standardy, ale nabízejí i unikátní a promyšlený webdesign, díky kterému se návštěvníci webových stránek snadno stránkách orientují a plní pak cíle webu. Cílem webu může být kontakt nebo odeslání poptávkového formuláře. Tvoříme moderní a funkční webové stránky, optimalizované pro zobrazování na mobilech a tabletech (responzivní www stránky). Každý náš nový web je originální, reflektuje firemní identitu a odvětví vašeho podnikání. Webové stránky tvoříme na základě požadavků zákazníka, preferencí návštěvníků a stanovených obchodních cílů. Nové weby jsou postaveny na kvalitních technologiích s podporou redakčního systému WordPress pro správu obsahu. Zákazníkům poskytujeme dlouhodobou spolupráci, kvalitní servis včetně poradenství a webovým stránkám stránkám nadstandardní ochranu.

Webflow Brno

Vytvoříme pro vás dokonalý web na platformě Webflow v Brně. Webflow přináší další úroveň kvality a obchodní výkonnosti webových stránek. Posuneme společně váš web nad vaši konkurenci.

Dokonalý vzhled a rychlost webu

100% bezpečnost a čistota kódu

Přední pozice ve vyhledávačích a obchodní výkon

Proč svěřit tvorbu nového webu v Brně nám?

Váš web tvoří zkušení členové našeho týmu s dlouholetou praxí v oblasti tvorby webových stránek. Aktivně vstupujeme do procesu tvorby webu a jsme ochotni vždy poradit. Weby tvoříme i v Brně s ohledem na funkčnost, SEO a definované cíle. Zohledňujeme Vaše požadavky, respektujeme Váš finanční rozpočet, dodržujeme dohodnuté termíny. Při návrhu struktury webu, zohledňujeme umístění modulů a funkcionality tak, abychom dosahovali co nejlepší konverzní poměr. Web bude správně zobrazen ve všech zařízeních včetně mobilních telefonů. Tvorba webových stránek nás skutečně moc baví.

Tvorba webové stránky pro Brno není jen webdesign

Na celý proces tvorby webové stránky se snažíme nahlížet z vyšší perspektivy. Www stránky nenavrhujeme tak, aby byly nejen designérským skvostem, ale aby byly i funkční a pro návštěvníka uživatelsky příjemné a přijatelné. Při procesu návrhu webové stránky je třeba si uvědomit, jaké návštěvníky chceme zaujmout, co návštěvník hledá a požaduje a podle toho celou strukturu a obsah webové stránky přizpůsobit. Klademe velký důraz na neustálé vzdělávání a inovace. Tato chuť a aktivita nám pomáhá udržet náskok před konkurencí. Sledujeme novinky v oblasti tvorby www stránek, abychom nejnovější poznatky, metody a technologie mohli naplno využít při tvorbě moderní webové prezentace i pro Vás ve Vsetíně. Webové stránky pro Vás rádi vytvoříme i ve Zlíně, v Uherském Hradišti, Kroměříži a Luhačovicích.

Jak postupujeme při tvorbě nového webu v Brně?

Cíle a podklady webu
Budeme se vás hodně ptát. Naší snahou bude získat od vás co nejvíce podkladů a informací, díky kterým budeme moci později vytvořit špičkový web. V této fázi také naplánujeme jednotlivé kroky a domluvíme se s vámi na tom, jaké jsou vaše představy, cíle webu a kdy potřebujete mít projekt hotový.
Analýza webu a návrh řešení
Všem získaným informacím se pořádně podíváme na zoubek. Uděláme analýzu vstupů a případně si od vás vyžádáme doplňující info. Pak navrhneme strukturu webové stránky a vhodný CMS systém.
Grafický návrh webu
Když nám na naše návrhy řeknete ano, pustíme se do tvorby grafického návrhu webu. Zde se děje to hlavní kouzlo, díky kterému bude vaše www stránka jedinečná a poutavá. Naši designéři vytvoří návrh hlavní stránky i všech dohodnutých podstránek, a ty vám pošleme ke schválení.
Kódování a systém
Layout webu je hotov, nyní už jen nastartovat to složité soukolí, které web rozhýbe. V této fázi projektu grafiku nejdříve nakódujeme v HTML i CSS a potom vytvoříme administrační systém na míru, nebo webovku nasadíme na volně dostupný redakční systém WordPress.
Spuštění webu
Jsme u cíle. Webovou stránku nyní uložíme na váš webhosting a uvedeme ji do světa. Od této chvíle jste majitelem kvalitního a funkčního webu, který Vám bude dělat jen samou radost.
SEO optimalizace a marketing
Výhodou online marketingu je, že lze velmi přesně měřit množství dat, analyzovat je a výsledky implementovat do strategií a plánů. Pomůžeme vám nastavit webovou analytiku tak, aby byla pro vaše stránky efektivní.

Poslední realizace tvorby webu pro naše zákazníky nejen v Brně

Poptávka tvorby webových stránek v Brně

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.