TVORBA WORDPRESS WEBU | PRAHA


Dejte o sobě vědět prostřednictvím moderních internetových stránek, které budou vaší vizitkou. Postaráme se o tvorbu nového webu na redakčním systému WordPress, který se úspěšně používá po celém světě.

Využijte sílu redakčního systému WordPress v Praze


Tvorba wordpress webu Praha? Zapomeňte na náročné technické řešení, obtížné aktualizace či úpravu obsahu. Vytvoříme pro vás plně responzivní WordPress web v designu, který si sami vyberete. Ať už potřebujete firemní web pro nastartování prodeje, nebo osobní stránky či blog, s CMS WordPress dosáhnete svých cílů rychle a efektivně.

WordPress je hnací motor pro váš nový web


Redakční systém WordPress je oblíbený publikační nástroj, který umožňuje tvorbu profesionálního webu a jeho následnou jednoduchou správu. Díky celosvětovému rozšíření a pravidelně připravovaným aktualizacím si drží krok a poslouží jako funkční propagační nástroj po řadu let.

WordPress poskytuje takřka neomezené možnosti při tvorbě internetových stránek nejen v Praze. Ve WordPressu pro vás vytvoříme jednoduchou firemní prezentaci, osobní web, blog, ale třeba i internetový obchod nebo rozsáhlý internetový magazín.

Máme za sebou tvorbu mnoha WordPress webů nejen v Praze, ale po celé České republice. Podívejte se na ukázky webů, které jsme v minulosti vytvořili.

S WordPressem to umíme i v Praze


Chcete podobný web nebo e-shop v Praze?


Vyplňte a odešlete Vaši poptávku, nebo volejte 777 991 213.

  Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Máte web na WordPressu? Dáme mu nový kabát


  Na redakčním systému WordPress běží miliony webů, mnohé jsou však zastaralé, neaktualizované a z hlediska požadavků na současný web design nevyhovující. Pokud i vaše internetové stránky fungují na CMS WordPress, ale zasloužily by si nový vzhled a rozšíření funkcí, kontaktujte nás.

  Provedeme revizi vašeho webu a zjistíme, v jakém je stavu. Postaráme se o vytvoření nového designu, kontrolu zdrojového kódu i rozšíření funkcionality. Zajistíme, aby se web správně zobrazoval nejen na počítačích, ale i mobilních zařízeních, a aby se rychle načítal. Výběrem vhodných funkcí snadno změníme obyčejný firemní či osobní web na e-shop nebo sociální síť.

  Přidávání a úpravu obsahu WordPress webu zvládnete sami


  Jednou z výhod redakčního systému WordPress je intuitivní ovládání a snadné přidávání obsahu bez znalosti programování. Vytvoříme vám web, do kterého zvládnete sami přidat nové články, upravit informace o otevírací době, doplnit reference nebo vložit fotografie do galerie. To vše na několik kliknutí.

  Jak probíhá tvorba webových stránek pro Prahu a okolí


  Tvorba webu nemůže být jednodušší. Stačí nám sdělit své cíle, představy, přání a požadavky. Všechno ostatní nechejte na nás. Představíme vám několik variant řešení, pomůžeme s výběrem vhodné šablony i s nasazením celého redakčního systému.

  Váš web vypilujeme k dokonalosti. V průběhu realizace s vámi budeme průběžně konzultovat jednotlivé funkční prvky. Po vytvoření webu vás naučíme pracovat s redakčním systémem a budeme vám k dispozici i kdykoliv po vytvoření webu.

  Online marketing a další služby pro vaše podnikání v Praze


  Internetové stránky slouží jako komunikační kanál pro vaši firmu či projekt, k úspěchu ale samy o sobě nestačí. Naše společnost GALANDR COMMUNICATION vám podá pomocnou ruku i v oblasti online marketingu a dalších služeb. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci webů pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost vašeho webu.

  Úžasný Web, efektivní E-shop nebo propracovaný Online marketing pro vaše podnikání v České republice


  Dokonalé webové stránky slouží jako komunikační i prodejní kanál pro Vaši firmu či projekt. Úspěch ale samy o sobě nezaručí. Naše agentura GALANDR COMMUNICATION vám podá pomocnou ruku také v oblasti online marketingu a dalších marketingových služeb. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci webů pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost Vašeho webu i e-shopu.