Tvorba webových stránek Luhačovice


Hlavní činností zlínského webového studia Galandr.com je profesionální tvorba webových stránek.

Lepší webové stránky pro Luhačovice


Specializujeme se na tvorbu internetových stránek, které nejen splňují nejvyšší webové standardy, ale nabízejí i unikátní a promyšlený webdesign, díky kterému se návštěvníci webových stránek snadno stránkách orientují a plní pak cíle webu. Cílem webu může být kontakt nebo odeslání poptávkového formuláře. Tvoříme moderní a funkční webové stránky, optimalizované pro zobrazování na mobilech a tabletech (responzivní www stránky). Každý náš nový web je originální, reflektuje firemní identitu a odvětví Vašeho podnikání. Postup tvorby úspěšného webu popisujeme na samostatné webové podstránce. Webové stránky tvoříme na základě požadavků zákazníka, preferencí návštěvníků a stanovených obchodních cílů. Nové weby jsou postaveny na kvalitních technologiích s podporou redakčního systému WordPress pro správu obsahu. Zákazníkům poskytujeme dlouhodobou spolupráci, kvalitní servis včetně poradenství a webovým stránkám stránkám nadstandardní ochranu.

Proč svěřit tvorbu nové webové stránky v Luhačovicích nám?

Úspěšné webové stránky potřebují kvalitní obsah


Pro splnění cílů úspěšné webové stránky v oblasti prodeje, poskytování informací, budování a zlepšování image firmy musí být proces tvorby každého webu poctivě naplánován. Bez plánu není zaručen správný efekt webu a Vy pravděpodobně neefektivně vynaložíte finance. Proces tvorby www stránek prochází fázemi, které zaručují, že dílo bude splňovat požadavky a očekávání návštěvníka webu, který na něj přišel s konkrétní motivací a záměrem. V průběhu tvorby využíváme nejnovější znalosti a metody v oblasti tvorby webových stránek, online marketingu a SEO.

Váš web tvoří zkušení členové našeho týmu s dlouholetou praxí v oblasti tvorby webových stránek (weby tvoříme profesionálně již 16 let). Aktivně vstupujeme do procesu tvorby webu a jsme ochotni vždy poradit. Weby tvoříme i v Luhačovicích s ohledem na funkčnost, SEO a definované cíle. Zohledňujeme Vaše požadavky, respektujeme Váš finanční rozpočet, dodržujeme dohodnuté termíny. Při návrhu struktury webu, zohledňujeme umístění modulů a funkcionality tak, abychom dosahovali co nejlepší konverzní poměr. Web bude správně zobrazen ve všech zařízeních včetně mobilních telefonů. Tvorba webových stránek nás skutečně moc baví.

Tvorba webové stránky pro Luhačovice není jen webdesign


Na celý proces tvorby webové stránky se snažíme nahlížet z vyšší perspektivy. Www stránky nenavrhujeme tak, aby byly nejen designérským skvostem, ale aby byly i funkční a pro návštěvníka uživatelsky příjemné a přijatelné. Při procesu návrhu webové stránky je třeba si uvědomit, jaké návštěvníky chceme zaujmout, co návštěvník hledá a požaduje a podle toho celou strukturu a obsah webové stránky přizpůsobit. Klademe velký důraz na neustálé vzdělávání a inovace. Tato chuť a aktivita nám pomáhá udržet náskok před konkurencí. Sledujeme novinky v oblasti tvorby www stránek, abychom nejnovější poznatky, metody a technologie mohli naplno využít při tvorbě moderní webové prezentace i pro Vás v Luhačovicích. Webové stránky pro Vás rádi vytvoříme i ve Zlíně, na Vsetíně i v Uherském Hradišti.

Pokud plánujete tvorbu nového webu v Luhačovicích, nebo přepracování stávajícího, vyplňte a odešlete nám prosím níže uvedený formulář nebo se nám ozvěte na 777 726 357.

Poptávka tvorby webových stránek v Luhačovicích


    Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.