TVORBA WORDPRESS WEBU PRAHA

Tvorba wordpress webu Praha? Zapomeňte na náročné technické řešení, obtížné aktualizace či úpravu obsahu. Vytvoříme pro vás plně responzivní WordPress web v designu, který si sami vyberete. Ať už potřebujete firemní web pro nastartování prodeje, nebo osobní stránky či blog, s CMS WordPress dosáhnete svých cílů rychle a efektivně.

Logo služby Wordpress.
Logo Google
Logo služby Seznam.cz.

Využijte sílu redakčního systému WordPress v Praze

Redakční systém WordPress je oblíbený publikační nástroj, který umožňuje tvorbu profesionálního webu a jeho následnou jednoduchou správu. Díky celosvětovému rozšíření a pravidelně připravovaným aktualizacím si drží krok a poslouží jako funkční propagační nástroj po řadu let. WordPress poskytuje takřka neomezené možnosti při tvorbě internetových stránek nejen v Praze. Ve WordPressu pro vás vytvoříme jednoduchou firemní prezentaci, osobní web, blog, ale třeba i internetový obchod nebo rozsáhlý internetový magazín.

Jak probíhá tvorba webových stránek pro Prahu a okolí

Tvorba webu nemůže být jednodušší. Stačí nám sdělit své cíle, představy, přání a požadavky. Všechno ostatní nechejte na nás. Představíme vám několik variant řešení, pomůžeme s výběrem vhodné šablony i s nasazením celého redakčního systému. Váš web vypilujeme k dokonalosti. V průběhu realizace s vámi budeme průběžně konzultovat jednotlivé funkční prvky. Po vytvoření webu vás naučíme pracovat s redakčním systémem a budeme vám k dispozici i kdykoliv po vytvoření webu.

Jednoduchá administrace a údržba webu

Vysoká míra bezpečnosti

Nízké náklady na údržbu a správu webových stránek

Neustálý vývoj a aktualizace systému

Jak postupujeme při tvorbě Wordpress webu v Praze?

Máte web na WordPressu v Praze?

Jste pražská firma nebo pražský podnikatel?
Máte firemní webovou stránku a nejste s ní spokojen? Pokud jste web tvořil před několika lety mimo wordpress, je pravděpodobné, že již nesplňuje dnešní požadavky a nedosahuje odpovídajícího obchodního výkonu. Potenciální zákazník pak odchází z webu s nepořízenou. Moderní wordpress web Vám svou vysokou důvěryhodností vytváří v Praze nové obchodní příležitosti a prosperitu. Efektivně buduje značku a dobré jméno u Vašich zákazníků nejen v Praze.

Moduly a rozšířené funkce WordPressu v Praze

Pro WordPress existuje mnoho modulů, které Vám mohou pomoci při vytváření www stránky. WordPress moduly se jednoduše nainstalují prostřednictvím administrátorského rozhraní. Výběrem vhodných modulů je možné funkce WordPressu pozměnit k nepoznání. Z obyčejné webové stránky na blogování vytvoříte plnohodnotný internetový obchod, sociální síť nebo inzertní portál.

Jak postupujeme při tvorbě Wordpress webu v Praze?

Cíle a podklady webu
Budeme se vás hodně ptát. Naší snahou bude získat od vás co nejvíce podkladů a informací, díky kterým budeme moci později vytvořit špičkový web. V této fázi také naplánujeme jednotlivé kroky a domluvíme se s vámi na tom, jaké jsou vaše představy, cíle webu a kdy potřebujete mít projekt hotový.
Analýza webu a návrh řešení
Všem získaným informacím se pořádně podíváme na zoubek. Uděláme analýzu vstupů a případně si od vás vyžádáme doplňující info. Pak navrhneme strukturu webové stránky a vhodný CMS systém.
Výběr Wordpress šablony
Když nám na naše návrhy řeknete ano, pustíme se do implementace šablony. Zde se děje to hlavní kouzlo, díky kterému bude vaše www stránka jedinečná a poutavá. Naši designéři vytvoří návrh hlavní stránky i všech dohodnutých podstránek, a ty vám pošleme ke schválení.
Wordpress jádro
Layout webu je hotov, nyní už jen nastartovat to složité soukolí, které web rozhýbe. V této fázi projektu rozchodíme jádro administračního systému a webovku nasadíme na implementovaný redakční systém WordPress.
Spuštění Wordpress webu
Jsme u cíle. Webovou stránku nyní uložíme na váš webhosting a uvedeme ji do světa. Od této chvíle jste majitelem kvalitního a funkčního webu, který Vám bude dělat jen samou radost.
SEO optimalizace a marketing
Výhodou online marketingu je, že lze velmi přesně měřit množství dat, analyzovat je a výsledky implementovat do strategií a plánů. Pomůžeme vám nastavit webovou analytiku tak, aby byla pro vaše stránky efektivní.

Zde začíná naše spolupráce

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.