WordPress Zlín

Redakční systém WordPress Zlín je nástroj pro tvorbu internetových stránek, které potřebují aktualizace, aby si udrželi své návštěvníky. Proto redakční systém musí umožňovat svým provozovatelům snadné přidávání a úpravu obsahu internetové stránky. Prostřednictvím CMS systému WordPress je možné vytvořit jednoduché osobní či firemní webové stránky, blogy nebo i rozsáhlejší portálová řešení.

Logo služby Wordpress.
Logo Google
Logo služby Seznam.cz.

Redakční systém WordPress je srdcem internetových stránek

Nebudete mít problém najít vhodnou šablonu pro vaši webovou stránku. Pokud vám nestačí základní layout WordPressu, není problém je prostřednictvím vyhledávačů najít a stáhnout. Pokud nenajdete téma, která by vám vyhovovala, náš tým vývojářů je připraven navrhnout pro Vás téma na míru.

Aktualizace WordPressu je velmi jednoduchá. Stačí jedno kliknutí a vaše stará WordPress stránka se aktualizuje na nejnovější dostupnou verzi. Rovněž migrace z jiných redakčních systémů je hračka. Existuje mnoho volně dostupných modulů, kterými je možné přenést svá data z jiného systému na internetové stránky vytvořené na WordPressu.

Jaké jsou výhody WordPressu?

Zlínské webové studio Galandr.com se specializuje již 20 let na tvorbu obchodně efektivních internetových stránek, postavených na CMS systému WordPress. Weby tvoříme s hlubokou znalostí SEO a online marketingu. Cílem naší práce je podpora Vašeho podnikání a Váš úspěch. S radostí a odpovědností se postaráme o obchodní výkon i Vašeho webu.

Jednoduchá administrace a údržba webu

Vysoká míra bezpečnosti

Nízké náklady na údržbu a správu webových stránek

Neustálý vývoj a aktualizace systému

Jak postupujeme při tvorbě Wordpress webu ve Zílně?

Moderní web na wodpressu ve Zlíně

Jste zlínská firma nebo zlínský podnikatel?
Máte firemní webovou stránku a nejste s ní spokojen? Pokud jste web tvořil před několika lety mimo wordpress, je pravděpodobné, že již nesplňuje dnešní požadavky a nedosahuje odpovídajícího obchodního výkonu. Potenciální zákazník pak odchází z webu s nepořízenou. Moderní wordpress web Vám svou vysokou důvěryhodností vytváří ve Zlíně nové obchodní příležitosti a prosperitu. Efektivně buduje značku a dobré jméno u Vašich zákazníků nejen ve Zlíně.

Moduly a rozšířené funkce WordPressu

Pro WordPress existuje mnoho modulů, které Vám mohou pomoci při vytváření www stránky. WordPress moduly se jednoduše nainstalují prostřednictvím administrátorského rozhraní. Výběrem vhodných modulů je možné funkce WordPressu pozměnit k nepoznání. Z obyčejné webové stránky na blogování vytvoříte plnohodnotný internetový obchod, sociální síť nebo inzertní portál.

Jak postupujeme při tvorbě Wordpress webu ve Zílně?

Cíle a podklady webu
Budeme se vás hodně ptát. Naší snahou bude získat od vás co nejvíce podkladů a informací, díky kterým budeme moci později vytvořit špičkový web. V této fázi také naplánujeme jednotlivé kroky a domluvíme se s vámi na tom, jaké jsou vaše představy, cíle webu a kdy potřebujete mít projekt hotový.
Analýza webu a návrh řešení
Všem získaným informacím se pořádně podíváme na zoubek. Uděláme analýzu vstupů a případně si od vás vyžádáme doplňující info. Pak navrhneme strukturu webové stránky a vhodný CMS systém.
Výběr Wordpress šablony
Když nám na naše návrhy řeknete ano, pustíme se do implementace šablony. Zde se děje to hlavní kouzlo, díky kterému bude vaše www stránka jedinečná a poutavá. Naši designéři vytvoří návrh hlavní stránky i všech dohodnutých podstránek, a ty vám pošleme ke schválení.
Wordpress jádro
Layout webu je hotov, nyní už jen nastartovat to složité soukolí, které web rozhýbe. V této fázi projektu rozchodíme jádro administračního systému a webovku nasadíme na implementovaný redakční systém WordPress.
Spuštění Wordpress webu
Jsme u cíle. Webovou stránku nyní uložíme na váš webhosting a uvedeme ji do světa. Od této chvíle jste majitelem kvalitního a funkčního webu, který Vám bude dělat jen samou radost.
SEO optimalizace a marketing
Výhodou online marketingu je, že lze velmi přesně měřit množství dat, analyzovat je a výsledky implementovat do strategií a plánů. Pomůžeme vám nastavit webovou analytiku tak, aby byla pro vaše stránky efektivní.

Zde začíná naše spolupráce

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.