Migrace e-shopu na Shoptet


Provozujete e-shop a zvažujete přechod na platformu Shoptet? Pomůžeme Vám. Poptejte u nás službu:

Migrace a přechod e-shopu na SHOPTET


Provozujete e-shop a zvažujete jeho přesun na platformu Shoptet? Skvělé! Jste zde správně. Jsme připraveni pro Vás odborně a rychle migrovat Váš stávající e-shop na platformu Shoptet. Přesun na Shoptet jsem schopni řešit komplexně, včetně migrace produktů i zákazníků. Již několik let se aktivně zabýváme Shoptet e-shopy z hlediska jejich tvorby a implementace, datové aktualizace a synchronizace, jako i jejich propagací přes všechny online kanály.  Pojďme se na migraci e-shopu podívat podrobněji.

Jsme certifikovaný Shoptet partner


Jako certifikovaný zlatý partner Shoptetu jsme stále v obraze a sledujeme veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Od roku 2018 se věnujeme výhradně platformě Shoptet, protože nás dlouhodobě přesvědčila o svých kvalitách a zasloužené pozici jedničky na českém trhu. S příchodem e-shopové platformy Shoptet se zásadně změnilo prostředí české e-commerce scény. Víte, že asi třetina všech e-shopů v České republice běží právě na tomto řešení?

Certifikovaný zlatý partner Shoptetu.

Společným cílem naší spolupráce je vytvořit nový kvalitní e-shop tak, abyste mohli co nejrychleji pokračovat v obchodování.

Jak probíhá migrace (přesun) e-shop na SHOPTET?


Naše seznámení


Po našem prvotním představení a odsouhlasení podmínek spolupráce, společně projdeme Váš stávající e-shop, záměr, představy a cíle. Podrobně probereme nabídku Vašeho e-shopu, napojení na dodavatele, účetní systém, formy doprav a plateb, ambice prodeje mimo ČR a navrhneme vhodný tarif i další smysluplné funkce a rozšíření.

Příprava e-shopu


E-shop založíme a provedeme jeho kompletní implementaci. Našim úkolem je výběr ideální šablony, nastavení vzhledu, správná kategorizace a parametrizace nabídky, správné chování skladů, základní SEO optimalizace, nastavení správných dopravců i platebních možností, nastavení marketingových a retenčních funkcí, napojení na všechny zásadní marketingové kanály, vytvoření transakčních e-mailů. Jako podklad nám slouží Váš stávající e-shop a dohodnuté změny.

Produkty a zákazníci


Produkty i zákazníky pro Vám dokážeme přenést do nové instalace e-shopu na platformě Shoptet. Pokud máte stávající nebo nové dodavatele, dokážeme jejich nabídku pomocí xml exportu přenést a pravidelně aktualizovat. Pokud lze cokoliv automatizovat, proč to dělat ručně?

Online Marketing


Tvorbou a startem e-shopu naše spolupráce nekončí. V drtivé většině naše spolupráce volně navazuje v oblasti efektivní propagace e-shopu a jeho nabídky. Soubor našich služeb vedoucích k objednávkám a růstu tržby jsme pojmenovali online marketing pro Shoptet. Jde o efektivní a chytré investování do marketingových zdrojů jako jsou Google, Seznam, Heureka a další zbožové agregátory, sociální sítě, e-mailing, SEO, a další.

Start e-shopu po migraci


Společně provedeme kontrolu veškerého obsahu a otestujeme objednávkový proces spolu s funkčností transakčních mailů. Migrovaný e-shop odemkneme, přesuneme na ostrou doménu a nastavíme SSL bezpečnost. Tím je migrace na Shoptet dokončena a e-shop je plně dostupný pro zákazníky.

Vzhled a funkce na míru


Máte oblíbený vzhled a funkce, které Shoptet standardně nenabízí? Upravíme vzhled a prvky e-shopu po jeho migraci na míru Vašim požadavkům. Stejně tak jsem schopni doplnit a upravit standardní funkce tak, aby dokonale odpovídaly Vašemu obchodnímu modelu a preferencím. Fantazii a kreativitě se meze nekladou.

Také tyto Shoptet e-shopy jsme realizovali

Naše poslední realizace Shoptetu


Zvažujete přesun e-shopu na platformu Shoptet? Pomůžeme Vám.

Přesun e-shopu na Shoptet | Poptávka


    Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Úžasný Web, efektivní E-shop nebo propracovaný Online marketing pro vaše podnikání v České republice


    Dokonalé webové stránky slouží jako komunikační i prodejní kanál pro Vaši firmu či projekt. Úspěch ale samy o sobě nezaručí. Naše agentura GALANDR COMMUNICATION vám podá pomocnou ruku také v oblasti online marketingu a dalších marketingových služeb. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci webů pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost Vašeho webu i e-shopu. Jsme certifikovaní specialisté na e-shopovou platformu Shoptet. Dokážeme Vám vytvořit profi e-shop na Shoptetu, stejně jako přejít s Vašim stávajícím e-shopem na Shoptet.