Smartsupp

By galandr E-shop, Marketing e-shopu Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Smartsupp

Smartsupp je online chat zdarma.

Smartsupp je první live chat s video nahrávkami návštěvníků

 

Vaši zákazníci jsou právě teď na vašem webu. Komunikujte s nimi a dívejte se, co dělají.


Smartsupp je český online chat, který Vám pomůže lépe komunikovat s návštěvníky Vašeho webu. Moje zkušenosti z tímto live chatem jsou velmi pozitivní. Asi před rokem jsem se rozhodl implementovat chat SMARTSUPP na skupinu našich internetových obchodů. Řekl jsem si tehdy, že testnu jak bude tato služba zákazníky přijata a zda přinese i obchodní efekt. Výsledek mě šokoval. Jak? Čtěte dál.

Smartsupp v e-shopech

Nasazení online diskusní aplikace Smartsupp jakou nové součásti přímé komunikace s našimi zákazníky přineslo pouze pozitiva. Návštěvníci obchodů velmi uvítali možnost okamžitě písemně kontaktovat obchodníka s upřesňujícím dotazem. Komunikace přes Smartsupp vypadala většinou následovně. Zákazníky dorazil v rámci webu na detail produktu a potřeboval se před finálním rozhodnutí ubezpečit o rozměrech, barvě či jiných parametrech produktu, popřípadě si upřesnil dobu doručení a cenu dopravy. Protože služba Smartsupp dokáže online monitorovat pohyb všech návštěvníků webu, tak naši obchodníci ihned při zahájení chatu viděli, kudy návštěvník procházel a z jaké url adresy zahájil komunikaci. Cože je výborná informace. S vysokou úspěšností se nám tak dařilo uspokojit zákazníkovi potřeby po informacích a dotáhnou jej s pomocí Smartsuppu do konverze.

 

Další funkce Smartsupp?

Návštěvníci: tady aplikace dokáže online monitorovat pohyb všech Vašich aktuálních návštěvníků webu.
Historie konverzací: přehled všech v minulosti uskutečněných online konverzací.
Statistiky využívání chatu: zde vidíte pěkně přehledně a graficky veškeré měřitelné metriky jako (průměrný čas konverzace, počet všech konverzací, počet offline zpráv, atd.).
Videonahrávky: Smartsupp dokáže nahrávat každou návštěvu Vašeho webu a to je fakt pecka! Máte možnost prohlédnout si jakoukoliv návštěvu zpětně. Podívat se kam návštěvník klikl myší, jestli dlouho nebloudil po webu a něco hledal, našel to nebo nenašel, dokončil transakci, splnil cíl Vašeho webu a pokud ano jak postupoval. Smartsupp přináší službu zdarma, za kterou by jste jinde platili a to tedy klobouček.

Smartsupp je ZDARMA

Nejlepší zprávu jsem si nechal na konec. Smatsupp je zcela zdarma v případě, že Vám stačí výchozí vzhled chatovacího okna a nepotřebujete si jej graficky upravit. Ostatně veškeré další informace i ceny naleznete na oficiálním webu online chatu www.smartsupp.com/cs/.

  • Share: