Tvorba e-shopu na Shoptetu


Zvažujete založení a provoz Vašeho e-shopu na platformě Shoptet? Pomůžeme Vám. Poptejte u nás službu:

Vytvoření a implementace e-shopu na Shoptetu


S příchodem e-shopové platformy Shoptet se zásadně změnilo prostředí české e-commerce scény. Víte, že asi třetina všech e-shopů v České republice běží právě na tomto řešení? Již několik let se aktivně zabýváme Shoptet e-shopy z hlediska jejich tvorby a implementace, datové aktualizace a synchronizace, jako i jejich propagací přes všechny online kanály. Jsme připraveni pro Vás odborně vytvořit, nastavit a upravit nový e-shop na platformě Shoptet.
Pojďme se na tuto službu podívat podrobněji.

Jsme certifikovaný Shoptet partner


Jako certifikovaný zlatý partner Shoptetu jsme stále v obraze a sledujeme veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Od roku 2018 se věnujeme výhradně platformě Shoptet, protože nás dlouhodobě přesvědčila o svých kvalitách a zasloužené pozici jedničky na českém trhu.

Certifikovaný zlatý partner Shoptetu.

Děkujeme za skvělé a přátelské zákazníky


Cílem naší spolupráce je vytvořit nový kvalitní e-shop tak, abyste mohli co nejrychleji rozjet Vaše prodeje na internetu.

Jak probíhá tvorba e-shop na Shoptetu?


Naše seznámení


Po našem prvotním představení a odsouhlasení podmínek spolupráce, společně projdeme Váš záměr, představy a cíle. Podrobně probereme sortimentní nabídku, napojení na dodavatele, účetní systém, formy doprav a plateb, ambice prodeje mimo ČR a navrhneme vhodný tarif i další smysluplné funkce a rozšíření.

Příprava e-shopu


E-shop založíme a provedeme jeho kompletní implementaci. Našim úkolem je výběr ideální šablony, nastavení vzhledu, správná kategorizace a parametrizace nabídky, správné chování skladů, základní SEO optimalizace, nastavení správných dopravců i platebních možností, nastavení marketingových a retenčních funkcí, napojení na všechny zásadní marketingové kanály, vytvoření transakčních e-mailů. Podrobný seznam činností naleznete na samostatné podstránce.

Import produktů


Co Vaše produkty? Budete je zakládat ručně? V pořádku, tuto činnost necháme plně na Vás. Pokud ale máte od dodavatele možnost produkty importovat, nebo již e-shop provozujete a jen měníte platformu na Shoptet, velmi rádi pro Vás převod produktů provedeme.

Online Marketing


Tvorbou a startem e-shopu naše práce zdaleka nekončí. V drtivé většině naše spolupráce volně navazuje v oblasti efektivní propagace e-shopu a jeho nabídky. Soubor našich služeb vedoucích k objednávkám a růstu tržby jsme pojmenovali online marketing pro Shoptet. Jde o vysoce efektivní investování do marketingových zdrojů jako jsou Google, Seznam, Heureka a další zbožové agregátory, sociální sítě, e-mailing, SEO, a další.

Start e-shopu


Společně provedeme kontrolu veškerého obsahu a otestujeme objednávkový proces spolu s funkčností transakčních mailů. E-shop odemkneme, přesuneme na ostrou doménu a nastavíme SSL bezpečnost. Tím je implementace dokončena a e-shopu je plně dostupný pro zákazníky.

Vzhled a funkce na míru


Podle potřeby upravíme vzhled a prvky e-shopu na míru Vašim požadavkům. Stejně tak jsem schopni doplnit a upravit standardní funkce tak, aby dokonale odpovídaly Vašemu obchodnímu modelu a preferencím. Fantazii a kreativitě se meze nekladou.

Také tyto Shoptet e-shopy jsme realizovali

Naše poslední realizace Shoptetu


Zvažujete založení a provoz e-shopu na platformě Shoptet? Pomůžeme Vám.

Tvorba e-shopu pro Shoptet | Poptávka


Úžasný Web, efektivní E-shop nebo propracovaný Online marketing pro vaše podnikání v České republice


Dokonalé webové stránky slouží jako komunikační i prodejní kanál pro Vaši firmu či projekt. Úspěch ale samy o sobě nezaručí. Naše agentura GALANDR COMMUNICATION vám podá pomocnou ruku také v oblasti online marketingu a dalších marketingových služeb. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci webů pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost Vašeho webu i e-shopu.