Využijte sílu e-shopu Shoptet v Plzni

PRODÁVEJTE PROSTŘEDNICTVÍM MODERNÍ E-SHOPOVÉ APLIKACE SHOPTET I V PLZNI. POSTARÁME SE O TVORBU NEBO MIGRACI NOVÉHO E-SHOPU NA PLATFORMĚ SHOPTET, KTEROU JIŽ ÚSPĚŠNĚ POUŽÍVAJÍ TISÍCE INTERNETOVÝCH OBCHODNÍKŮ V ČR I NA SLOVENSKU.

Zavoláme Vám na uvedené telefonní číslo a upřesníme představy a cíle.
Admin platformy Shoptet pro správu e-shopu.
Shoptet logo ikona
Shoptet nové logo.
Logo České televize.
Logo likérky Rudolf Jelínek.
Logo pivovaru Pilsner Urquell.

Jsme certifikovaný a zlatý Shoptet partner

Jako certifikovaný zlatý partner Shoptetu jsme stále v obraze a sledujeme veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Od roku 2018 se věnujeme výhradně online marketingu na platformě Shoptet, protože nás dlouhodobě přesvědčila o svých kvalitách a zasloužené pozici jedničky na českém trhu.

Zlatý certifikát Shoptet Partner

Shoptet Plzeň

Chcete úspěšně prodávat přes internetový obchod z Plzně? Zapomeňte na náročné technické řešení, obtížné aktualizace či úpravu obsahu. Vytvoříme pro vás plně responzivní a vysoce efektivní e-shop na platformě Shoptet. Ať už potřebujete zcela nový e-shop, nebo máte v plánu přejít ze stávajícího řešení na Shoptet, jste zde naprosto správně. Rádi Vám pomůžeme a celým procesem odborně a přátelsky provedeme.

Chci Shoptet v Plzni

Shoptet je hnací motor pro váš plzeňský e-shop

E-shopová platforma Shoptet je zdaleka nejefektivnější nástroj pro prodej zboží a služeb nejen na českém internetu. Přináší pronajímané řešení pro snadnou obsluhu a správu Vaší nabídky, stejně jako práci s objednávkou a zákazníkem. Díky obrovskému rozšíření této webové aplikace, dokáží její vývojáři okamžitě reagovat na potřeby, funkce, vylepšení a další legislativní změny. Shoptet poskytuje takřka neomezené možnosti při tvorbě internetového obchodu nejen v Plzni. V Shoptetu pro vás vytvoříme jednoduchý internetový obchod, stejně jako velký e-shop propojený na Vaše dodavatele, účetní systém, logistiku a další strategické partnery.

E-shop pro Českou televizi na platformě Shoptet.

Vytvořili jsme e-shop pro Českou televizi na platformě Shoptet

Pro našeho významného klienta Českou televizi, jsme migrovali e-shop na platformu Shoptet. Naše spolupráce pokračuje dál. Už druhým rokem kompletně tvoříme a optimalizujeme online marketing e-shopu ČTedice.

Likérka Rudolf Jelínek jede na Shoptetu

Pro Vizovickou likérku Rudolf Jelínek, jsme migrovali stávající e-shop na platformu Shoptet. Aktuálně jsme vyřešili Českou republiku a Slovensko a další země máme v přípravě.

Likérka Rudolf Jelínek jede na Shoptetu.

Jak probíhá tvorba e-shopu SHOPTET v Plzni a okolí

Tvorba Shoptet e-shopu nemůže být jednodušší. Stačí nám sdělit své cíle, představy, přání a požadavky. Všechno ostatní nechejte na nás. Představíme vám několik variant řešení, pomůžeme s výběrem vhodné šablony i s implemenatací celého e-shop systému. Váš e-shop vypilujeme k dokonalosti. V průběhu realizace s vámi budeme průběžně konzultovat jednotlivé funkční prvky. Po vytvoření e-shopu vás naučíme pracovat s administračním systémem a budeme vám k dispozici i kdykoliv po vytvoření e-shopu. Po stratu e-shopu Vám rádi pomůžeme s jeho efektivní propagací ve všech oblastech online marketingu.

Máte e-shop na Shoptetu? Dáme mu nový šmrnc i výkonnost

Na Shoptetu běží tisíce e-shopů, mnohé jsou však zanedbané, neaktualizované a z hlediska požadavků na současný e-business nevyhovující. Pokud i Váš internetový obchod provozujete na platformě Shoptet, ale výsledky neodpovídají Vašim představám, kontaktujte nás.
Provedeme revizi vašeho e-shopu i nabídky a zjistíme, v jakém jsou stavu. Postaráme se o vytvoření nového designu, kontrolu SEO + dalších marketingových zdrojů i rozšíření funkcionalit o vhodné doplňky. Zajistíme, aby se e-shop správně zobrazoval nejen na počítačích, ale i mobilních zařízeních, a aby se rychle načítal. Cílem naší spolupráce nejen v Plzni, bude kvalitní a funkční e-shop.

Správu e-shopu na Shoptetu zvládnete sami

Jednou z výhod e-shopové platformy Shoptet je intuitivní ovládání a snadné přidávání obsahu bez znalosti programování. Vytvoříme vám e-shop, do kterého zvládnete sami přidat nové produkty, kategorie, články, upravit informace o otevírací době, doplnit dopravní i platební informace nebo vložit fotografie do galerie. To vše na několik kliknutí.

"Skvělá spolupráce při migraci ČT e-shopu na Shoptet"

"Děkuji firmě GALANDR COMMUNICATION, s.r.o. za skvělou spolupráci a podporu při migraci e-shopu České televize na platformu Shoptet.”

Ing. Andrea Poborská, project manager, Česká televize
100%
Spokojenost
990
Migrovaných produktů

"Super spolupráce a ochota dělat nadstandardní úpravy"

"Pro implementaci Shoptetu jsme vybrali agenturu Galandr.com. Spolupráce od začátku probíhala přesně podle našich představ. Chválím ochotu i maximální nasazení a vřele doporučuji."

Ing. Pavel Korec, marketing, Rudolf Jelínek, a.s.
2
Implementace Shoptetu
3100
Migrovaných produktů

Efektivní marketing a přátelské spolupráce

"Jsme šťastní, že jsme díky doporučení začali spolupracovat se společností Galandr communication s.r.o.. Vyzkoušeli jsme mnoho jiných agentur a proto víme, že najít ideální online marketingovou agenturu je vcelku oříšek. Díky Galandr communication s.r.o. náš e-shop stále roste. Děkujeme Jirko a velké dík také směřujeme na Vašeho kolegu Davida Hubáčka, který nás má pod svými křídly ;-)."

Karel a Any, Eshopat.cz
8
Let spolupráce
14x
Lepší návratnost investic

Poptejte tvorbu nebo migraci
Shoptetu v Plzni

Pošlete nám vaši představu a požadavky. Budeme Vás ihned kontaktovat s nabídkou realizace a postupu.

Shoptet e-shop a online marketing pro vaše podnikání v Plzni

E-shop na platformě Shoptet slouží jako nejlepší prodejní kanál pro vaše produkty i služby v Plzni, k úspěchu ale sám o sobě nestačí. Naše agentura GALANDR COMMUNICATION vám podá pomocnou ruku i v oblasti online marketingu a dalších služeb. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci webů pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost vašeho e-shopu. Naší doménou je tvorba i migrace e-shopů na platformě Shoptet v Brně. Rádi Vám pomůžeme také s Shoptet e-shopem ve Zlíně, Ostravě, Olomouci, Praze i v Liberci.

Shoptet Plzeň