Využite silu e-shopu Shoptet v Bratislave

PREDÁVAJTE CEZ MODERNÚ E-SHOPOVÚ APLIKÁCIU SHOPTET AJ V BRATISLAVE. POSTARÁME SA O VYTVORENIE ALEBO MIGRÁCIU NOVÉHO E-SHOPU NA PLATFORME SHOPTET, KTORÚ UŽ ÚSPEŠNE VYUŽÍVAJÚ TISÍCE ONLINE OBCHODNÍKOV V ČESKEJ REPUBLIKE A NA SLOVENSKU.

Zavoláme vám na uvedené číslo a spresníme vaše predstavy a ciele.
Admin platformy Shoptet pro správu e-shopu.
Shoptet logo ikona
Shoptet nové logo.
Logo České televize.
Logo likérky Rudolf Jelínek.
Logo pivovaru Pilsner Urquell.

Sme certifikovaným a zlatým partnerom Shoptet

Ako certifikovaný zlatý partner spoločnosti Shoptet sme informovaní o všetkých novinkách a udalostiach spoločnosti Shoptet. Od roku 2018 sa venujeme výlučne online marketingu na platforme Shoptet, pretože nás dlhodobo presviedča o svojich kvalitách a zaslúženej pozícii lídra na českom trhu.

Zlatý certifikát Shoptet Partner

Shoptet Bratislava

Chcete úspešne predávať prostredníctvom internetového obchodu z Bratislavy? Zabudnite na zložité technické riešenia, náročné aktualizácie alebo úpravy obsahu. Vytvoríme pre vás plne responzívny a vysoko efektívny e-shop na platforme Shoptet. Či už potrebujete úplne nový e-shop, alebo plánujete prejsť zo svojho existujúceho riešenia na Shoptet, ste tu úplne správne. Radi vám pomôžeme a profesionálne a priateľsky vás prevedieme celým procesom.

Chcem Shoptet v Bratislave

Shoptet je hnacím motorom pre váš bratislavský e-shop

Platforma e-shopu Shoptet je jednoznačne najefektívnejším nástrojom na predaj tovaru a služieb nielen na českom internete. Prináša prenajaté riešenie na jednoduchú prevádzku a správu vašej ponuky, ako aj prácu s objednávkou a zákazníkom. Vďaka obrovskému rozšíreniu tejto webovej aplikácie môžu jej vývojári okamžite reagovať na potreby, funkcie, vylepšenia a ďalšie legislatívne zmeny. Shoptet poskytuje takmer neobmedzené možnosti pri vytváraní internetového obchodu nielen v Bratislave. V Shoptete pre vás môžeme vytvoriť jednoduchý online obchod, ako aj veľký e-shop prepojený s vašimi dodávateľmi, účtovným systémom, logistikou a ďalšími strategickými partnermi.

E-shop pro Českou televizi na platformě Shoptet.

Vytvorili sme e-shop pre Českú televíziu na platforme Shoptet

Pre nášho významného klienta, Českú televíziu, sme migrovali náš e-shop na platformu Shoptet. Naša spolupráca pokračuje. Už druhý rok kompletne vytvárame a optimalizujeme online marketing e-shopu ČTedice.

Likérka Rudolf Jelínek ide na Shoptete

Pre Vizovickú likérku Rudolf Jelínek sme existujúci e-shop migrovali na platformu Shoptet. V súčasnosti máme vyriešenú Českú republiku a Slovensko a ďalšie krajiny sú v príprave.

Likérka Rudolf Jelínek jede na Shoptetu.

Ako vytvoriť elektronický obchod SHOPTET v Bratislave a okolí

Vytvorenie e-shopu Shoptet už nemôže byť jednoduchšie. Stačí nám povedať svoje ciele, predstavy, želania a požiadavky. Všetko ostatné nechajte na nás. Predstavíme vám niekoľko možností riešenia, pomôžeme vám vybrať správnu šablónu a implementovať celý systém e-shopu. Vyladíme váš e-shop do dokonalosti. Počas implementácie s vami budeme priebežne konzultovať jednotlivé funkčné prvky. Naučíme vás pracovať s administračným systémom a budeme vám k dispozícii kedykoľvek po vytvorení e-shopu. Po strate vášho e-shopu vám radi pomôžeme s jeho účinnou propagáciou vo všetkých oblastiach online marketingu.

Máte e-shop na Shoptete? Dodáme mu nový šmrnc a výkon

Na Shoptete fungujú tisíce e-shopov, ale mnohé z nich sú zanedbané, neaktualizované a nevyhovujú požiadavkám súčasného elektronického podnikania. Ak aj vy prevádzkujete svoj internetový obchod na platforme Shoptet, ale výsledky nezodpovedajú vašim očakávaniam, kontaktujte nás. Preskúmame váš e-shop a ponuku a zistíme, v akom sú stave. Postaráme sa o vytvorenie nového dizajnu, kontrolu SEO + ďalších marketingových zdrojov, ako aj o rozšírenie funkčnosti pomocou vhodných doplnkov. Zabezpečíme, aby sa e-shop správne zobrazoval nielen na počítačoch, ale aj na mobilných zariadeniach a aby sa rýchlo načítal. Cieľom našej spolupráce nielen v Bratislave bude kvalitný a funkčný e-shop.

Spravujte svůj e-shop Shoptet samostatně

Jednou z výhod platformy e-shopu Shoptet je intuitívne ovládanie a jednoduché pridávanie obsahu bez znalosti programovania. Vytvoríme vám e-shop, do ktorého môžete pridávať nové produkty, kategórie, články, upravovať otváracie hodiny, pridávať informácie o doprave a platbách alebo pridávať fotografie do galérie. To všetko na niekoľko kliknutí.

"Skvelá spolupráca pri prechode e-shopu CT na Shoptet"

" Chcela by som poďakovať spoločnosti GALANDR COMMUNICATION, s.r.o. za vynikajúcu spoluprácu a podporu pri prechode e-shopu Českej televízie na platformu Shoptet."

Ing. Andrea Poborská, project manager, Česká televízia
100%
Spokojnosť
990
Premigrované produkty

"Super spolupráca a ochota urobiť nadštandardné úpravy"

""Pre implementáciu systému Shoptet sme si vybrali spoločnosť Galandr.com. Od začiatku bola spolupráca presne taká, akú sme chceli. Chválim ochotu a maximálne nasadenie a vrelo odporúčam."

Ing. Pavel Korec, marketing, Rudolf Jelínek, a.s.
2
Implementácia Shoptetu
3100
Premigrované produkty

Efektivní marketing a přátelské spolupráce

"Jsme šťastní, že jsme díky doporučení začali spolupracovat se společností Galandr communication s.r.o.. Vyzkoušeli jsme mnoho jiných agentur a proto víme, že najít ideální online marketingovou agenturu je vcelku oříšek. Díky Galandr communication s.r.o. náš e-shop stále roste. Děkujeme Jirko a velké dík také směřujeme na Vašeho kolegu Davida Hubáčka, který nás má pod svými křídly ;-)."

Karel a Any, Eshopat.cz
8
Let spolupráce
14x
Lepší návratnost investic

Pýtajte tvorbu alebo migráciu
Shoptetu v Bratislave

Pošlite nám svoj zámer a požiadavky. Okamžite vás budeme kontaktovať s ponukou realizácie a postupu.

Shoptet e-shop a online marketing pre vaše podnikanie v Bratislave

Webová stránka slúži ako komunikačný kanál pre vašu spoločnosť alebo projekt, ale sama o sebe na úspech nestačí. Naša digitálna agentúra GALANDR COMMUNICATION vám podá pomocnú ruku aj v oblasti online marketingu a ďalších služieb. Postaráme sa o to, aby vás bolo počuť nielen na sociálnych sieťach. Zameriavame sa aj na optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO), PPC reklamu, e-mailový marketing a ďalšie špecializované oblasti, ktoré podporia funkčnosť a úspech vášho e-shopu. Našou doménou je vytváranie a migrácia e-shopov na platforme Shoptet v Prahe. Radi vám pomôžeme aj s e-shopom Shoptet v Brne, Zlíne, Ostrave, Plzni a Liberci.

Shoptet Bratislava