Využijte sílu e-shopu Shoptet ve Zlíně

PRODÁVEJTE PROSTŘEDNICTVÍM MODERNÍ E-SHOPOVÉ APLIKACE SHOPTET I VE ZLÍNĚ. POSTARÁME SE O TVORBU NEBO MIGRACI NOVÉHO E-SHOPU NA PLATFORMĚ SHOPTET, KTEROU JIŽ ÚSPĚŠNĚ POUŽÍVAJÍ TISÍCE INTERNETOVÝCH OBCHODNÍKŮ V ČR I NA SLOVENSKU.

Zavoláme Vám na uvedené telefonní číslo a upřesníme představy a cíle.
Admin platformy Shoptet pro správu e-shopu.
Shoptet logo ikona
Shoptet nové logo.
Logo České televize.
Logo likérky Rudolf Jelínek.
Logo pivovaru Pilsner Urquell.

Jsme certifikovaný a zlatý Shoptet partner

Jako certifikovaný zlatý partner Shoptetu jsme stále v obraze a sledujeme veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Od roku 2018 se věnujeme výhradně online marketingu na platformě Shoptet, protože nás dlouhodobě přesvědčila o svých kvalitách a zasloužené pozici jedničky na českém trhu.

Zlatý certifikát Shoptet Partner

Shoptet Zlín

Chcete úspěšně prodávat přes internetový obchod ze Zlína? Zapomeňte na náročné technické řešení, obtížné aktualizace či úpravu obsahu. Vytvoříme pro vás plně responzivní a vysoce efektivní e-shop na platformě Shoptet. Ať už potřebujete zcela nový e-shop, nebo máte v plánu přejít ze stávajícího řešení na Shoptet, jste zde naprosto správně. Rádi Vám pomůžeme a celým procesem odborně a přátelsky provedeme.

Chci Shoptet ve Zlíně

Shoptet je hnací motor pro váš zlínský e-shop

E-shopová platforma Shoptet je zdaleka nejefektivnější nástroj pro prodej zboží a služeb nejen na českém internetu. Přináší pronajímané řešení pro snadnou obsluhu a správu Vaší nabídky, stejně jako práci s objednávkou a zákazníkem. Díky obrovskému rozšíření této webové aplikace, dokáží její vývojáři okamžitě reagovat na potřeby, funkce, vylepšení a další legislativní změny. Shoptet poskytuje takřka neomezené možnosti při tvorbě internetového obchodu nejen ve Zlíně. V Shoptetu pro vás vytvoříme jednoduchý internetový obchod, stejně jako velký e-shop propojený na Vaše dodavatele, účetní systém, logistiku a další strategické partnery.

E-shop pro Českou televizi na platformě Shoptet.

Vytvořili jsme e-shop pro Českou televizi na platformě Shoptet

Pro našeho významného klienta Českou televizi, jsme migrovali e-shop na platformu Shoptet. Naše spolupráce pokračuje dál. Už druhým rokem kompletně tvoříme a optimalizujeme online marketing e-shopu ČTedice.

Likérka Rudolf Jelínek jede na Shoptetu

Pro Vizovickou likérku Rudolf Jelínek, jsme migrovali stávající e-shop na platformu Shoptet. Aktuálně jsme vyřešili Českou republiku a Slovensko a další země máme v přípravě.

Likérka Rudolf Jelínek jede na Shoptetu.

Jak probíhá tvorba e-shopu SHOPTET ve Zlíně a okolí

Tvorba Shoptet e-shopu nemůže být jednodušší. Stačí nám sdělit své cíle, představy, přání a požadavky. Všechno ostatní nechejte na nás. Představíme vám několik variant řešení, pomůžeme s výběrem vhodné šablony i s implemenatací celého e-shop systému. Váš e-shop vypilujeme k dokonalosti. V průběhu realizace s vámi budeme průběžně konzultovat jednotlivé funkční prvky. Po vytvoření e-shopu vás naučíme pracovat s administračním systémem a budeme vám k dispozici i kdykoliv po vytvoření e-shopu. Po stratu e-shopu Vám rádi pomůžeme s jeho efektivní propagací ve všech oblastech online marketingu.

Máte e-shop na Shoptetu? Dáme mu nový šmrnc i výkonnost

Na Shoptetu běží tisíce e-shopů, mnohé jsou však zanedbané, neaktualizované a z hlediska požadavků na současný e-business nevyhovující. Pokud i Váš internetový obchod provozujete na platformě Shoptet, ale výsledky neodpovídají Vašim představám, kontaktujte nás.
Provedeme revizi vašeho e-shopu i nabídky a zjistíme, v jakém jsou stavu. Postaráme se o vytvoření nového designu, kontrolu SEO + dalších marketingových zdrojů i rozšíření funkcionalit o vhodné doplňky. Zajistíme, aby se e-shop správně zobrazoval nejen na počítačích, ale i mobilních zařízeních, a aby se rychle načítal. Cílem naší spolupráce nejen ve Zlíně, bude kvalitní a funkční e-shop.

Správu e-shopu na Shoptetu zvládnete sami

Jednou z výhod e-shopové platformy Shoptet je intuitivní ovládání a snadné přidávání obsahu bez znalosti programování. Vytvoříme vám e-shop, do kterého zvládnete sami přidat nové produkty, kategorie, články, upravit informace o otevírací době, doplnit dopravní i platební informace nebo vložit fotografie do galerie. To vše na několik kliknutí.

"Skvělá spolupráce při migraci ČT e-shopu na Shoptet"

"Děkuji firmě GALANDR COMMUNICATION, s.r.o. za skvělou spolupráci a podporu při migraci e-shopu České televize na platformu Shoptet.”

Ing. Andrea Poborská, project manager, Česká televize
100%
Spokojenost
990
Migrovaných produktů

"Super spolupráce a ochota dělat nadstandardní úpravy"

"Pro implementaci Shoptetu jsme vybrali agenturu Galandr.com. Spolupráce od začátku probíhala přesně podle našich představ. Chválím ochotu i maximální nasazení a vřele doporučuji."

Ing. Pavel Korec, marketing, Rudolf Jelínek, a.s.
2
Implementace Shoptetu
3100
Migrovaných produktů

Efektivní marketing a přátelské spolupráce

"Jsme šťastní, že jsme díky doporučení začali spolupracovat se společností Galandr communication s.r.o.. Vyzkoušeli jsme mnoho jiných agentur a proto víme, že najít ideální online marketingovou agenturu je vcelku oříšek. Díky Galandr communication s.r.o. náš e-shop stále roste. Děkujeme Jirko a velké dík také směřujeme na Vašeho kolegu Davida Hubáčka, který nás má pod svými křídly ;-)."

Karel a Any, Eshopat.cz
8
Let spolupráce
14x
Lepší návratnost investic

Poptejte tvorbu nebo migraci
Shoptetu ve Zlíně

Pošlete nám vaši představu a požadavky. Budeme Vás ihned kontaktovat s nabídkou realizace a postupu.

Shoptet e-shop a online marketing pro vaše podnikání ve Zlíně

E-shop na platformě Shoptet slouží jako nejlepší prodejní kanál pro vaše produkty i služby ve Zlíně, k úspěchu ale sám o sobě nestačí. Naše agentura GALANDR COMMUNICATION vám podá pomocnou ruku i v oblasti online marketingu a dalších služeb. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci webů pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost vašeho e-shopu. Naší doménou je tvorba i migrace e-shopů na platformě Shoptet v Brně. Rádi Vám pomůžeme také s Shoptet e-shopem v Praze, Ostravě, Olomouci, Plzni i v Liberci.

Shoptet Zlín

Tř. Tomáše Bati 829, 76001 Zlín (kancelář: 415)
Jirka Galandr | online marketing & Shoptet Zlín
Telefon: 777 726 357
E-mail: jirka@galandr.com