Online marketing SHOPTET e-shopu


Vlastnit a provozovat internetový obchod na platformě SHOPTET nestačí. Aby Váš e-shop vydělával, musíte se věnovat online marketingu.

E-shop marketing pro SHOPTET


SHOPTET e-shop bez patřičného online marketingu je jako obchod na ostrově. Žádná loď nepřiplave sama od sebe. Kromě tvorby a implementace e-shopu na Shoptetu, nabízíme několik základních zdrojů a marketingových kanálů jak propagovat Váš SHOPTET e-shop na internetu. Existují dva téměř totožné e-shopy, využívající platformu SHOPTET. Obchody používají stejnou šablonu, mají stejnou nabídku zboží, stejné ceny, stejné náklady na dopravu a vzhledově vypadají téměř identicky. Jednomu se daří získávat nové zákazníky a dosahuje vysokých tržeb, druhému se nedaří. Je to náhoda? Nene. S největší pravděpodobností je rozdíl v kvalitě a efektivitě online marketingu e-shopu. Zatímco u jednoho je to jen snaha o jakoukoli reklamu, která nemá ani hlavu, ani patu, druhý přemýšlí jako jeho zákazník a ví, kam má koncentrovat energii, čas a investice. Pojďme spojit naše síly a znalosti. Pomůžeme Vám k obchodní efektivitě a úspěchu Vašeho e-shopu.

Certifikovaný zlatý Shoptet partner


Jako certifikovaný zlatý partner Shoptetu, jsme stále v obraze a sledujeme veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Od roku 2018 se věnujeme výhradně platformě Shoptet, protože nás dlouhodobě přesvědčila o svých kvalitách a zasloužené pozici jedničky na českém trhu.

Cílem online marketingu je zajistit, aby Váš e-shop navštívilo co nejvíce relevantních uživatelů. Nabízíme několik služeb, kterými dosáhnete své cíle rychle a efektivně.

Online marketing pro e-shop na SHOPTETu


zbožové srovnávače


Propojení se zbožovými srovnávači cen je základní funkce v e-shopové řešení SHOPTET. Jde o to, aby Váš e-shop dokázal technicky komunikovat se všemi zbožáky. Jakmile toto dokáže, můžeme Vás do srovnávačů cen zaregistrovat a přidat obchod. Je nezbytné, aby e-shop zvládal propojení pro Heuréku, Zboží.cz a Google nákupy.

seo optimalizace


Jde o správné nastavení Vašeho SHOPTET e-shopu tak, aby ho vyhledávače co nejlépe dokázali vnímat. Jde o řadu technických prvků, které je třeba do e-shopu zakomponovat. Zároveň je nutná analýza klíčových slov a nějaké menší školení pro Vás jako uživatele e-shopu, jak správně vkládat zboží (zejména názvy a popisy) tak, aby byly seo validní.

ppc reklama


PPC reklama na Google a Seznam.cz. Reklamy jsou provázané s klíčovými slovy, které jsou pro Vás obchodně efektivní. Pokud někdo tedy zadá do Googlu např. ``E-shop hodinky`` Váš e-shop mu Google nabídne na předních příčkách ve vyhledávání.<br /> Aby byla Vaše PPC reklama efektivní, je nezbytné přesné cílení, správné profilování reklamních textů a odborný dohled nad reklamou.

FACEBOOK MARKETING


Facebook je dokonalý nástroj online marketingu pro e-shopy. Nejen že zde dokážete najít nové zákazníky, ale také díky importu produktového katalogu ze Shoptetu do Facebooku, dokážete oslovit stávající návštěvníky, kteří si prohlíželi Vaše produkty, ale zatím nenakoupily. jedná se o dynamický remarketing na Facebooku.

Hromadný mailing


Hromadné oslovování zákazníků je základní marketingová funkce e-shopové řešení od SHOPTETu. Umožňuje Vám zasílat např. newsletter nebo slevové nabídky na e-mail Vašim zákazníkům (samozřejmě jen těm, kteří se k odběru přihlásili). Vhodné je např. jednou za čas poslat slevový kupón, čímž zákazníky motivujete k novým nákupům.

E-shopová analytika


Bez strategických informací se nemůžete správně rozhodovat. Jak efektivní jsou investice do jednotlivých marketingových kanálů? Vrací se Vám investice? jaké tržby jednotlivé kanály tvoří? Tyto a další informace získáte ze správně nastavených a vyladěných nástrojů. Základní nástroj Vaší e-shopové analytiky má být Google Analytics.

Provozujete e-shop na platformě SHOPTET, nebo to plánujete? Pomůžeme vám naplánovat, vytvořit a spravovat kvalitní

Poptávka Online Marketingu pro SHOPTET


    Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.