Shoptet Zlín


Prodávejte prostřednictvím moderní e-shopové aplikace Shoptet. Postaráme se o tvorbu nebo migraci nového e-shopu na platformě Shoptet, kterou již úspěšně používají tisíce internetových obchodníků v ČR i na Slovensku.

Využijte sílu e-shop systému SHOPTET ve Zlíně


Chcete úspěšně prodávat přes internetový obchod ze Zlína? Zapomeňte na náročné technické řešení, obtížné aktualizace či úpravu obsahu. Vytvoříme pro vás plně responzivní a vysoce efektivní e-shop na platformě Shoptet. Ať už potřebujete zcela nový e-shop, nebo máte v plánu přejít ze stávajícího řešení na Shoptet, jste zde naprosto správně. Rádi Vám pomůžeme a celým procesem odborně a přátelsky provedeme.

Shoptet je hnací motor pro váš nový e-shop


E-shopová platforma Shoptet je zdaleka nejefektivnější nástroj pro prodej zboží a služeb nejen na českém internetu. Přináší pronajímané řešení pro snadnou obsluhu a správu Vaší nabídky, stejně jako práci s objednávkou a zákazníkem. Díky obrovskému rozšíření této webové aplikace, dokáží její vývojáři okamžitě reagovat na potřeby, funkce, vylepšení a další legislativní změny.

Shoptet poskytuje takřka neomezené možnosti při tvorbě internetového obchodu nejen ve Zlíně. V Shoptetu pro vás vytvoříme jednoduchý internetový obchod, ale třeba i velký e-shop propojený na Vaše dodavatele, účetní systém, logistické partnery a další strategické partnery.

Máme za sebou tvorbu mnoha Shoptet e-shopů nejen ve Zlíně, ale po celé České republice. Podívejte se na ukázky webů, které jsme v minulosti vytvořili.

Se Shoptetem to umíme i ve Zlíně


Jsme certifikovaný Shoptet partner


Jako certifikovaný zlatý partner Shoptetu jsme stále v obraze a sledujeme veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Od roku 2018 se věnujeme výhradně platformě Shoptet, protože nás dlouhodobě přesvědčila o svých kvalitách a zasloužené pozici jedničky na českém trhu.

Certifikovaný zlatý partner Shoptetu.

SHOPTET ZLÍN

Máte e-shop na Shoptetu? Dáme mu nový šmrnc i výkonnost


Na Shoptetu aktuálně běží tisíce e-shopů, mnohé jsou však zanedbané, neaktualizované a z hlediska požadavků na současný e-business nevyhovující. Pokud i Váš internetový obchod provozujete na platformě Shoptet, ale výsledky neodpovídají Vašim představám, kontaktujte nás.

Provedeme revizi vašeho e-shopu i nabídky a zjistíme, v jakém jsou stavu. Postaráme se o vytvoření nového designu, kontrolu SEO + dalších marketingových zdrojů i rozšíření funkcionalit o vhodné doplňky. Zajistíme, aby se e-shop správně zobrazoval nejen na počítačích, ale i mobilních zařízeních, a aby se rychle načítal. Cílem naší spolupráce nejen ve Zlíně, bude kvalitní a funkční e-shop.

Správu e-shopu na Shoptetu zvládnete sami


Jednou z výhod e-shopové platformy Shoptet je intuitivní ovládání a snadné přidávání obsahu bez znalosti programování. Vytvoříme vám e-shop, do kterého zvládnete sami přidat nové produkty, kategorie, články, upravit informace o otevírací době, doplnit dopravní i platební informace nebo vložit fotografie do galerie. To vše na několik kliknutí.

SHOPTET ZLÍN

Jak probíhá tvorba SHOPTET E-SHOPU ve Zlíně a okolí


Tvorba Shoptet e-shopu nemůže být jednodušší. Stačí nám sdělit své cíle, představy, přání a požadavky. Všechno ostatní nechejte na nás. Představíme vám několik variant řešení, pomůžeme s výběrem vhodné šablony i s implemenatací celého e-shop systému.

Váš e-shop vypilujeme k dokonalosti. V průběhu realizace s vámi budeme průběžně konzultovat jednotlivé funkční prvky. Po vytvoření e-shopu vás naučíme pracovat s administračním systémem a budeme vám k dispozici i kdykoliv po vytvoření e-shopu. Po stratu e-shopu Vám rádi pomůžeme s jeho efektivní propagací ve všech oblastech online marketingu.

Vyplňte a odešlete Vaši poptávku, nebo volejte 777 726 357.

Poptávka tvorby SHOPTETu ve Zlíně


    Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Shoptet e-shop a online marketing pro vaše podnikání ve Zlíně


    Internetové stránky slouží jako komunikační kanál pro vaši firmu či projekt, k úspěchu ale samy o sobě nestačí. Naše společnost GALANDR COMMUNICATION vám podá pomocnou ruku i v oblasti online marketingu a dalších služeb. Zajistíme, aby o vás bylo slyšet nejen na sociálních sítích. Zaměřujeme se také na optimalizaci webů pro internetové vyhledávače (SEO), PPC reklamu, e-mail marketing a jiné specializované obory, které podpoří funkčnost a úspěšnost vašeho webu. Naší doménou je tvorba a migrace e-shopů na platformě Shoptet v Praze. Rádi Vám pomůžeme také s Shoptet e-shopem v Brněv Ostravěv Olomouci, v Českých Budějovicích, v Pardubicích i v Plzni.