Shoptet doplněk bonusový systém


Máte e-shop na Shoptetu? Přidejte si do něj doplněk bonusový systém.

Bonusový systém pro Shoptet


Shoptet doplněk BONUSOVÝ SYSTÉM jsme vytvořili v rámci našeho projektu MeHub. MeHub je platforma, která poskytuje provozovatelům e-shopů na Shoptetu několik obchodních a marketingových doplňků. Doplněk bonusový systém nabízí e-shopům možnost bližšího spojení se zákazníky. Pokud si doplněk bonusový systém přidáte i do vašeho e-shopu, můžete svým zákazníkům poskytnout možnost sbírat bonusové body za nákupy a další požadované akce. Taková akce může být například registrace, hodnocení, komentář, nebo přihlášení do mailového zpravodaje. Bonusový systém vám také umožní přidělovat bonusové body konkrétnímu zákazníkovi jako dárek či kompenzaci.

Jsme zlatý Shoptet partner


Jako certifikovaný zlatý partner Shoptetu jsme stále v obraze a sledujeme veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Od roku 2018 se věnujeme výhradně platformě Shoptet, protože nás dlouhodobě přesvědčila o svých kvalitách a zasloužené pozici jedničky na českém trhu.

Cílem naší spolupráce je spokojený zákazník, který se rád vrací a opakovaně nakupuje.

Co vám doplněk BONUSOVÝ SYSTÉM přinese?


Věrnost zákazníka


Bonusový systém tvoří věrné zákazníky, kteří jsou motivováni k návratu do e-shopu. Věrní zákazníci u vás nakupují častěji a opakovaně. Jejich průměrná objednávka je až o 20% vyšší.

Novou motivaci


Jak motivovat zákazníka k návratu a opakovanému nákupu? Odměnit jej za věrnost a poskytnout mu něco navíc. K tomu vám dokonale poslouží náš doplněk bonusový systém.

Dokonalý přehled


Bonusový systém máte pod dokonalou kontrolou. Nejen, že si můžete individuálně nastavit poměr jednoho bonusového bodu k částce objednávky, v interní administraci máte podrobný přehled o stavu a využití bodů všech zákazníků.

Online Marketing


Tvorbou a startem e-shopu práce zdaleka nekončí. Bonusový systém je vaše komparativní výhoda i v oblasti online marketingu. Řekněte všem, že právě vy máte pro své zákazníky tento věrnostní systém.

vyšší tržby


Bonusový systém je doplněk, který vám reálně zvýší výkon e-shopu. Ptáte se proč? Tento věrnostní systém má zásadní vliv na retenci (návrat) vašeho stávajícího zákazníka zpět. Zákazník se vrátí a po dobré zkušenosti u vás znovu nakoupí.

vyšší zisk


To zní logicky, nemyslíte? Pokud dokážete přivádět zpět více zákazníků a motivovat je k dalším nákupům, bude růst tržba. Spolu s růstem tržby, nelineárně poroste také váš zisk. A o tom to celé je.

bonusový systém pro shoptet

Shoptet e-shopy s bonusovým systémem


Zvažujete bonusový systém i pro Váš Shoptet e-shop?

Objednávka bonusového systému


M e H u b

Úžasné Shoptet doplňky pro váš e-shop v České republice, na Slovensku i v Maďarsku


Dokonalé Shoptet doplňky slouží jako marketingové i prodejní funkce pro Váš internetový obchod. Naše doplňková platforma MeHub.cz aktuálně nabízí věrnostní bonusový systém pro Shoptet. Úspěch e-shopu ale není jen o funkcích a vzhledu. Naše agentura GALANDR COMMUNICATION vám podá pomocnou ruku také v oblasti online marketingu a dalších marketingových služeb. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci e-shopu pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost Vašeho e-shopu v České republice, na Slovensku i v Maďarsku.