TVORBA WORDPRESS WEBU | UHERSKÉ HRADIŠTĚ


Dejte o sobě vědět prostřednictvím moderních internetových stránek, které budou vaší vizitkou. Postaráme se o tvorbu nového webu na redakčním systému WordPress, který se úspěšně používá po celém světě.

Využijte sílu redakčního systému WordPress v Uherském Hradišti


Tvorba wordpress webu Uherské Hradiště? Zapomeňte na náročné technické řešení, obtížné aktualizace či úpravu obsahu. Vytvoříme pro vás plně responzivní WordPress web v designu, který si sami vyberete. Ať už potřebujete firemní web pro nastartování prodeje, nebo osobní stránky či blog, s CMS WordPress dosáhnete svých cílů rychle a efektivně.

WordPress je hnací motor pro váš nový web


Redakční systém WordPress je oblíbený publikační nástroj, který umožňuje tvorbu profesionálního webu a jeho následnou jednoduchou správu. Díky celosvětovému rozšíření a pravidelně připravovaným aktualizacím si drží krok a poslouží jako funkční propagační nástroj po řadu let.

WordPress poskytuje takřka neomezené možnosti při tvorbě internetových stránek nejen v Uherském Hradišti. Ve WordPressu pro vás vytvoříme jednoduchou firemní prezentaci, osobní web, blog, ale třeba i internetový obchod nebo rozsáhlý internetový magazín.

Máme za sebou tvorbu mnoha WordPress webů nejen v Uherském Hradišti, ale po celé České republice. Podívejte se na ukázky webů, které jsme v minulosti vytvořili.

S WordPressem to umíme i v Uherském Hradišti


Máte web na WordPressu? Dáme mu nový kabát


Na redakčním systému WordPress běží miliony webů, mnohé jsou však zastaralé, neaktualizované a z hlediska požadavků na současný web design nevyhovující. Pokud i vaše internetové stránky fungují na CMS WordPress, ale zasloužily by si nový vzhled a rozšíření funkcí, kontaktujte nás.

Provedeme revizi vašeho webu a zjistíme, v jakém je stavu. Postaráme se o vytvoření nového designu, kontrolu zdrojového kódu i rozšíření funkcionality. Zajistíme, aby se web správně zobrazoval nejen na počítačích, ale i mobilních zařízeních, a aby se rychle načítal. Výběrem vhodných funkcí snadno změníme obyčejný firemní či osobní web na e-shop nebo sociální síť.

Přidávání a úpravu obsahu WordPress webu zvládnete sami


Jednou z výhod redakčního systému WordPress je intuitivní ovládání a snadné přidávání obsahu bez znalosti programování. Vytvoříme vám web, do kterého zvládnete sami přidat nové články, upravit informace o otevírací době, doplnit reference nebo vložit fotografie do galerie. To vše na několik kliknutí.

Jak probíhá tvorba webových stránek pro Uherské Hradiště a okolí


Tvorba webu nemůže být jednodušší. Stačí nám sdělit své cíle, představy, přání a požadavky. Všechno ostatní nechejte na nás. Představíme vám několik variant řešení, pomůžeme s výběrem vhodné šablony i s nasazením celého redakčního systému.

Váš web vypilujeme k dokonalosti. V průběhu realizace s vámi budeme průběžně konzultovat jednotlivé funkční prvky. Po vytvoření webu vás naučíme pracovat s redakčním systémem a budeme vám k dispozici i kdykoliv po vytvoření webu.

Vyplňte a odešlete Vaši poptávku, nebo volejte 777 726 357.

Poptávka tvorby WORDPRESS webu v Uherském Hradišti


    Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Online marketing a další služby pro vaše podnikání v Uherském Hradišti


    Internetové stránky slouží jako komunikační kanál pro vaši firmu či projekt, k úspěchu ale samy o sobě nestačí. Naše společnost GALANDR COMMUNICATION vám podá pomocnou ruku i v oblasti online marketingu a dalších služeb. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci webů pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost vašeho webu.